Grįžti į paiešką
Ispanija – Transporto priemonių kuro atsargų papildymo paslaugos – Contrato para la prestación del servicio en régimen de concesión de gestión y explotación de las áreas de servicio de Montcada en la via C-33 y La Tordera en la via C-32
Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SAU (CIMALSA)IspanijaPaskelbta 2026-04-29
Nenurodytas galutinis terminasAprašymas
Paslaugų valdymo ir eksploatavimo tarnybos Montcada srityje kelio C-33 ir La Tordera srityje kelio C-32 (dvi partijos) koncesijos režimu, už fiksuotą ir kintamą kanoną. Tai yra pajamų kontraktas, todėl neįsipareigojama išlaidų. Būsimosios išlaidų licencijos baze neįtraukiamos išlaidų ribos. Nurodomas minimalus kontraktas (pajamos), kurį CIMALSA gaus kaip fiksuotą metinį kanoną. Įtrauktas visų dokumentų ispanų kalba versija.
CPV kodai
Vehicle refuelling services
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAIspanijaStorage and warehousing servicesDeadline per 29 dienasPublikuota 2026-09-01
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaIspanijaCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesDeadline per 27 dienasPublikuota 2026-08-31
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeIspanijaStorage and warehousing servicesDeadline per 20 dienasPublikuota 2026-08-18
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderIspanijaPort operation servicesNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-08-18