Grįžti į paiešką
Airija – Apmokymo paslaugos – 2026/005 Enterprise Ireland is tendering for a Lead Regional Coordination for design, delivery, implementation and training for Regionally Based Pre-Accelerators and Early-Stage Supports for Startup
Enterprise IrelandAirijaPaskelbta 2026-05-27
Nenurodytas galutinis terminasAprašymas
Ireland Enterprise planuoja sudaryti Ramybės sutartį po šio konkurso. Pirmasis pasirašomas sutartis dėl dizaino, pristatymo, įgyvendinimo ir mokymo Regioninių Pre-Akceleratorių ir Ankstyvųjų Pasiūlymų (ESS) Startups bus suteikta sėkmingam Tenderui netrukus po Ramybės sutarties. Šis konkurso yra vienas iš trijų (3) planuojamų programų (aprašytų žemiau) po Ireland Enterprise naujo Nacionalinio Akceleratoriaus Programos, viena iš Startup Ireland iniciatyvų kaip dalis Ireland Enterprise „Išsipildymas Airija, Vesti Globaliai (2025-2029)“.
CPV kodai
Training servicesBusiness and management consultancy and related servicesMiscellaneous business and business-related servicesAdult and other education servicesResearch and development services and related consultancy services
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityAirijaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDeadline per 27 dienasPublikuota 2026-08-26
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetAirijaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline per 9 dienasPublikuota 2026-08-26
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144AirijaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDeadline per 22 dienasPublikuota 2026-08-24
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardAirijaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline per 24 dienasPublikuota 2026-08-24