Vissza a kereséshez
Olaszország – Számviteli és könyvvizsgálói szolgáltatások – PA servizio revisione contabile e certificazione progetti PNRR
AZIENDA USL DI BOLOGNAOlaszországMegjelent 2026. júl. 16.
14 nap maradtLeírás
Nyitott eljárás, amely több lottra oszlik, a PNRR Kutatás és PNC HLS - TA által finanszírozott projektök számviteli ellenőrzésének és tanúsításának megbízásáról, az Emilia Centrale (AVEC) területének egészségügyi vállalataira és a Reggio Emilia-i Azienda USL - IRCCS igényeire.
CPV kódok
Accounting and auditing services
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Belső ellenőri szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART.71 DEL D.LGS. N.36/2023, INTERAMENTE GESTITA CON MODALITÀ TELEMATICHE, PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI REVISIONE INTERNA (INTERNAL AUDIT) DI INVIMIT SGR S.P.A., MEDIANTE ESTERNALIZZAZIONE DELLA RELATIVA FUNZIONE
Investimenti Immobiliari Italiani SGR S.p.A.OlaszországInternal audit servicesHatáridő 23 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Olaszország – Hirdetésszervezési szolgáltatások – PA 233/2026 - Concessione degli spazi pubblicitari di GTT di durata quinquennale. 3 lotti.
Gruppo Torinese Trasporti S.p.AOlaszországAdvertising management servicesHatáridő 42 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Olaszország – Marketingszolgáltatás – SERVIZIO DI PROMOZIONE TURISTICA E MARKETING DIGITALE A SUPPORTO DEL SISTEMA TURISTICO TERRITORIALE INTERCOMUNALE (STTI) DEL COMUNE DI MARANELLO
UNIONE DEI COMUNI DEL DISTRETTO CERAMICOOlaszországMarketing servicesHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Olaszország – Telefonkezelői szolgáltatások – Servizio Contact Center Motorizzazione Civile PAT
Provincia Autonoma di TrentoOlaszországTelephone operator servicesHatáridő 30 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.