Cerca appalti
Salva ricercaFonte dei dati: Tenders Electronic Daily (TED) — appalti su scala UE sopra soglia.
La ricerca comprende il titolo, la descrizione e il nome della stazione appaltante.
44 appalti trovati
Görögország – Hirdetési tanácsadási szolgáltatások – Δράσεις ενημέρωσης – ευαισθητοποίησης Β’ ΦΑΣΗ
ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΚΟΙΣΟGreciaAdvertising consultancy servicesAdvertising servicesInternet servicesScadenza tra 49 giorniPubblicato il 30 ago 2026
Görögország – Jogi tanácsadói és Ismeretterjesztő szolgáltatások – «Παροχή υπηρεσιών εξειδικευμένης νομικής υποστήριξης για την κάλυψη των αναγκών Διευθύνσεων της Κεντρικής Υπηρεσίας του Οργανισμού»
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ (ΕΟΠΥΥ)GreciaLegal advisory and information servicesScadenza tra 28 giorniPubblicato il 27 ago 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΛΥΣΕΙΣ- ΣΙΔΕΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΞΑΝΘΗΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ 1 ΕΤΟΥΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣGreciaGuard servicesWashing and dry-cleaning servicesScadenza tra 42 giorniPubblicato il 26 ago 2026
Görögország – Létesítménykezelési szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Υποστήριξης Λειτουργίας της Επιχειρηματικής Μονάδας της ΕΤΑΔ Α.Ε. «Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού»
Εταιρεία Ακινήτων Δημοσίου Ανώνυμη Εταιρεία (ΕΤΑΔ Α.Ε.)GreciaFacilities management servicesBuilding and facilities management servicesScadenza tra 4 giorniPubblicato il 26 ago 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – Υπηρεσίες φύλαξης
ΙΔΡΥΜΑ ΙΑΤΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝGreciaGuard servicesScadenza tra 32 giorniPubblicato il 25 ago 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGreciaGuard servicesScadenza tra 28 giorniPubblicato il 25 ago 2026
Görögország – Létesítménykezelési szolgáltatások – « ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΙΜΕΝΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ » για δύο (2) έτη 2026-2027
Οργανισμός Λιμένων Νομού ΕυβοίαςGreciaFacilities management servicesScadenza tra 30 giorniPubblicato il 25 ago 2026
Görögország – Tervezési tanácsadó szolgáltatások – Εθνικό Παρατηρητήριο για την Πρόληψη και Έγκαιρη Παρέμβαση του Ψηφιακού Εθισμού
Εθνικός Οργανισμός Πρόληψης και Αντιμετώπισης Εξαρτήσεων ( ΕΟΠΑΕ )GreciaDesign consultancy servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportGuidance and counselling servicesScadenza tra 28 giorniPubblicato il 23 ago 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – ΤΜΗΜΑ 1Β και ΤΜΗΜΑ 2Β της δημόσιας σύμβασης υπηρεσιών με τίτλο: «Στατική φύλαξη Δημαρχείου – Πολιτιστικού, Νέου Αμαξοστασίου Πυλαίας – Πανοράματος και παρακολούθηση των κτιρίων του Δήμου μέσω καμερών και ενός (1) επανδρωμένου περιπολικού για χρονικό διάστημα είκοσι δύο (22) μηνών», Διακήρυξη 13/2026
Δήμος Πυλαίας – ΧορτιάτηGreciaGuard servicesScadenza tra 21 giorniPubblicato il 23 ago 2026
Görögország – Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások – Ηλεκτρονικός, άνω των ορίων ανοικτός διαγωνισμός για την υλοποίηση του προγράμματος δράσεων προβολής και προώθησης προϊόντων της Περιφέρειας Αττικής στις εκθέσεις του αγροδιατροφικού τομέα για τα έτη 2027-2028
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ Π.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΜΗΜΑ ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝGreciaExhibition, fair and congress organisation servicesScadenza tra 23 giorniPubblicato il 23 ago 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ"GreciaGuard servicesScadenza tra 22 giorniPubblicato il 18 ago 2026
Görögország – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
ΜΟΝΟΜΕΤΟΧΙΚΗ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Ο.Τ.Α. - Μ.ΑΞΙ.Α.ΔΗ.Ζ Α.Ε. Ο.Τ.Α.GreciaSupply services of personnel including temporary staffScadenza tra 64 giorniPubblicato il 18 ago 2026
Görögország – Általános vezetői tanácsadó szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΗΣ ΠΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ, ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ, ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ ΕΠΑ ΤΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2026-2030
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥGreciaGeneral management consultancy servicesScadenza tra 14 giorniPubblicato il 12 ago 2026
Görögország – Nyomozóirodák és biztonsági szolgálatok szolgáltatásai – ΔΕΑ-526073_ΠΑΡΟΧΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΛΥΣΕΩΝ ΚΥΒΕΡΝΟΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΡΙΣΙΜΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΟΤ (FW, NDR)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)GreciaInvestigation and security servicesSecurity servicesScadenza tra 14 giorniPubblicato il 12 ago 2026
Görögország – Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások – Περίπτερο ΕΟΤ στη Διεθνή Έκθεση Τουρισμού IBTM 2026 (Βαρκελώνη Ισπανίας, 17-19 Νοεμβρίου 2026)
ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥGreciaExhibition, fair and congress organisation servicesExhibition standsNessuna scadenza indicataPubblicato il 12 ago 2026
Görögország – Üzleti és vezetői tanácsadói szolgáltatások – Μελέτη για τη στρατηγική διαχείρισης ανθρώπινων πόρων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗGreciaBusiness and management consultancy servicesHuman resources management consultancy servicesDesign consultancy servicesScadenza tra 28 giorniPubblicato il 12 ago 2026
Görögország – Hirdetési és marketingszolgáltatások – Πληροφόρηση των πολιτών και επαγγελματιών για το έργο και τις υπηρεσίες του Ελληνικού Κτηματολογίου
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟGreciaAdvertising and marketing servicesMarketing servicesAdvertising consultancy servicesScadenza tra 17 giorniPubblicato il 09 ago 2026
Görögország – Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások – Διακήρυξη ηλεκτρονικού ανοιχτού άνω των ορίων Διαγωνισμού για την παροχή υπηρεσιών διοργάνωσης του Συνεδρίου "The Homologues Group Meeting 2027"
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝGreciaExhibition, fair and congress organisation servicesScadenza tra 21 giorniPubblicato il 05 ago 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – Πρόσκληση υποβολής προσφορών για την ανάθεση παροχής υπηρεσιών φύλαξης και ασφάλειας (security)
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ & ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ Α.Ε.GreciaGuard servicesSecurity servicesInvestigation and security servicesScadenza tra 15 giorniPubblicato il 05 ago 2026
Görögország – Általános vezetői tanácsadó szolgáltatások – Διακήρυξη ανοιχτού διεθνούς διαγωνισμού άνω των ορίων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝGreciaGeneral management consultancy servicesScadenza tra 14 giorniPubblicato il 04 ago 2026