Atpakaļ uz meklēšanu
Šī izsolēšanās ir beigusies.
Itāija – Elektrība – Energia_Elettrica_Ed8
IN.VA. S.P.A.ItālijaPublicēts 2026. g. 01. jūl.
Termiņš pagājušsApraksts
Piedāvājums par "zaļo" elektrības piegādi un saistīto pakalpojumu Pieminekļu Administrācijai Autonomas Valle d'Aosta reģionā un citiem Apvienotajiem Organizācijām - VIII izdevums
CPV kodi
Electricity
Dokumenti & iesniegšana
AI kopsavilkums
Piesakieties, lai iegūtu AI kopsavilkumuContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Saistītie iepirkumi
Olaszország – Villamos energia – RIF. APP. 21/2026 - Procedura aperta, ai sensi dell'art. 71 e dell'art. 141, D. Lgs n. 36/2023, per l'affidamento della fornitura di energia elettrica per un periodo massimo di 22 mesi con decorrenza presunta dal 01/03/2027 e scadenza al 31/12/2028.
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureItālijaElectricityTermiņš pēc 32 dienasPublicēts 2026. g. 01. sept.
Olaszország – Gázolaj – APPALTO DELLA FORNITURA EXTRA-RETE DI GASOLIO AGRICOLO DESTINATO ALLE SEDI OPERATIVE DEL CONSORZIO DI BONIFICA 3 MEDIO VALDARNO (TRIENNIO 2027, 2028, 2029)
CONSORZIO DI BONIFICA 3 MEDIO VALDARNO - AFFIDAMENTIItālijaGas oilsTermiņš pēc 28 dienasPublicēts 2026. g. 26. aug.
Olaszország – Villamos energia – AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA
COMUNE DI PROCIDAItālijaElectricityTermiņš pēc 21 dienasPublicēts 2026. g. 24. aug.
Olaszország – Dízelolaj – U10 - FORNITURA DI GASOLIO PER AUTOTRAZIONE PER L'ANNO 2027
Azienda Trasporti MilanesiItālijaDiesel oilTermiņš pēc 20 dienasPublicēts 2026. g. 20. aug.