Olaszország – Vasúti és villamosvasúti mozdonyok, valamint a gördülőállomány alkatrészei; vasúti forgalomfelügyeleti eszközök – eGPA_10880_Fornitura KIT DI MATERIALI VARI E RICAMBI PER ROTABILI FERROVIARI
Leírás
eGPA_10880_Fornitura KIT DI MATERIALI VARI E RICAMBI PER ROTABILI FERROVIARI
KIT DI MATERIALI VARI E RICAMBI PER ROTABILI FERROVIARI
Fornitura KIT DI MATERIALI VARI E RICAMBI PER ROTABILI FERROVIARI
A vasúti forgóvázakhoz tartozó különböző anyagokból és cserélhető alkatrészekből álló KIT szolgáltatása
KIT DI MATERIALI VARI E RICAMBI PER ROTABILI FERROVIARI
Fornitura KIT DI MATERIALI VARI E RICAMBI PER ROTABILI FERROVIARI
A vasúti forgóvázakhoz tartozó különböző anyagokból és cserélhető alkatrészekből álló KIT szolgáltatása
KIT DI MATERIALI VARI E RICAMBI PER ROTABILI FERROVIARI
Fornitura KIT DI MATERIALI VARI E RICAMBI PER ROTABILI FERROVIARI
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAOlaszországRailway equipmentHatáridő 45 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeOlaszországRefuse-compaction vehiclesHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaOlaszországPublic-service busesHatáridő 21 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLOlaszországPublic-service busesHatáridő 13 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.