CPV 80000000
Viešieji pirkimai – Švietimo ir mokymo paslaugos
„Tendova“ seka visus šio sektoriaus TED skelbimus visose 27 ES valstybėse narėse. Žemiau — naujausi paskelbti pirkimai; naudokite išplėstinę paiešką filtravimui pagal raktažodį, šalį ir terminą.
Duomenų šaltinis: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-plotis viršsvaržio pasiūlymai.
466 tenderiai rasti
Spanyolország – Oktatási és képzési szolgáltatások – El objeto del presente contrato es la prestación de diversos servicios musicales del Ayuntamiento de Ciutadella de Menorca, por lotes. Lote 1: Servicio de dirección, docencia y gestión de la Escuela de Música y artes escénicas y Lote 2: Servicio de banda de música.
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Ciutadella de MenorcaIspanijaEducation and training servicesBand entertainment servicesDeadline per 27 dienasPublikuota 2026-09-03
Spanyolország – Iskola előtti oktatási szolgáltatások – Contractació dels serveis de l'Escola Bressol Municipal l'Ametller
Ajuntament de l'Ametlla del VallèsIspanijaPre-school education servicesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-03
Lettország – Képzési programmal kapcsolatos szolgáltatások – Muzejpedagoģisko programmu sagatavošana, testēšana un apmācība
Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejsLatvijaTraining programme servicesYouth education servicesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Különleges oktatási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER LA STIPULA DI UN ACCORDO QUADRO CON UN UNICO OPERATORE ECONOMICO AVENTE AD OGGETTO LA SUCCESSIVA CONCLUSIONE DI SINGOLI CONTRATTI RELATIVI AL SERVIZIO DI CORREZIONE/CODIFICA DELLE DOMANDE APERTE DELLE PROVE DI PRE-TEST, ANCORAGGIO, RILEVAZIONI NAZIONALI E PROVE SUL CAMPO E STUDI PRINCIPALI DELLE RILEVAZIONI INTERNAZIONALI (NEI FORMATI CARTACEI E/O COMPUTER BASED CBT) E RELATI
INVALSIItalijaSpecial education servicesDeadline per 32 dienasPublikuota 2026-09-03
Észtország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – Laotöötaja-tõstukijuhi koolitus
Eesti TöötukassaEstijaAdult and other education servicesDeadline per 25 dienasPublikuota 2026-09-03
Hollandia – Képzési szolgáltatások – Opleiden, Trainen en Oefenen interne calamiteitenorganisatie
MeerinzichtNyderlandaiTraining servicesSafety training servicesDeadline per 45 dienasPublikuota 2026-09-03
Portugália – Elemi oktatási szolgáltatások – Desenvolvimento de Atividades Educativas - AEC (Atividades de Enriquecimento Curricular) e Ensino de Inglês no Pré-Escolar - Ano letivo 2026/2027
Município de AmarantePortugalijaPrimary education servicesDeadline per 27 dienasPublikuota 2026-09-03
Svédország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Utbildning: Svenska som andraspråk 15 hp
Örebro kommunŠvedijaEducation and training servicesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-03
Lengyelország – Műszaki képzési szolgáltatások – Usługa szkolenia dla potrzeb bezpieczeństwa teleinformatycznego
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychLenkijaTechnical training servicesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Járművezető-iskolai szolgáltatások – PERMIS POIDS LOURDS, REMORQUES ET CACES - SDIS 28
SDIS 28PrancūzijaDriving-school servicesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Képzési szolgáltatások – Prestations de formations en anglais
ASNR FONTENAYPrancūzijaTraining servicesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-02
Ausztria – Oktatási és képzési szolgáltatások – Land Oberösterreich - Deutschkurse
Land Oberösterreich, Amt der oö. Landesregierung Direktion Soziales und Gesundheit, Abteilung SozialesAustrijaEducation and training servicesTraining servicesProvision of language coursesDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Marché de prestation d'accompagnement à la mobilité géographique dans le cadre du projet "ERASMUS+" au bénéfice des personnes à la recherche d'un emploi de la Région Corse
FRANCE TRAVAIL - CORSEPrancūzijaVocational training servicesGuidance and counselling servicesSocial servicesDeadline per 39 dienasPublikuota 2026-09-02
Litvánia – Szakképzési szolgáltatások – Artimos oro paramos paslauga (pagal VPAGSSĮ)
Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Mokymo ir kovinės paramos centrasLietuvaSpecialist training servicesNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-09-02
Lengyelország – Egészségügyi oktatási szolgáltatások – CP.251.1168.2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFS
Centrum Medycznego Kształcenia PodyplomowegoLenkijaMedical education servicesDeadline per 19 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – PRESTATIONS DE FORMATION CONTINUE À DESTINATION DES AGENTS
Université de LorrainePrancūzijaVocational training servicesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-02
Észtország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – Eesti keele B1 tasemeeksamiks ettevalmistav koolitus
Eesti TöötukassaEstijaAdult and other education servicesDeadline per 27 dienasPublikuota 2026-09-02
Málta – Oktatási és képzési szolgáltatások – CT2316/2026 - Tender for the Provision of Operational Support Services for Service Users Residing in Birzebbuga Falling under the remit of Aġenzija Sapport - Re issue CT2136/2026
Department of ContractsMaltaEducation and training servicesTraining servicesSpecialist training servicesDeadline per 20 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Oktatási és képzési szolgáltatások – ACC Coaching individuel SNCF Réseau
SNCF RESEAUPrancūzijaEducation and training servicesNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-09-02
Olaszország – Oktatási és képzési szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI SERVIZI EDUCATIVI SCOLASTICI COMUNALI
CENTRALE DI COMMITTENZA CASALE MONFERRATOItalijaEducation and training servicesDeadline per 34 dienasPublikuota 2026-09-02
Németország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind Einzelcoaching JC Berlin Tempelhof-Schöneberg
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATVokietijaAdult and other education servicesDeadline per 25 dienasPublikuota 2026-09-02
Spanyolország – Műszaki képzési szolgáltatások – Servicio de formación en la instalación nuclear Vandellós I
Empresa Nacional de Residuos Radiactivos, S.A., S.M.E. (ENRESA)IspanijaTechnical training servicesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-02
Olaszország – Iskola előtti oktatási szolgáltatások – COMUNE DI POLLENA TROCCHIA (NA): SERVIZIO GESTIONE ASILO NIDO PER MASSIMO N.96 SETTIMANE PERIODO SETTEMBRE 2026 - LUGLIO 2028
Agenzia Locale di Sviluppo dei Comuni dell'Area Nolana S.C.P.A.ItalijaPre-school education servicesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-02
Hollandia – Elsősegély-nyújtási képzési szolgáltatások – Europese openbare aanbestedingsprocedure levering integrale BHV-dienstverlening t.b.v. gemeente Venlo
Gemeente VenloNyderlandaiFirst-aid training servicesSafety consultancy servicesDeadline per 2 dienasPublikuota 2026-09-02
Németország – Oktatási és képzési szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind We are strong JC Berlin Neukölln
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATVokietijaEducation and training servicesDeadline per 25 dienasPublikuota 2026-09-02
Pirkimai pagal šalį
Pirkimai pagal sektorių
- Žemės ūkio, ūkininkavimo, žvejybos, miškininkystės ir susiję produktai
- Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai
- Kasyba, pagrindiniai metalai ir susiję produktai
- Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
- Žemės ūkio mašinos
- Drabužiai, avalynė, lagaminai ir jų priedai
- Odos ir tekstilės gaminiai, plastiko ir gumos reikmenys
- Spaudiniai ir susiję produktai
- Chemijos produktai
- Biuro ir skaičiavimo mašinos, įrenginiai ir reikmenys, išskyrus baldus ir programinės įrangos paketus
- Elektrinės mašinos, aparatai, įranga ir reikmenys. Apšvietimas
- Radijo, televizijos, komunikacijų, telekomunikacijų ir susijusi įranga
- Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai
- Transporto įranga ir pagalbiniai transportavimo gaminiai
- Apsaugos, gaisrų gesinimo, policijos ir gynybos įrenginiai
- Muzikos instrumentai, sporto prekės, žaidimai, žaislai, rankdarbiai, meno kūriniai ir jų priedai
- Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
- Baldai (įskaitant biuro baldus), dekoratyviniai patalpų objektai, buitiniai prietaisai (išskyrus apšvietimo) ir valikliai
- Surinktas ir išvalytas
- Pramoninės mašinos
- Kasybos, karjerų eksploatavimo ir statybos mašinos bei įrenginiai
- Statybinės konstrukcijos ir medžiagos; pagalbiniai statybos gaminiai (išskyrus elektros prietaisus)
- Statybos darbai
- Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
- Remonto ir priežiūros paslaugos
- Montavimo paslaugos (išskyrus programinės įrangos)
- Viešbučių, restoranų ir mažmeninės prekybos paslaugos
- Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)
- Papildomosios ir pagalbinės transporto paslaugos; kelionių agentūrų paslaugos
- Pašto ir telekomunikacijų paslaugos
- Komunalinės paslaugos
- Finansinės ir draudimo paslaugos
- Nekilnojamojo turto paslaugos
- Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
- IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
- Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos paslaugos bei su jomis susijusios konsultacinės paslaugos
- Administravimo, gynybos ir socialinės apsaugos paslaugos
- Paslaugos, susijusios su naftos ir dujų pramone
- Žemės ūkio, miškininkystės, sodininkystės, akvakultūros ir bitininkystės paslaugos
- Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos
- Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos
- Nuotekų ir atliekų šalinimo paslaugos, valymo ir aplinkosaugos paslaugos
- Poilsio, kultūros ir sporto paslaugos
- Kitos bendruomeninės, socialinės ir asmeninės aptarnavimo paslaugos