Grįžti į paiešką
Szlovákia – Munkásvédelmi cipő – Pracovná a bezpečnostná obuv
Železnice Slovenskej republikySlovakijaPaskelbta 2026-09-01
29 dienos likoAprašymas
Predmetom zákazky s názvom „Pracovná a bezpečnostná obuv“ je dodávka tovaru – pracovnej a bezpečnostnej obuvi pre potreby zamestnancov obstarávateľa v rámci plnenia povinnosti obstarávateľa v zmysle ust. zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytovať zamestnancom potrebné účinné osobné ochranné pracovné prostriedky. Bližší opis predmetu zákazky tvorí prílohu č. 2 a č. 9 týchto súťažných podkladov.
CPV kodai
Protective footwearSpecial footwear
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Szlovákia – Vállalati ruha – Uniformy
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosťSlovakijaCorporate clothingGarmentsOccupational clothingNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-03-25
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣGraikijaPulloversDeadline per 33 dienasPublikuota 2026-09-01
Spanyolország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Adquisición y suministro de uniformidad destinada a los integrantes de la Unidad de Intervención Policial y Unidad de Prevención y Reacción.
División Económica y Técnica (Cuerpo Nacional de Policía)IspanijaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesDeadline per 98 dienasPublikuota 2026-09-01
Észtország – Hátizsák – Kotid
Politsei- ja PiirivalveametEstijaRucksacksDeadline per 15 dienasPublikuota 2026-09-01