CPV 16000000
Viešieji pirkimai – Žemės ūkio mašinos
„Tendova“ seka visus šio sektoriaus TED skelbimus visose 27 ES valstybėse narėse. Žemiau — naujausi paskelbti pirkimai; naudokite išplėstinę paiešką filtravimui pagal raktažodį, šalį ir terminą.
Duomenų šaltinis: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-plotis viršsvaržio pasiūlymai.
84 tenderiai rasti
Románia – Vontató – Furnizare tractor cu remorcă și încărcător, servicii de leasing financiar și asigurări CASCO și RCA aferente - DS Timis
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RARumunijaTractorsFinancial leasing servicesMotor vehicle insurance servicesDeadline per 33 dienasPublikuota 2026-09-03
Szlovénia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – PKT_2 2026 Prilagojen kmetijski traktor z gozdarsko nadgradnjo, gozdarsko prikolico z dvigalom in vsaj enim vitlom
Slovenski državni gozdovi, d. o. o.SlovėnijaSpecialist agricultural or forestry machineryParts of agricultural and forestry machineryTractorsDeadline per 34 dienasPublikuota 2026-09-03
Norvégia – Vontató – Procurement of an electric tractor for Kjelle VGS
Anskaffelser i Akershus, Buskerud og Østfold KONorvegijaTractorsElectric motorsDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-03
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Openbare aanbesteding voor leveringen met betrekking tot 'Aankoop van Agrovoedingsmiddelenapparatuur voor het Mosala Resource Center dat profiteert van de FEE - KIN interventie'
EnabelBelgijaAgricultural machineryDeadline per 41 dienąPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Acquisition de matériels agricoles
ODARC - Etablissement public à caractère industriel et commercialPrancūzijaSpecialist agricultural or forestry machineryTractor accessoriesSeeders, planters or transplantersDeadline per 28 dienasPublikuota 2026-09-02
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Medvežės ir jos techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)LietuvaSpecialist agricultural or forestry machineryCentral processing unit (CPU) or processorsComputer-related equipmentDeadline per 32 dienasPublikuota 2026-09-02
Németország – Mezőgazdasági gépek – Systemraupen
Landesbetrieb Forst Brandenburg - Vergabemanagement Standort EberswaldeVokietijaAgricultural machineryDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-09-02
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Marché public de fournitures pour «un accord-cadre, avec un opérateur économique par lot en vue de l’acquisition de kits solaires, de matériels d’appui à la production et à la transformation agroalimentaire dans la zone d’intervention du projet NER21003_ASYPON GMV, Région de Tillabéri »
EnabelBelgijaAgricultural machinerySolar energyDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-01
Szlovénia – Mezőgazdasági gépek – Dobava traktorja za potrebe UL BF
UNIVERZA V LJUBLJANI, BIOTEHNIŠKA FAKULTETASlovėnijaAgricultural machineryDeadline per 27 dienasPublikuota 2026-09-01
Franciaország – Mezőgazdasági és erdészeti gépek alkatrészei – Fourniture et livraison d'outillages, équipements et pièces détachées pour l'entretien des espaces verts - 6 lots
DEPARTEMENT DU GERSPrancūzijaParts of agricultural and forestry machineryMiscellaneous gardening equipmentDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-01
Lengyelország – Mezőgazdasági gépek – Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieLenkijaAgricultural machineryParts of agricultural and forestry machineryGenerator unitsDeadline per 28 dienasPublikuota 2026-09-01
Észtország – Különféle kertészeti eszközök – Aiatehnika ostmine, hooldus ja remont
Riigi Kaitseinvesteeringute KeskusEstijaMiscellaneous gardening equipmentPneumatic or motorised hand toolsRepair and maintenance services of machineryDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-08-31
Spanyolország – Vontató – Subministrament de 4 tractors i equipaments destinats als treballs de neteja mecànica, manteniment i conservació de les platges del TM d'Alcúdia.
Consejo de Administración de la Empresa Municipal de Serveis d'Alcudia SAUIspanijaTractorsParts of agricultural machineryDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-08-31
Csehország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Vyvážeč
Lesy obcí Trhové Sviny a Besednice s.r.o.ČekijaSpecialist agricultural or forestry machineryDeadline per 10 dienasPublikuota 2026-08-30
Franciaország – Fejőgép – FOURNITURE ET INSTALLATION D'UNE SALLE DE TRAITE
INRAE BRETAGNE NORMANDIEPrancūzijaMilking machinesDeadline per 24 dienasPublikuota 2026-08-27
Szlovákia – Vontató – Obstaranie traktoru na separovaný zber 3
Obec ŠoporňaSlovakijaTractorsWheeled loadersFront-end shovel loadersDeadline per 17 dienasPublikuota 2026-08-27
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – XXS dydžio medkirtės ir medvežės bei jų techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)LietuvaSpecialist agricultural or forestry machineryDeadline per 28 dienasPublikuota 2026-08-27
Belgium – Fűnyíró – Aankoop en levering van robotmaaiers
Sport VlaanderenBelgijaLawnmowersDeadline per 3 dienasPublikuota 2026-08-26
Hollandia – Mezőgazdasági gépek – Levering tractor met snippermachine
Gemeente WesterkwartierNyderlandaiAgricultural machineryTractorsDeadline per 38 dienasPublikuota 2026-08-26
Franciaország – Fűnyíró park, sportpálya, pázsit nyírására – Acquisition de matériels, de pièces détachées et d'entretien pour la gestion des espaces verts
Ville de VilleurbannePrancūzijaLawn, park or sports-ground mowersRepair and maintenance services of machineryMiscellaneous gardening equipmentDeadline per 28 dienasPublikuota 2026-08-26
Románia – Vontató – Furnizare Tractoare -DS Dolj
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RARumunijaTractorsDeadline per 18 dienasPublikuota 2026-08-26
Németország – Vontató – Universität Hohenheim - Großschlepper
Universität HohenheimVokietijaTractorsUsed tractorsDeadline per 24 dienasPublikuota 2026-08-26
Románia – Mezőgazdasági gépek alkatrészei – Furnizare tamburi de însămânțare (kituri) pentru speciile Abies alba, Acer pseudoplatanus și Fagus sylvatica, pentru Linia de însămânțare URBINATI Beta 65 - dssv
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA -DIRECTIA SILVICA SUCEAVARumunijaParts of agricultural machineryDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-08-26
Németország – Terményválogató vagy -osztályozó gép – Lieferung von einem Mietenumsetzer
Zweckverband Abfallwirtschaft Region HannoverVokietijaMachines for sorting or grading produceDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-08-25
Írország – Mezőgazdasági gépek – AG3819C - Request for Tenders for the Supply of a Flatbed Lorry for the Department of Agriculture, Food and the Marine (DAFM)
Education Procurement Service (EPS)AirijaAgricultural machineryDeadline per 17 dienasPublikuota 2026-08-25
Pirkimai pagal šalį
Pirkimai pagal sektorių
- Žemės ūkio, ūkininkavimo, žvejybos, miškininkystės ir susiję produktai
- Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai
- Kasyba, pagrindiniai metalai ir susiję produktai
- Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
- Drabužiai, avalynė, lagaminai ir jų priedai
- Odos ir tekstilės gaminiai, plastiko ir gumos reikmenys
- Spaudiniai ir susiję produktai
- Chemijos produktai
- Biuro ir skaičiavimo mašinos, įrenginiai ir reikmenys, išskyrus baldus ir programinės įrangos paketus
- Elektrinės mašinos, aparatai, įranga ir reikmenys. Apšvietimas
- Radijo, televizijos, komunikacijų, telekomunikacijų ir susijusi įranga
- Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai
- Transporto įranga ir pagalbiniai transportavimo gaminiai
- Apsaugos, gaisrų gesinimo, policijos ir gynybos įrenginiai
- Muzikos instrumentai, sporto prekės, žaidimai, žaislai, rankdarbiai, meno kūriniai ir jų priedai
- Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
- Baldai (įskaitant biuro baldus), dekoratyviniai patalpų objektai, buitiniai prietaisai (išskyrus apšvietimo) ir valikliai
- Surinktas ir išvalytas
- Pramoninės mašinos
- Kasybos, karjerų eksploatavimo ir statybos mašinos bei įrenginiai
- Statybinės konstrukcijos ir medžiagos; pagalbiniai statybos gaminiai (išskyrus elektros prietaisus)
- Statybos darbai
- Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
- Remonto ir priežiūros paslaugos
- Montavimo paslaugos (išskyrus programinės įrangos)
- Viešbučių, restoranų ir mažmeninės prekybos paslaugos
- Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)
- Papildomosios ir pagalbinės transporto paslaugos; kelionių agentūrų paslaugos
- Pašto ir telekomunikacijų paslaugos
- Komunalinės paslaugos
- Finansinės ir draudimo paslaugos
- Nekilnojamojo turto paslaugos
- Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
- IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
- Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos paslaugos bei su jomis susijusios konsultacinės paslaugos
- Administravimo, gynybos ir socialinės apsaugos paslaugos
- Paslaugos, susijusios su naftos ir dujų pramone
- Žemės ūkio, miškininkystės, sodininkystės, akvakultūros ir bitininkystės paslaugos
- Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos
- Švietimo ir mokymo paslaugos
- Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos
- Nuotekų ir atliekų šalinimo paslaugos, valymo ir aplinkosaugos paslaugos
- Poilsio, kultūros ir sporto paslaugos
- Kitos bendruomeninės, socialinės ir asmeninės aptarnavimo paslaugos