Olaszország – Kincstári szolgáltatások – Servizio di tesoreria comunale
Leírás
Kommunális pénzügyi szolgáltatás. Az ebben az ajánlatban foglalt szolgáltatás a Taranto község pénzügyi szolgáltatásának teljesítése, amely a helyi önkormányzat bevételeinek beszedésében, kiadásainak fizetésében, címlevelek és értékpapírok őrzésében, valamint a törvény, a statútum, az önkormányzat szabályzatai vagy a szerződési szabályok által előírt kapcsolódó kötelezettségek teljesítésében áll. A megbízott banki intézmény a Pénztárosi feladatot vállalja, és a törvények és a jelen Kapitálum előírásainak megfelelően teljesíti az összes költséget, és vállalja a kapcsolódó felelősségeket. Az ajánlat testesítési jellegű, és egyetlen egységből áll, mivel a szolgáltatás jellege és a teljesítmények kivitelezési módja miatt szükséges egy egységes és homogén kezelés egy egyetlen gazdasági szereplő részéről, hogy biztosítsa a szerződés tárgyában foglalt tevékenységek hatékony koordinálását és az erőforrások optimalizálását. Az ajánlat teljes összegét, amely az öt éves időszakra vonatkozik, 1.600.000,00 EUR (euro egy millióhatszáz)-nak határozták meg, amely nem tartalmazza az adót. Az ajánlatban foglalt összegbe nem tartoznak, mivel azok esetleges és az aktualizálás függvényei, a pénzügyi előleghez kapcsolódó költségek (kamatok és rendelkezési díj). Az önkormányzat lezárta a címlevelek és értékpapírok dossziéit a községi pénzügyi szolgáltatásnál; ezért a "pénzügyi szolgáltatás és kassa teljes díja" esedékes az 1972. évi 633. számú d.P.R. 10. cikkének, első bekezdésének, 1) pontjának kivételére (az Adó- és Vámhivatal 2023. évi 188. számú válaszának megfelelően). Az ajánlatban foglalt összeg tartalmazza a munkavállalók költségeit, amelyet a megbízó 203.580,00 EUR-ra becsült az öt évre.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI DI COPERTURA ASSICURATIVADELL’ENTE
Comune di RietiOlaszországInsurance servicesLiability insurance servicesLegal expenses insurance servicesHatáridő 30 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI “SERVIZI ASSICURATIVI – RISCHI ELEMENTARI E AUTOMEZZI” PER UN TRIENNIO, SOPRA SOGLIA COMUNITARIA CON IL CRITERIO DEL MINOR PREZZO.
COMUNE DI SESTUOlaszországInsurance servicesMotor vehicle insurance servicesHatáridő 15 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti
PRINCIPIA S.P.A.OlaszországInsurance servicesHatáridő 13 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA SOPRA SOGLIA EUROUNITARIA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N36/2023
PROVINCIA DI PERUGIAOlaszországInsurance servicesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.