CPV 63000000
Viešieji pirkimai – Papildomosios ir pagalbinės transporto paslaugos; kelionių agentūrų paslaugos
„Tendova“ seka visus šio sektoriaus TED skelbimus visose 27 ES valstybėse narėse. Žemiau — naujausi paskelbti pirkimai; naudokite išplėstinę paiešką filtravimui pagal raktažodį, šalį ir terminą.
Duomenų šaltinis: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-plotis viršsvaržio pasiūlymai.
297 tenderiai rasti
Litvánia – Utazási irodák, utazásszervezők szolgáltatásai és idegenvezetői szolgáltatások – Kelionių organizavimo ir kitos paslaugos
Kauno jėzuitų gimnazijaLietuvaTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesDeadline per 5 dienasPublikuota 2026-09-03
Ausztria – Hajócharterezési szolgáltatások – 26-012.778 Charterung eines Forschungsschiffes
Universität WienAustrijaShip chartering servicesResearch vessel servicesHire of sea-going vessels with crewNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-09-03
Lengyelország – Vasúti szállítást támogató szolgáltatások – Utrzymanie infrastruktury kolejowej bocznicy PGG S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit” z podziałem na dwa zadania: Zadanie nr 1 - Diagnostyka, konserwacja i bieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej wraz z usługą oraz dostawą elementów niezbędnych do realizacji napraw bieżących Zadanie nr 2 - Kompleksowa naprawa infrastruktury kolejowej
Polska Grupa Górnicza S.A.LenkijaSupport services for railway transportRailway-track maintenance servicesRailway signalling worksDeadline per 11 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Turistainformációs szolgáltatások – S26008 ACCORDO QUADRO DI DURATA QUADRIENNALE PER LAFFIDAMENTO DELLA GESTIONE INTEGRATA DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA, INFORMAZIONE, ASSISTENZA E PROMOZIONE TURISTICA DELLA CITTA DI BARI PRESSO GLI INFO-POINT TURISTICI COMUNALI
Comune di Bari - Ripartizione Stazione Unica Appaltante, Contratti e Gestione Lavori PubbliciItalijaTourist information servicesDeadline per 32 dienasPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Parkolói szolgáltatások – Accord-cadre gestion du stationnement payant sur voirie
Mairie de NiortPrancūzijaParking servicesDeadline per 33 dienasPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Prestations de déménagement, de garde meuble et de nettoyage dans le cadre d’évacuation en application des pouvoirs de polices du Maire, et prestations de déménagement au sein des bâtiments municipaux
COMMUNE DE SAINT-DENISPrancūzijaCargo handling and storage servicesCleaning servicesStorage and warehousing servicesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-03
Lengyelország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Kompleksowa obsługa placów składowych i transportu wewnętrznego na powierzchni (w tym kopalnianych sieci kolei wąskotorowych) oraz obsługa urządzeń przeładunkowych i transportowych zamawiającego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice
Polska Grupa Górnicza S.A.LenkijaCargo handling and storage servicesDeadline per 33 dienasPublikuota 2026-09-03
Lengyelország – Közúti szállítást támogató szolgáltatások – Świadczenie usług przewozowych dla pracowników PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.LenkijaSupport services for road transportDeadline per 11 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Prestations de déménagements pour les besoins de l'EPPDCSI
EPPDCSI - UNIVERSCIENCE Etablissement public à caractère industriel et commercial créé par décret interministériel du 3 décembre 2009PrancūzijaCargo handling and storage servicesStorage and warehousing servicesRelocation servicesDeadline per 28 dienasPublikuota 2026-09-02
Svédország – Szállítást támogató és kiegészítő szolgáltatások; utazási irodai szolgáltatások – Bussresor - Dynamiskt inköpssystem
GÖTENE KOMMUNŠvedijaSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesTransport agency servicesNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-09-02
Lengyelország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Kompleksowa obsługa placów składowych i transportu wewnętrznego na powierzchni (w tym kopalnianych sieci wąskotorowych) w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda
Polska Grupa Górnicza S.A.LenkijaCargo handling and storage servicesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-02
Észtország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – Sildumisteenuse osutamine Paldiski Lõunasadamas
aktsiaselts TALLINNA SADAMEstijaPort operation servicesDeadline per 32 dienasPublikuota 2026-09-02
Észtország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – Sildumisteenuse osutamine Vanasadamas
aktsiaselts TALLINNA SADAMEstijaPort operation servicesDeadline per 32 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Utazási irodák szolgáltatásai és hasonló szolgáltatások – Marché voyagiste de l'ANFR
AGENCE NATIONALE DES FREQUENCESPrancūzijaTravel agency and similar servicesDeadline per 33 dienasPublikuota 2026-09-02
Svédország – Szállítást támogató és kiegészítő szolgáltatások; utazási irodai szolgáltatások – Bussresor - Dynamiskt inköpssystem
Skara KommunŠvedijaSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesTransport agency servicesNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-09-02
Portugália – Árukezelési szolgáltatások – Aquisição de serviços de mudanças e transporte para a AIMA I.P. (2026-2028)
Agência para a Integração, Migrações e Asilo, IPPortugalijaCargo handling servicesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-02
Bulgária – Jegyértékesítéssel és társasutak árusításával kapcsolatos szolgáltatások – ОСИГУРЯВАНЕ НА САМОЛЕТНИ БИЛЕТИ И СЪПЪТСТВАЩИ ДЕЙНОСТИ ЗА НУЖДИТЕ НА НАРОДЕН ТЕАТЪР „ИВАН ВАЗОВ“- ГР. СОФИЯ
НАРОДЕН ТЕАТЪР "ИВАН ВАЗОВ"BulgarijaSale of travel tickets and package tours servicesDeadline per 28 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Parkolói szolgáltatások – FOURNITURE, ENTRETIEN ET MAINTENANCE DES HORODATEURS SITUES SUR LE TERRITOIRE COMMUNAL
COMMUNE DE BEAULIEU-SUR-MERPrancūzijaParking servicesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-01
Hollandia – Kikötő- és víziút-üzemeltetési és kiegészítő szolgáltatások – Integrale Opdracht Haven- en Sluis/brugbeheer en klein onderhoud met Leerwerk- en Participatiedoelstelling in Broek op Langedijk (voorbehouden opdracht aan een sociale onderneming).
Gemeente Dijk en WaardNyderlandaiPort and waterway operation services and associated servicesVocational rehabilitation servicesDeadline per 45 dienasPublikuota 2026-09-01
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAIspanijaStorage and warehousing servicesDeadline per 28 dienasPublikuota 2026-09-01
Franciaország – Utazási irodák, utazásszervezők szolgáltatásai és idegenvezetői szolgáltatások – FOURNITURE DE SERVICES DE VOYAGES, DE TRANSPORTS, D'HERBERGEMENT ET DE PRESTATIONS ASSOCIEES POUR LE SDIS GUYANE
SDIS 973PrancūzijaTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesTravel servicesDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-09-01
Írország – Forgalomfelügyeleti szolgáltatások – Framework Agreement for Traffic and Transport Survey Resources for transport related projects funded by the National Transport Authority
National Transport Authority_1149AirijaTraffic monitoring servicesArchitectural, engineering and surveying servicesDeadline per 28 dienasPublikuota 2026-09-01
Svédország – Parkolói szolgáltatások – Telefonparkering för anslutning HUB
Piteå kommunŠvedijaParking servicesSoftware package and information systemsTransaction-processing software packageDeadline per 6 dienasPublikuota 2026-09-01
Lengyelország – Buszpályaudvari szolgáltatások – Utrzymanie czystości przystanków lokalnego transportu zbiorowego w Radomiu
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w RadomiuLenkijaBus station servicesStreet-cleaning servicesStreet-sweeping servicesDeadline per 33 dienasPublikuota 2026-09-01
Portugália – Utazási szolgáltatások – Concurso Público n.º 20/DRL/DA/2026 - Aquisição de serviços de viagens, transportes e alojamento, para a Guarda Nacional Republicana GNR), para os anos de 2027 a 2031
Guarda Nacional RepublicanaPortugalijaTravel servicesDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-09-01
Pirkimai pagal šalį
Pirkimai pagal sektorių
- Žemės ūkio, ūkininkavimo, žvejybos, miškininkystės ir susiję produktai
- Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai
- Kasyba, pagrindiniai metalai ir susiję produktai
- Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
- Žemės ūkio mašinos
- Drabužiai, avalynė, lagaminai ir jų priedai
- Odos ir tekstilės gaminiai, plastiko ir gumos reikmenys
- Spaudiniai ir susiję produktai
- Chemijos produktai
- Biuro ir skaičiavimo mašinos, įrenginiai ir reikmenys, išskyrus baldus ir programinės įrangos paketus
- Elektrinės mašinos, aparatai, įranga ir reikmenys. Apšvietimas
- Radijo, televizijos, komunikacijų, telekomunikacijų ir susijusi įranga
- Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai
- Transporto įranga ir pagalbiniai transportavimo gaminiai
- Apsaugos, gaisrų gesinimo, policijos ir gynybos įrenginiai
- Muzikos instrumentai, sporto prekės, žaidimai, žaislai, rankdarbiai, meno kūriniai ir jų priedai
- Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
- Baldai (įskaitant biuro baldus), dekoratyviniai patalpų objektai, buitiniai prietaisai (išskyrus apšvietimo) ir valikliai
- Surinktas ir išvalytas
- Pramoninės mašinos
- Kasybos, karjerų eksploatavimo ir statybos mašinos bei įrenginiai
- Statybinės konstrukcijos ir medžiagos; pagalbiniai statybos gaminiai (išskyrus elektros prietaisus)
- Statybos darbai
- Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
- Remonto ir priežiūros paslaugos
- Montavimo paslaugos (išskyrus programinės įrangos)
- Viešbučių, restoranų ir mažmeninės prekybos paslaugos
- Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)
- Pašto ir telekomunikacijų paslaugos
- Komunalinės paslaugos
- Finansinės ir draudimo paslaugos
- Nekilnojamojo turto paslaugos
- Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
- IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
- Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos paslaugos bei su jomis susijusios konsultacinės paslaugos
- Administravimo, gynybos ir socialinės apsaugos paslaugos
- Paslaugos, susijusios su naftos ir dujų pramone
- Žemės ūkio, miškininkystės, sodininkystės, akvakultūros ir bitininkystės paslaugos
- Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos
- Švietimo ir mokymo paslaugos
- Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos
- Nuotekų ir atliekų šalinimo paslaugos, valymo ir aplinkosaugos paslaugos
- Poilsio, kultūros ir sporto paslaugos
- Kitos bendruomeninės, socialinės ir asmeninės aptarnavimo paslaugos