Itāija – Trošu balstītās transporta sistēmas ar kabīnēm – Dialogo competitivo, ai sensi del combinato disposto degli articoli 70, comma 3, lett. a) e 74 del D.Lgs 36/2023 per l'affidamento dei servizi di progettazione e dei lavori di costruzione di tre impianti funiviari in sostituzione degli impianti Alpe Mandria e Lago Ciarcerio - Alpe Belvedere.
Apraksts
Monterosa S.p.A. plāno izsniegt, izmantojot konkurencējošo dialogu saskaņā ar 74. pantu D. Lgs 36/2023, tehniski ekonomisku izpētes projektēšanu, izpildprojektēšanu un darbus, kas vērsti uz Alpe Mandria un Lago Ciarcerio - Alpe Belvedere kabelkarsu nomaiņu. Konkurencējošais dialogs ir vērsts uz to, lai noteiktu piedāvājumu, kurš sniedz labāko kvalitātes un cenas attiecību izpildot darbus un pakalpojumus, kā arī lai noteiktu vislabākos līdzekļus, lai kabelkarsu sistēmas būtu operatīvas sezonai 2027/2028. Tāpat, atstājot iespēju ekonomiskajiem operatoriem piedāvāt uzlabojumu risinājumus, kurus ir noteikuši izsniegšanas subjekti.
CPV kodi
Dokumenti & iesniegšana
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Saistītie iepirkumi
Olaszország – Egészségügyi épületek kivitelezése – 01-2026 PPP Cura Resort
Autonome Provinz Bozen - Abteilung VermögensverwaltungItālijaConstruction work for buildings relating to healthSocial work services with accommodationTermiņš pēc 139 dienasPublicēts 2026. g. 03. sept.
Olaszország – Villamos elosztóberendezések szerelése – Lotto 1 - Lavori di efficientamento funzionale ed energetico dell'impianto idrovoro Ponti Alti di Sant'Apollinare in Comune di Rovigo per contrastare il fenomeno della subsidenza. Realizzazione di un impianto fotovoltaico a terra della potenza nominale di 100 kWp, completo di sistema di accumulo elettrochimico, inverter DC/AC, sistemi di conversione, protezione, controllo e monitoraggio, opere di
Centrale Unica di Committenza (C.U.C.) AdiDeltaItālijaElectrical installation work of electrical distribution apparatusTermiņš pēc 39 dienasPublicēts 2026. g. 03. sept.
Olaszország – Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka – Procedura aperta telematica per la conclusione di un Accordo Quadro multioperatore per l’esecuzione di lavori sui beni immobili di proprietà o in uso all’Azienda USL di Reggio Emilia, ai sensi dell’ar
AZIENDA USL DI REGGIO EMILIAItālijaWorks for complete or part construction and civil engineering workArchitectural and related servicesTermiņš pēc 31 dienasPublicēts 2026. g. 02. sept.
Olaszország – Építési munkák – Adeguamento dell’impianto di depurazione di Scordia – Progetto di completamento” - cod. ID 33396 e di “Realizzazione collettore fognario da Militello a impianto di depurazione di Scordia” - cod. ID 33541”, in Provincia di Catania, finanziati con la Delibera CIPE n. 60 del 2012; CUP F77B14000260006 - CIG 7168427518"
Commissario Straordinario Unico per la Depurazione D.P.C.M. del 07/08/2023ItālijaConstruction workWorks for complete or part construction and civil engineering workTermiņš pēc 41 dienasPublicēts 2026. g. 02. sept.