Olaszország – Hidrometeorológiai szolgáltatások – Framework service contract for operating the "Hydrological Forecast Centre - Analytics and Dissemination" in support to the Copernicus Emergency Management Service (CEMS) Flood Early Warning Systems
Leírás
A keretmegbízás célja a CEMS "Hidrológiai Előrejelző Központ - Analitika és Terjesztés" (DISS) szolgáltatás üzemeltetése, amely támogatja az EU Űrprogram 2021/696. rendelet 51. (1.b) cikkében meghatározott teljes működésű Copernicus Katasztrofaelhárítási Szolgáltatás (CEMS) áradás korai figyelmeztető és figyelő komponensét. A DISS feladata, hogy naponta elemzi az EFAS és GloFAS áradás-előrejelzéseket, értesíti a releváns felhasználókat, és biztosítja az összefüggő felhasználói kezelést és támogatást. A CEMS megvalósítása egy interszervici szerződés DG JRC, DG DEFIS és DG ECHO között. A JRC felelős a CEMS munkaprogramok előkészítéséért és végrehajtásáért, kezeli a szakosodott költségvetéseket és felügyeli a szolgáltatási feladatok végrehajtását.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Mérnöki szolgáltatások – COMUNE DI MONTECORVINO ROVELLA - Servizio di Coordinamento della Sicurezza in fase di Esecuzione per lintervento di completamento e la riqualificazione delle aree esterne del Centro Servizi Multimediale Planetario San Pietro Technological and Environmental Centre European Planetarium San Pietro
CUC SELE PICENTINIOlaszországEngineering servicesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Olaszország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – U003 P1 AMPLIAMENTO DEL SERVIZIO DI CARDIOLOGIA E PNEUMOLOGIA PROGETTO DI FATTIBILITÀ TECNICO-ECONOMICA FINALIZZATO ALL’APPALTO INTEGRATO E COORDINAMENTO DELLA SICUREZZA IN FASE DI PROGETTAZIONE CON OPZIONI
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Gesundheitsbezirk Bozen-Abteilung für Technik und VermögensverwaltungOlaszországProject and design preparation, estimation of costsHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Olaszország – Építkezéssel kapcsolatos környezeti monitoring – PROVINCIA DI COMO: AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI ESECUZIONE DEL PIANO DI MONITORAGGIO AMBIENTALE (P.M.A.) ANTE OPERAM NELLAMBITO DELLINTERVENTO DEI LAVORI CONNESSIONE ALLO SVINCOLO AUTOSTRADALE LOMAZZO NORD DELLA A9 CON COLLEGAMENTO TRA LA SP30 FINO ROVELLO, LA SP26 VERTEMATE VENIANO E LA SP23 LOMAZZO BIZZARONE IN VARIANTE AGLI ABITATI DI CADORAGO E LOMAZZO - CUP G71B20000330005
Provincia di ComoOlaszországEnvironmental monitoring for constructionHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Olaszország – Integrált mérnöki szolgáltatások – Procedura aperta telematica per l’appalto dei SERVIZI DI INGEGNERIA ED ARCHITETTURA DI PROGETTAZIONE ESECUTIVA, CSP, DIREZIONE LAVORI, MISURE E CONTABILITÀ E RELAZIONE GEOLOGICA.
C.U.C. Monti Dauni per conto del Comune di CandelaOlaszországIntegrated engineering servicesHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.