L-Irlanda – Servizzi ta' lukandi, ristoranti u bejgħ bl-imnut – T.027.2026 Request for Tender to establish Dynamic Panels for the provision of Venue Hire and Venue Hire with Catering Services for An Garda Síochána
Deskrizzjoni
F'żewwieg, l-Awtorità tal-Kontrakti tgħallim il-Paneli Dinamiku għal il-provċiment ta' l-ħir ta' veni, u l-ħir ta' veni ma' servizzi ta' katering għal aġġenti tal-Garda on duty f'eventi f'kollox l-pajjiż. Il-ħaġa tal-servizzi reqwiriġi tista' tkompli mill-ħir ta' veni stand-alone sa l-ħir ta' veni ma' servizzi ta' katering f'post. Is-Servizzi ta' katering jinkludu l-provċiment ta' pasti ħatrin (taħt, għodda u tlettex) u, jew, pasti f'box (Perishable Breakfast Pack, Perishable Snack Pack, Perishable Main Meal Pack, u Ambient Snack Pack) li jkunu distribuwiti għal aġġenti tal-Garda on duty. It-Tekniki specifikazzjonijiet għal is-servizzi huma mħallqin f'Appendix 1 tal-Dokument ta' RFT. Il-Panel Agreement ikun mqassam f'żewġ (2) lotti; Lot 1 Ħir ta' Veni u Lot 2 Ħir ta' Veni ma' Servizzi ta' Katering; Kull Lot jirriżulta f'panel dinamiku separatu.
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcl-IrlandaHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349l-IrlandaCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Írország – Élelmezési szolgáltatások – The provision of Concession Catering Services and operation of the Catering Facilities and including the Operation of the Retail Facility at Belvedere House Gardens and Park Mullingar Co Westmeath
Westmeath County Councill-IrlandaCatering servicesCanteen and catering servicesCatering services for other enterprises or other institutionsDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Írország – Szállodaipari szolgáltatások – P20861 OEJU Tender for a short term hotel operator at existing Dublin airport Maldron hotel
daa plcl-IrlandaHotel servicesHotel accommodation servicesOther hotel servicesDeadline fi 10 ajamIppubblikat f'16 Aww 2026