Atpakaļ uz meklēšanu
Šī izsolēšanās ir beigusies.
Itāija – Banku pakalpojumi – App. 134/26 - Procedura aperta servizio gestione carte per reddito di merito
UNIVERSITA' DELLA CALABRIAItālijaPublicēts 2026. g. 19. jūl.
Termiņš pagājušsApraksts
Ar Direktora Ģenerāldirektora lēmumu Nr. 427 2026. gada 09.07. šī Administrācija ir nolēmusi izsniegt vienam ekonomiskajam operatoram līgumu ar vienu operatori pēc art. 59 D.lgs. 36/2023, kurā ir minēts kalpojums par izsniegšanu un pārvaldīšanu daudzfunkcionālu maksājumu kartēm studentu, universitāšu personāla un “merīta ienākuma” kontribucijas saņēmēju labā. Papildinformāciju var atrast projektā.
CPV kodi
Banking services
Dokumenti & iesniegšana
AI kopsavilkums
Piesakieties, lai iegūtu AI kopsavilkumuContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Saistītie iepirkumi
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER L'AFFIDAMENTO DEL "SERVIZIO DI COPERTURA ASSICURATIVA ALL RISKS CONTRO I DANNI AL PATRIMONIO IMMOBILE, MOBILE ED ELETTRONICO DI COSMARI SRL - PERIODO 2026-2028"
COSMARI srlItālijaInsurance servicesTermiņš pēc 32 dienasPublicēts 2026. g. 03. sept.
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta, ai sensi dellart. 71 D. Lgs. 36/2023, per l'affidamento del servizio assicurativo All Risk per il patrimonio immobiliare e mobiliare dell'INRIM, per il periodo 31 dicembre 2026 - 31 dicembre 2029, rinnovabile per 3 anni.
Istituto nazionale di ricerca metrologica - Gare e contrattiItālijaInsurance servicesTermiņš pēc 41 dienasPublicēts 2026. g. 02. sept.
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO ASSICURATIVO ALL RISKS PATRIMONIO DELLA PROVINCIA DI LODI
Provincia di LodiItālijaInsurance servicesTermiņš pēc 24 dienasPublicēts 2026. g. 01. sept.
Olaszország – Biztosításközvetítői szolgáltatások – PROCEDURA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO PROFESSIONALE DI BROKERAGGIO ASSICURATIVO, COMPRENSIVO DI CONSULENZA, ASSISTENZA E SUPPORTO SPECIALISTICO, FINALIZZATO ALLA GESTIONE INTEGRATA DEI RISCHI ASSICURATIVI E DEI SINISTRI DELLA.O. PAPARDO DI MESSINA
Azienda Ospedaliera Papardo - Ufficio ProvveditoratoItālijaInsurance brokerage servicesTermiņš pēc 59 dienasPublicēts 2026. g. 01. sept.