Cerca appalti
Salva ricercaFonte dei dati: Tenders Electronic Daily (TED) — appalti su scala UE sopra soglia.
La ricerca comprende il titolo, la descrizione e il nome della stazione appaltante.
24 appalti trovati
Görögország – Informatikai szoftver karbantartása – Διαγωνισμός προς Σύναψη Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών Συντήρησης Δεκαπέντε (15) Αδειών Χρήσης Υφιστάμενης Έκδοσης Μηχανογραφικού Συστήματος «N-CORE» (Κωδικοποίηση κατά ΝΑΤΟ) για Τρία (3) Έτη για Κάλυψη Αναγκών ΥΠΕΘΑ με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ
Υπουργείο Εθνικής Άμυνας - Γενική Διεύθυνση Οικονομικού Σχεδιασμού και ΥποστήριξηςGreciaMaintenance of information technology softwareScadenza tra 44 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Rendszerelemzési és programozási szolgáltatások – Λειτουργία, Συντήρηση, Υποστήριξη και Αναβάθμιση των πληροφοριακών συστημάτων “Εγγραφή στην Πρώτη Δημοτικού” και ηλεκτρονικών αιτήσεων εισαγωγής σε Πρότυπα Σχολεία, Δημόσια Ωνάσεια Σχολεία, Πρότυπα Εκκλησιαστικά Σχολεία και Πειραματικά Σχολεία»
ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣGreciaSystems analysis and programming servicesMaintenance of information technology softwareSoftware support servicesScadenza tra 28 giorniPubblicato il 26 ago 2026
Görögország – Rendszer-támogatási szolgáltatások – Συντήρηση υποστήριξη πληροφοριακού συστήματος
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣGreciaSystems support servicesComputer-related servicesScadenza tra 27 giorniPubblicato il 26 ago 2026
Görögország – Számítógépekkel kapcsolatos szolgáltatások – Ηλεκτρονικό Ανοιχτό Διεθνή Διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο με τίτλο «Ανάπτυξη, Παραμετροποίηση και Θέση σε Λειτουργία Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος Διαχείρισης Ενστάσεων και Καταγγελιών» προϋπολογισθείσας δαπάνης 1.698.840,00€ πλέον του ΦΠΑ 24% ήτοι 2.106.56,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%.
ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣGreciaComputer-related servicesScadenza tra 1 giornoPubblicato il 26 ago 2026
Görögország – Szoftverfejlesztési szolgáltatások – Ψηφιακές Εφαρμογές Ανάδειξης του Γαστρονομικού Πλούτου του Ηρακλείου
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣGreciaSoftware development servicesMultimedia equipmentScadenza tra 31 giorniPubblicato il 24 ago 2026
Görögország – Szoftvertámogatási szolgáltatások – ΔΕΑ-526031-Παροχή Υπηρεσιών συντήρησης και τεχνικής υποστήριξης του Μηχανογραφικού Συστήματος GIS του ΑΔΜΗΕ για τα έτη 2027 & 2028
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)GreciaSoftware support servicesSoftware development services suitesScadenza tra 23 giorniPubblicato il 23 ago 2026
Görögország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – «Αναδιαμόρφωση του Προγράμματος ΔΙΑΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΥΓΕΙΑ ΙΙΙ»
ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (ΚτΠ Μ.Α.Ε)GreciaIT services: consulting, software development, Internet and supportComputer training servicesSoftware package and information systemsScadenza tra 23 giorniPubblicato il 19 ago 2026
Görögország – Rendszer-támogatási szolgáltatások – Προμήθεια εξοπλισμού, λογισμικού και παροχή υπηρεσιών ενίσχυσης της ασφάλειας του δικτύου δεδομένων της ΜΟΔ Α.Ε.
Μονάδα Οργάνωσης της Διαχείρισης Αναπτυξιακών Προγραμμάτων (ΜΟΔ) Α.Ε.GreciaSystems support servicesNetwork equipmentData security software packageScadenza tra 23 giorniPubblicato il 17 ago 2026
Görögország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Προμήθεια και Εγκατάσταση Ολοκληρωμένης Λύσης ΙοΤ Δικτύου Αισθητήρων Έγκαιρης Ειδοποίησης - Ανίχνευσης Επικίνδυνων Συνθηκών, σε Δασικές και Ημιδασικές Εκτάσεις
Διαχειριστής Ελληνικού Δικτύου Διανομής Ηλεκτρικής Ενέργειας Α.Ε. (ΔΕΔΔΗΕ)GreciaIT services: consulting, software development, Internet and supportElectrical supplies and accessoriesNetworksScadenza tra 13 giorniPubblicato il 11 ago 2026
Görögország – Szoftverfejlesztési szolgáltatások – «Ψηφιακός Μετασχηματισμός Διαδικασιών Κτήσης Ιθαγένειας»
ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ Μ.Α.Ε. (ΚτΠ ΜΑΕ)GreciaSoftware development servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportTraining servicesScadenza tra 6 giorniPubblicato il 06 ago 2026
Görögország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Διαγωνισμός "Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα Μεταμοσχεύσεων Ιστών & Κυττάρων"
ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΕΩΝGreciaIT services: consulting, software development, Internet and supportSoftware development servicesScadenza tra 10 giorniPubblicato il 06 ago 2026
Görögország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Δημιουργία Μουσείου Ανθρωπίνου Σώματος
Εθνικό Δίκτυο Υποδομών Τεχνολογίας & Έρευνας ΑΕ - ΕΔΥΤΕ ΑΕGreciaIT services: consulting, software development, Internet and supportContent management software development servicesGraphic design servicesScadenza tra 10 giorniPubblicato il 05 ago 2026
Görögország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – «Μηχανισμός Υποστήριξης για την αποτελεσματική υλοποίηση του έργου» της πράξης «Προμήθεια εξοπλισμού και υπηρεσιών κυβερνοασφάλειας για τους ΟΤΑ»
Εθνικό Δίκτυο Υποδομών Τεχνολογίας & Έρευνας ΑΕ - ΕΔΥΤΕ ΑΕGreciaProject management consultancy servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportScadenza tra 10 giorniPubblicato il 05 ago 2026
Görögország – Szoftvertámogatási szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1073/2026
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.GreciaSoftware support servicesScadenza tra 20 giorniPubblicato il 04 ago 2026
Görögország – Tartalomkezelő szoftver fejlesztésével kapcsolatos szolgáltatások – «Η Συλλογή Λοβέρδου στη ψηφιακή εποχή. Καινοτόμες δράσεις ανάδειξης και προβολής της συλλογής και της Οικίας Τσίλλερ»
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟGreciaContent management software development servicesScanning servicesPhotographic and ancillary servicesScadenza tra 6 giorniPubblicato il 04 ago 2026
Görögország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – Παροχή εξειδικευμένων υπηρεσιών τεχνικού συμβούλου υποστήριξης της Ειδικής Υπηρεσίας Διαχείρισης Προγράμματος «Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή»
Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης Προγράμματος «Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή»GreciaProject management consultancy servicesDesign consultancy servicesScadenza tra 14 giorniPubblicato il 02 ago 2026
Görögország – Rendszer-tanácsadói szolgáltatások – ΔΕΑ-526078_Παροχή υπηρεσιών για τον σχεδιασμό, υλοποίηση και λειτουργία ψηφιακού περιβάλλοντος και την επιχειρησιακή υποστήριξη της διαδικασίας μεταβίβασης παγίων διασυνδεδεμένων Χρηστών του ΕΣΜΗΕ στον ΑΔΜΗΕ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)GreciaSystems consultancy servicesSoftware development servicesMaintenance of information technology softwareScadenza tra 20 giorniPubblicato il 02 ago 2026
Görögország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – «Πρόληψη και Ενδυνάμωση Πολιτών μέσω Ψηφιακών Τεχνολογιών στην Κεντρική Μακεδονία» στο πλαίσιο του Υποέργου 1
3η Υγειονομική Περιφέρεια ΜακεδονίαςGreciaIT services: consulting, software development, Internet and supportScadenza tra 3 giorniPubblicato il 30 lug 2026
Görögország – Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások – Παροχή υπηρεσιών προμήθειας νέων και ανανέωση λογισμικών για τις ανάγκες των Σχολών και της Μονάδας Ψηφιακής Διακυβέρνησης του Πολυτεχνείου Κρήτης
ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ- ΝΔΔΔGreciaSoftware-related servicesScadenza tra 13 giorniPubblicato il 30 lug 2026
Luxemburg – Számítógépekkel kapcsolatos szolgáltatások – Call for Tenders for the selection of Artificial Intelligence Gigafactory Consortia and the establishment of AI Gigafactories
European High-Performance Computing Joint UndertakingLussemburgoComputer-related servicesProgramming services of systems and user softwareData-processing servicesScadenza tra 72 giorniPubblicato il 29 lug 2026