Airija – Švietimo ir mokymo paslaugos – 2024/37 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots
Aprašymas
LMETB įsteigė panelę, iš kurios bus rinkami tinkamai kvalifikuoti paslaugų teikėjai, kurie turės įgyvendinti mokymo programas, iš kurių gali būti pasirinkti dalyvauti mažame konkurse dėl kontraktų už mokymo programų projektavimą, demonstravimą, kūrimą, pritaikymą, akredituojimą ir įgyvendinimą, kai atsiranda konkrečios poreikiai. LMETB skelbia visus žinomus, identifikuotus, potencinius programų kursus, kurie buvo identifikuoti ir vykdomi anksčiau. Šis viešasis pirkimo konkursas bus padalintas į lotus, kaip aprašyta tendruose. Kandidatai gali užsiregistruoti vienam ar daugiau lotų. Nėra apribojimų, kiek lotų galite užsiregistruoti, jei atitinkate apdovanojimo kriterijus. Panelė buvo įsteigta 2024 m. liepos 12 d. ir bus veikti 3 metus iki 2027 m. liepos 11 d. Užsakymai bus priimami el. paštu į [email protected] su šiuo tema: Application for Panel Membership for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots.
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityAirijaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDeadline per 25 dienasPublikuota 2026-08-26
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetAirijaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline per 7 dienasPublikuota 2026-08-26
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144AirijaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDeadline per 20 dienasPublikuota 2026-08-24
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardAirijaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline per 22 dienasPublikuota 2026-08-24