Ieškoti pasiūlymų
Išsaugoti paieškąDuomenų šaltinis: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-plotis viršsvaržio pasiūlymai.
Paieška apima pirkimo pavadinimą, aprašymą ir perkančiosios organizacijos pavadinimą.
34 tenderiai rasti
Görögország – Szennyvízkezelő mű építési munkái – ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ (ΚΕΛ) ΔΗΜΩΝ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΚΑΙ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. - ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε.GraikijaWastewater treatment plant construction workSewage plant equipmentOperation of a sewage plantDeadline per 62 dienasPublikuota 2026-08-31
Görögország – Víz- és szennyvízvezetékek építése – Ε-905
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.GraikijaConstruction work for water and sewage pipelinesAncillary works for water pipelinesDeadline per 40 dienasPublikuota 2026-08-30
Görögország – Kábelfektető szerelése – Προμήθεια υλικών και πλήρης κατασκευή της εναέριας Γ.Μ. 400kV ΚΥΤ ΝΕΑΣ ΣΑΝΤΑΣ – ΚΥΤ ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)GraikijaInstallation of cable layingDeadline per 28 dienasPublikuota 2026-08-26
Görögország – Ipari műemlékkel kapcsolatos építési munkák – ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΠΡΩΗΝ PORCELANA (Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 222036)
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΥΔΗΜΟΣ ΑΕ ΟΤΑGraikijaIndustrial monument construction workMulti-functional buildings construction workDeadline per 16 dienasPublikuota 2026-08-23
Görögország – Katonai épületek és létesítmények építése – Διακήρυξη 16/2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ (ΥΠΕΘΑ)/ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΓΕΣ)/ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (ΑΣΔΑΑΜ)GraikijaConstruction work for military buildings and installationsDeadline per 27 dienasPublikuota 2026-08-23
Görögország – Elemi iskola építése – «ΑΝΕΓΕΡΣΗ 4ΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ»
Δίκτυο Πόλεων ΔΕΠΑΝGraikijaPrimary school construction workDeadline per 28 dienasPublikuota 2026-08-20
Görögország – Felújítás – Διακήρυξη Έργου
ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝGraikijaRefurbishment workBuildings of particular historical or architectural interestHistorical monument or memorial construction workDeadline per 48 dienasPublikuota 2026-08-13
Görögország – Víz- és szennyvízvezetékek építése – Ε-915
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.GraikijaConstruction work for water and sewage pipelinesDeadline per 19 dienasPublikuota 2026-08-12
Görögország – Közútkarbantartás – ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ (3ου τμήματος Δ.ΔΙ.Μ.Υ)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝGraikijaRoad-maintenance worksDeadline per 6 dienasPublikuota 2026-08-10
Görögország – Öntözőcsatorna építése – ΥΠΟΓΕΙΟΠΟΙΗΣΗ – ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ Τ.Ο.Ε.Β. ΣΕΛΛΑΝΩΝ Ν. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGraikijaIrrigation channel construction workDeadline per 22 dienasPublikuota 2026-08-10
Görögország – Felújítás – ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΑΝΑΚΤΟΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΠΡΟΑΥΛΙΟΥ ΧΩΡΟΥ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ
Εταιρεία Ακινήτων Δημοσίου (ETAΔ Α.Ε.)GraikijaRefurbishment workHistorical monument or memorial construction workEngineering design servicesDeadline per 19 dienasPublikuota 2026-08-10
Görögország – Árvízmegelőzés – ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ, ΠΑΛΑΙΟΒΡΑΧΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣGraikijaFlood-prevention worksRain-water basin construction workStorm-water piping construction workDeadline per 13 dienasPublikuota 2026-08-06
Görögország – Magasépítési munka – ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ (ΣΕΦ)
ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣGraikijaBuilding construction workEngineering design servicesPlant upgrade workDeadline per 8 dienasPublikuota 2026-08-06
Görögország – Kórházi létesítmények építése – ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΚΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑΣ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥGraikijaHospital facilities construction workEngineering studiesLinear acceleratorsDeadline per 12 dienasPublikuota 2026-08-06
Görögország – Gát építése – Ολοκλήρωση κατασκευής φράγματος Νεστορίου ΠΕ Καστοριάς και συνοδών έργων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGraikijaDam construction workDeadline per 8 dienasPublikuota 2026-08-05
Görögország – Alállomás építése – ΔΕΑ 42461 - Μελέτη, προμήθεια εξοπλισμού και εγκατάσταση (έργο με το κλειδί στο χέρι) ενός ΚΥΤ 400/150/20 kV στην περιοχή Ρουφ Αθηνών
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)GraikijaSubstation construction workDeadline per 8 dienasPublikuota 2026-08-04
Görögország – Vízvezeték építése – E-925
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.GraikijaAqueduct construction workDeadline per 14 dienasPublikuota 2026-08-03
Görögország – Építési munkák – ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΤΗΣ ΕΚΤΑΣΗΣ ΤΗΣ ΔΕΘ-HELEXPO ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Διεθνής Έκθεση Θεσσαλονίκης Μονοπρόσωπη Α.Ε. (δ.τ.: ΔΕΘ-HELEXPO Α.Ε.)GraikijaConstruction workEngineering design servicesRoad construction worksDeadline per 19 dienasPublikuota 2026-08-03
Görögország – Középiskola építése – ΑΝΕΓΕΡΣΗ 2ΟΥ ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΔΗΜΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣGraikijaSecondary school construction workElectrical installation workHeating, ventilation and air-conditioning installation workDeadline per 14 dienasPublikuota 2026-07-30
Görögország – Iskolaépületek kivitelezése – ΠΡΑΣΙΝΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ (Γ.Ε.Λ. & ΕΠΑ.Λ.)
ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΑΕGraikijaConstruction work for school buildingsDeadline per 41 dienąPublikuota 2026-07-30