Cerca appalti
Salva ricercaFonte dei dati: Tenders Electronic Daily (TED) — appalti su scala UE sopra soglia.
La ricerca comprende il titolo, la descrizione e il nome della stazione appaltante.
527 appalti trovati
Görögország – Mosó-szárító gépek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΑΟΜ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GreciaWasher/dryersScadenza tra 41 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Fényelektromos napelemmodulok – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΪΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ NET BILLING
ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑGreciaSolar photovoltaic modulesSolar installationInstallation services of electrical and mechanical equipmentScadenza tra 28 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Lámpa és világítási szerelvények – Προμήθεια εορταστικού φωτισμού και διακόσμου του Δήμου Ηρακλείου
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Α΄ΒΑΘΜΟΥGreciaLamps and light fittingsLighting equipment and electric lampsScadenza tra 30 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Μελέτη αθλητικού συγκροτήματος για την κατασκευή κλειστού γυμναστηρίου στίβου και ανοικτού γηπέδου ποδοσφαίρου επί του πρώην στρατοπέδου «Καπετάν Φούφα»
ΔΗΜΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣGreciaEngineering design servicesScadenza tra 63 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Kupon – 1072/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.GreciaCouponsScadenza tra 44 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Különleges célú járművek – Προμήθεια Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου, Ασύρματης Επικοινωνίας, Drones και Κινητού Επιχειρησιακού Κέντρου στο πλαίσιο της Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Θήρας
ΔΗΜΟΣ ΘΗΡΑΣGreciaSpecialist vehiclesWireless telecommunications systemInformation systemsScadenza tra 34 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Városiszilárdhulladék-ártalmatlanítási szolgáltatások – ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΧΩΡΟΥ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΑΦΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΧΥΤΑ) 2ΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ
ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Δ/ΝΣΗΣ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ 2ΗΣ Δ.Ε. ΝΟΜΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣGreciaUrban solid-refuse disposal servicesScadenza tra 38 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Lakófülkék – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΘΑΛΑΜΩΝ & ΛΟΙΠΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"GreciaCabinsScadenza tra 41 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Szennyvízkezelő mű építési munkái – ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ (ΚΕΛ) ΔΗΜΩΝ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΚΑΙ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. - ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε.GreciaWastewater treatment plant construction workSewage plant equipmentOperation of a sewage plantScadenza tra 63 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2026-2030
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΠΕ ΠΕΛΛΑΣGreciaSnow-clearing servicesScadenza tra 38 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Területek újrahasznosításával kapcsolatos szolgáltatások – ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΣΕ ΠΟΤΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΡΕΜΑΤΑ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ KAI ΘΡΑΚΗΣGreciaLand reclamation servicesHire of trucks with driverScadenza tra 48 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Πάτρα (Πανεπιστημιούπολη Ρίο & Κουκούλι, Ριγανόκαμπο και Μπεγουλάκι), Μεσολόγγι & Αγρίνιο, για δύο (2) έτη με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος
Πανεπιστήμιο ΠατρώνGreciaGuard servicesScadenza tra 42 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Területek újrahasznosításával kapcsolatos szolgáltatások – ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ KAI ΘΡΑΚΗΣGreciaLand reclamation servicesTree-cutting servicesTree pruning and hedge trimmingScadenza tra 49 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GreciaMedical equipmentsScadenza tra 45 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Informatikai szoftver karbantartása – Διαγωνισμός προς Σύναψη Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών Συντήρησης Δεκαπέντε (15) Αδειών Χρήσης Υφιστάμενης Έκδοσης Μηχανογραφικού Συστήματος «N-CORE» (Κωδικοποίηση κατά ΝΑΤΟ) για Τρία (3) Έτη για Κάλυψη Αναγκών ΥΠΕΘΑ με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ
Υπουργείο Εθνικής Άμυνας - Γενική Διεύθυνση Οικονομικού Σχεδιασμού και ΥποστήριξηςGreciaMaintenance of information technology softwareScadenza tra 44 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Tűzelfojtó hab vagy hasonló vegyületek – ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΦΡΟΓΟΝΟΥ ΥΓΡΟΥ FLUORINE FREE FOAM (FFF ή F3 ή 3F) ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027-2028 ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΔΥΟ ΕΤΩΝ (2029-2030)
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ /ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝGreciaFire suppression foam or similar compoundsScadenza tra 41 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Zárószelep – Δ8488
ΕΤΑΙΡΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε. (Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.)GreciaGate valvesNon-return valvesDistribution pipes and accessoriesScadenza tra 49 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Különleges célú járművek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ Δ. ΛΗΜΝΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥGreciaSpecialist vehiclesCrane and dumper trucksScadenza tra 34 giorniPubblicato il 30 ago 2026
Görögország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΡ. ΔΙΑΚ. 32/2026
ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝGreciaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Scadenza tra 28 giorniPubblicato il 30 ago 2026
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Αναβάθμιση Υποδομής Πληροφοριακού Κέντρου και Υποδομών Κεντρικής Υπηρεσίας ΜΟΔ Α.Ε. & Ειδικών Υπηρεσιών
Μονάδα Οργάνωσης της Διαχείρισης Αναπτυξιακών Προγραμμάτων (ΜΟΔ) Α.Ε.GreciaComputer equipment and suppliesComputer-related servicesScadenza tra 17 giorniPubblicato il 30 ago 2026