Viešieji pirkimai – Kipras
Tendova seka visus šios šalies TED skelbimus. Žemiau pateikti naujausi paskelbti pirkimai — visoje paieškoje filtruokite pagal raktažodį, sektorių ir terminą.
Duomenų šaltinis: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-plotis viršsvaržio pasiūlymai.
Ciprus – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Αγορά υπηρεσιών μελετητή/συμβούλου για κτηριολογική ανακαίνιση τεσσάρων (4) Τεχνικών Σχολών στη ΔΜΤΕΕΚ ΕΚΤ23-26
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςKiprasArchitectural, construction, engineering and inspection servicesArchitectural and related servicesEngineering servicesDeadline per 44 dienasPublikuota 2026-09-01
Ciprus – Építési munkák – ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΕΡΓΩΝ ΓΙΑ ΜΕΙΩΣΗ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΝΕΡΟΥ ΣΤΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Κοινοτικό Συμβούλιο ΚυπερούνταςKiprasConstruction workDeadline per 13 dienasPublikuota 2026-09-01
Ciprus – Építési munkák – A.O. 47/26 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΝΕΑΣ ΥΓΡΟΜΟΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ Γ.Ν. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών ΥγείαςKiprasConstruction workDeadline per 29 dienasPublikuota 2026-09-01
Ciprus – Épülettakarítási szolgáltatások – Διαγωνισμός για την Αγορά Υπηρεσιών Καθαρισμού των Κέντρων Μαστογραφίας του Υπουργείου Υγείας Παγκύπρια
Υπουργείο ΥγείαςKiprasBuilding-cleaning servicesOffice cleaning servicesDeadline per 16 dienasPublikuota 2026-09-01
Ciprus – Személygépkocsik – Δ.Ο 53/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (MINI BUS)
Αστυνομία ΚύπρουKiprasPassenger carsMinibusesSpecialist vehiclesDeadline per 37 dienasPublikuota 2026-09-01
Ciprus – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – ΠΛΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ- ΑΙΤΕ
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςKiprasCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesDeadline per 44 dienasPublikuota 2026-09-01
Ciprus – Orvosi fogyóeszközök – Διαγωνισμός για την προμήθεια κλειστού συστήματος διάλυσης, μεταφοράς και χορήγησης κυτταροστατικών φαρμάκων για τις ανάγκες των Νοσηλευτηρίων του ΟΚΥπΥ
Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών ΥγείαςKiprasMedical consumablesMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsDeadline per 16 dienasPublikuota 2026-09-01
Ciprus – Építési munkák – Εργασίες για δημιουργία αιθουσών υψηλής τεχνολογίας στη ΔΜΤΕΕΚ - ΕΚΤ21-26
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςKiprasConstruction workDeadline per 44 dienasPublikuota 2026-09-01
Ciprus – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – ΓΛ 16/2026 - ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Γενικό Λογιστήριο ΔημοκρατίαςKiprasFood, beverages, tobacco and related productsFruit, vegetables and related productsPotatoes and potato productsDeadline per 35 dienasPublikuota 2026-08-31
Ciprus – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – Προκήρυξη Διαγωνισμού για εκμετάλλευση κυλικείου Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ανώτατο Δικαστήριο - Δικαστική ΥπηρεσίαKiprasCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-08-31