CPV 18000000
Viešieji pirkimai – Drabužiai, avalynė, lagaminai ir jų priedai
„Tendova“ seka visus šio sektoriaus TED skelbimus visose 27 ES valstybėse narėse. Žemiau — naujausi paskelbti pirkimai; naudokite išplėstinę paiešką filtravimui pagal raktažodį, šalį ir terminą.
Duomenų šaltinis: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-plotis viršsvaržio pasiūlymai.
381 tenderis rasti
Lettország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Valsts policijas formas tērpu, darba apģērbu un to sastāvdaļu iegāde
Valsts policijaLatvijaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesSpecial clothing and accessoriesFootwearDeadline per 25 dienasPublikuota 2026-09-03
Norvégia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Antistatic shoes/sandals - operation NLSH
SYKEHUSINNKJØP HFNorvegijaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesFootwearFootwear with rubber or plastic partsDeadline per 27 dienasPublikuota 2026-09-03
Hollandia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Gemeente ZwijndrechtNyderlandaiOccupational clothing, special workwear and accessoriesDeadline per 44 dienasPublikuota 2026-09-03
Portugália – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Fornecimento de artigos diversos de fardamento
Ministério da Defesa Nacional - MarinhaPortugalijaOccupational clothing, special workwear and accessoriesDeadline per 27 dienasPublikuota 2026-09-03
Svédország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Arbetskläder 2026 2
LÄNSSTYRELSEN I NORRBOTTENS LÄNŠvedijaOccupational clothing, special workwear and accessoriesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-03
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Raamovereenkomst Handschoenen
Ministerie van DefensieNyderlandaiClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesOccupational clothingDeadline per 58 dienasPublikuota 2026-09-03
Belgium – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Het leveren van nieuwe niet-persoonlijke dienstkleding voor het fusieziekenhuis
AZ Jan Palfijn GentBelgijaOccupational clothing, special workwear and accessoriesNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-09-03
Lengyelország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego - odzież specjalna
Służba Ochrony PaństwaLenkijaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-03
Németország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Lieferung von Persönlicher Schutzbekleidung und Ausrüstung (PSA) [148-2026]
BG BAU - Berufsgenossenschaft der BauwirtschaftVokietijaOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective gearWork glovesDeadline per 27 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Védőfelszerelések – FOURNITURE DE VETEMENTS DE TRAVAIL ET D’EQUIPEMENTS DE PROTECTION INDIVIDUELLE
Mairie de MontreuilPrancūzijaProtective gearClothing, footwear, luggage articles and accessoriesDeadline per 12 dienasPublikuota 2026-09-02
Csehország – Felsőruházat – GŘ OL – Služební pracovní stejnokroje 2026 (VZN)
Vězeňská služba České republikyČekijaOuterwearTrousersDeadline per 34 dienasPublikuota 2026-09-02
Portugália – Egyenruha – CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI
Cascais Próxima - Gestão de Mobilidade, Espaços Urbanos e Energias, EM, SAPortugalijaOccupational clothingDeadline per 25 dienasPublikuota 2026-09-02
Olaszország – Egyenruha – Procedura aperta di rilevanza europea, ex art. 71 D. lgs. 36/2023, in unione d'acquisto con A.O. "Ospedali Riuniti Villa Sofia-Cervello" Capofila Arnas Civico, avente ad oggetto la fornitura quinquennale in somministrazione, con opzione di proroga di 12 mesi, di dispositivi di protezione individuale (DPI), materiale tessile e di guardaroba occorrenti a varie UU.OO.
U.O.C. ProvveditoratoItalijaOccupational clothingDisposable glovesWork glovesDeadline per 42 dienasPublikuota 2026-09-02
Belgium – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Raamovereenkomst voor het leveren van beroepskledij
vzw Zorg-Saam ZKJBelgijaOccupational clothing, special workwear and accessoriesNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – M26031 Acquisition d’équipements de protection individuelle, de vêtements professionnels, de chaussures et d’accessoires
Commune de Saint-Germain-en-LayePrancūzijaOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective footwearDeadline per 32 dienasPublikuota 2026-09-02
Lengyelország – Esőkabát – Dostawa w latach 2026-2027 przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – ponczo przeciwdeszczowe
3 Regionalna Baza LogistycznaLenkijaRaincoatsDeadline per 10 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Fourniture d'équipements de protection individuelle, de vêtements de travail, de protections auditives moulées - Années 2027-2028-2029-2030 Relance Lot 2
Département de la Haute-LoirePrancūzijaOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective gearCorporate clothingDeadline per 40 dienasPublikuota 2026-09-02
Litvánia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Apsauginių darbo drabužių (nuoma ir priežiūra) pirkimas
UAB Vilniaus viešasis transportas (PV)LietuvaOccupational clothing, special workwear and accessoriesDeadline per 10 dienasPublikuota 2026-09-01
Magyarország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Ív és lángálló antisztatikus védőruházat beszerzés
MVM Démász Áramhálózati Kft.VengrijaOccupational clothing, special workwear and accessoriesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-01
Spanyolország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Adquisición y suministro de uniformidad destinada a los integrantes de la Unidad de Intervención Policial y Unidad de Prevención y Reacción.
División Económica y Técnica (Cuerpo Nacional de Policía)IspanijaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesDeadline per 95 dienasPublikuota 2026-09-01
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣGraikijaPulloversDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-01
Szlovákia – Munkásvédelmi cipő – Pracovná a bezpečnostná obuv
Železnice Slovenskej republikySlovakijaProtective footwearSpecial footwearDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-09-01
Portugália – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Aquisição de Fardamento
Santa Casa da Misericórdia de LisboaPortugalijaOccupational clothing, special workwear and accessoriesDeadline per 25 dienasPublikuota 2026-09-01
Spanyolország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Suministro integral de elementos de uniformidad necesarios para la Policía Municipal y los Servicios de Emergencia SEAPA y Protección Civil del Ayuntamiento de Pozuelo de Alarcón.
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Pozuelo de AlarcónIspanijaOccupational clothing, special workwear and accessoriesSpecial clothingCrash helmetsDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-09-01
Észtország – Hátizsák – Kotid
Politsei- ja PiirivalveametEstijaRucksacksDeadline per 12 dienasPublikuota 2026-09-01
Pirkimai pagal šalį
Pirkimai pagal sektorių
- Žemės ūkio, ūkininkavimo, žvejybos, miškininkystės ir susiję produktai
- Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai
- Kasyba, pagrindiniai metalai ir susiję produktai
- Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
- Žemės ūkio mašinos
- Odos ir tekstilės gaminiai, plastiko ir gumos reikmenys
- Spaudiniai ir susiję produktai
- Chemijos produktai
- Biuro ir skaičiavimo mašinos, įrenginiai ir reikmenys, išskyrus baldus ir programinės įrangos paketus
- Elektrinės mašinos, aparatai, įranga ir reikmenys. Apšvietimas
- Radijo, televizijos, komunikacijų, telekomunikacijų ir susijusi įranga
- Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai
- Transporto įranga ir pagalbiniai transportavimo gaminiai
- Apsaugos, gaisrų gesinimo, policijos ir gynybos įrenginiai
- Muzikos instrumentai, sporto prekės, žaidimai, žaislai, rankdarbiai, meno kūriniai ir jų priedai
- Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
- Baldai (įskaitant biuro baldus), dekoratyviniai patalpų objektai, buitiniai prietaisai (išskyrus apšvietimo) ir valikliai
- Surinktas ir išvalytas
- Pramoninės mašinos
- Kasybos, karjerų eksploatavimo ir statybos mašinos bei įrenginiai
- Statybinės konstrukcijos ir medžiagos; pagalbiniai statybos gaminiai (išskyrus elektros prietaisus)
- Statybos darbai
- Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
- Remonto ir priežiūros paslaugos
- Montavimo paslaugos (išskyrus programinės įrangos)
- Viešbučių, restoranų ir mažmeninės prekybos paslaugos
- Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)
- Papildomosios ir pagalbinės transporto paslaugos; kelionių agentūrų paslaugos
- Pašto ir telekomunikacijų paslaugos
- Komunalinės paslaugos
- Finansinės ir draudimo paslaugos
- Nekilnojamojo turto paslaugos
- Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
- IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
- Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos paslaugos bei su jomis susijusios konsultacinės paslaugos
- Administravimo, gynybos ir socialinės apsaugos paslaugos
- Paslaugos, susijusios su naftos ir dujų pramone
- Žemės ūkio, miškininkystės, sodininkystės, akvakultūros ir bitininkystės paslaugos
- Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos
- Švietimo ir mokymo paslaugos
- Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos
- Nuotekų ir atliekų šalinimo paslaugos, valymo ir aplinkosaugos paslaugos
- Poilsio, kultūros ir sporto paslaugos
- Kitos bendruomeninės, socialinės ir asmeninės aptarnavimo paslaugos