Vissza a kereséshez
Olaszország – Irodai és számítástechnikai gépek, berendezések és kellékek, a bútorzat és a szoftvercsomagok kivételével – Sistema dinamico di acquisizione della Pubblica Amministrazione per la fornitura di prodotti e servizi per l'informatica e le telecomunicazioni ID 2681
Consip S.p.A. a socio unicoOlaszországMegjelent 2026. jún. 17.
Nincs határidő megadvaLeírás
A jelenlegi eljárást Consip S.p.A. hirdette meg a Gazdaság- és Pénzügyminisztérium megbízásából, amelynek tárgya a Pubblica Amministrazione Dinamikus Beszerzési Rendszerének létrehozása az informatika és a telekommunikáció termékei és szolgáltatásai számára, kategóriákra osztva, ahogy a Megbízások Kötelmező Füzete részletesebben megadja.
CPV kódok
Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Számítógéppel kapcsolatos eszközök – Fornitura di sistemi di rete dati - Edificio U10
Area Approvvigionamenti Beni e Servizi - Settore Gare Beni e Servizi: Ufficio Gare, Ufficio Procedure NegoziateOlaszországComputer-related equipmentSoftware supply servicesSystem and support servicesHatáridő 42 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Számítógépek és tartozékaik – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, SUDDIVISA IN N. 3 LOTTI, PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI HARDWARE PER STORAGE, RETE E SICUREZZA, NECESSARI ALLA REALIZZAZIONE DELLA BUSINESS CONTINUITY TRA L'ATTUALE E IL NUOVO DATA CENTER
IZSAM - Istituto Zooprofilattico Sperimentale dell Abruzzo e del Molise G. CaporaleOlaszországComputer equipment and suppliesHatáridő 13 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 27.
Olaszország – Papír irodaszerek és egyéb áruk – Procedura aperta per la conclusione di un accordo quadro con un solo operatore economico, ai sensi dell’art. 59 del D.Lgs. 36/2023 s.m.i., per l’affidamento della fornitura, comprensiva di spese di trasporto e consegna, di materiali di cancelleria per le esigenze dell’Università di Brescia, per un periodo di 48 mesi
UNIVERSITA' DEGLI STUDI DI BRESCIAOlaszországPaper stationery and other itemsHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.
Olaszország – Papíráruk – PROCEDURA APERTA PER LA PER LA FORNITURA DI CANCELLERIA FUORI CONVENZIONE INTERCENT-ER
AZIENDA USL DELLA ROMAGNAOlaszországStationeryHatáridő 12 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 09.