CPV 55000000
Offerti pubbliċi – Servizzi ta' lukandi, ristoranti u bejgħ bl-imnut
Tendova ssegwi kull avviż TED f'dan is-settur fis-27 Stat Membru kollha tal-UE. Hawn taħt hemm l-aħħar offerti ppubblikati — uża t-tfittxija sħiħa biex tiffiltra skont kelma prinċipali, pajjiż u skadenza.
Sors ta' dati: Tenders Electronic Daily (TED) — tender EU-wide fuq il-ħaġa.
483 offerti
Franciaország – Szállodai szállásszolgáltatás – Ght_PRES_2026-228_AOO_Prestation D'Hébergement
CHU SAINT ETIENNEFranzaHotel accommodation servicesDeadline fi 33 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Németország – Iskolai élelmezési szolgáltatások – Catering Betrieb der Mensa und des Kiosks im Internat Schloss Hansenberg
Land Hessen, vertreten durch das Hessische Competence Center -Beschaffungen-il-ĠermanjaSchool catering servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Lengyelország – Ételfőzési szolgáltatások – Usługa gastronomiczna w zakresie przygotowywania i dystrybucji posiłków wraz z wynajęciem obiektu kuchni.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 w Rybnikuil-PolonjaMeal-cooking servicesMeal-preparation servicesCatering servicesDeadline fi 7 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Németország – Étkezdei szolgáltatások – Schulverpflegung
Kreis Offenbach - FD Gebäudewirtschaftil-ĠermanjaCanteen servicesDeadline fi 25 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Iskolai élelmezési szolgáltatások – SERVIZIO DI RISTORAZIONE SCOLASTICA DESTINATO AGLI ALUNNI DELLE SCUOLE E ALTRI UTENTI DELL’UNIONE DEI COMUNI DI BASIANO E DI MASATE
CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA CAPOFILA COMUNE DI VIMODRONEl-ItaljaSchool catering servicesDeadline fi 19 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Németország – Büféüzemeltetési szolgáltatások – BV1 26 MoKa RK S/002 - Vergabe über die bewirtschaftete Betreuung am StO Laupheim
Verpflegungsamt der Bundeswehril-ĠermanjaCanteen management servicesCanteen and catering servicesHotel, restaurant and retail trade servicesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026
Olaszország – Éttermi és felszolgálási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEL SERVIZIO DI RISTORAZIONE A FAVORE DI PERSONE ANZIANE DELLA R.S.A. “CENTRO RESIDENZIALE MATTEO REMAGGI – AZIENDA PUBBLICA DI SERVIZI ALLA PERSONA” DI CASCINA PER 36 MESI CON OPZIONE DI PROSECUZIONE FINO AD ULTERIORI 24 MESI
Confservizi Cispel Toscanal-ItaljaRestaurant and food-serving servicesDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349l-IrlandaCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcl-IrlandaHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Élelmezési szolgáltatások – Prestations de traiteur au profit de la Ville - Buffets et assortiments salés sucrés
Ville de MarseilleFranzaCatering servicesDeadline fi 5 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Szállodai szállásszolgáltatás – ACCORD CADRE RELATIF A L'ACHAT DE NUITEES DE MISE A L'ABRI DES PUBLICS PRECAIRES ET VULNERABLES EN REGION CENTRE-VAL DE LOIRE
SGAR PFRAFranzaHotel accommodation servicesHotel, restaurant and retail trade servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Norvégia – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – Procurement of hotel services - individual overnight stays
Vestland fylkeskommunein-NorveġjaHotel, restaurant and retail trade servicesHotel servicesHotel accommodation servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Lengyelország – Szállodai találkozókkal és konferenciákkal kapcsolatos szolgáltatások – Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników odprawy w terminie 07-09.10.2026 r.
KOMENDA GŁÓWNA POLICJIil-PolonjaHotel meeting and conference servicesRestaurant and food-serving servicesDeadline fi 14 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Lakókocsis kemping szolgáltatások – Gestion des aires d'accueil des gens du voyage de la Communauté d'Agglomération du Pays de Meaux.
COMMUNAUTE D'AGGLOMERATION DU PAYS DE MEAUXFranzaCaravan-site servicesProvision of services to the communityDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Dánia – Éttermi és felszolgálási szolgáltatások – Food & Beverage - 1 location
Københavns Lufthavne A/Sid-DanimarkaRestaurant and food-serving servicesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026
Bulgária – Iskolai élelmezési szolgáltatások – Приготвяне и доставка на готова храна за обедно хранене за учениците от І до ІV клас на СУ "Летец Христо Топракчиев"
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ "ЛЕТЕЦ ХРИСТО ТОПРАКЧИЕВ"il-BulgarijaSchool catering servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Németország – Élelmezési szolgáltatások – Messe Augsburg: Bewirtung auf Veranstaltungen und Besprechungen
Messe Augsburg ASMV GmbHil-ĠermanjaCatering servicesRestaurant and food-serving servicesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Büfészolgáltatás – Exploitation d’un espace cafétéria-boutique et d'une conciergerie, mise à disposition des patients d'abonnements de TV, de téléphone et mise à disposition de distributeurs automatiques pour le CH de l’Arrondissement de Montreuil-sur-mer et le CH d’Hesdin-la-Forêt
CHU Amiens-Picardie (Etablissement support du GHT SLS)FranzaCafeteria servicesVending machinesTelevision servicesDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Bulgária – Szállodai szállásszolgáltatás – ОСИГУРЯВАНЕ НА ХОТЕЛСКО НАСТАНЯВАНЕ НА ТЕРИТОРИЯТА НА СТРАНАТА И ИЗВЪН НЕЯ ЗА НУЖДИТЕ НА НАРОДЕН ТЕАТЪР „ИВАН ВАЗОВ“ – ГР. СОФИЯ
НАРОДЕН ТЕАТЪР "ИВАН ВАЗОВ"il-BulgarijaHotel accommodation servicesDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Spanyolország – Éttermi és felszolgálási szolgáltatások – Contrato mixto de servicios y concesión de servicios de cafetería y cocina para el Hospital de Coslada de ASEPEYO, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social, núm. 151.
Subdirección General Sanitaria de ASEPEYO. Mutua Colaboradora con la Seguridad Social. num. 151SpanjaRestaurant and food-serving servicesHotel, restaurant and retail trade servicesDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Olaszország – Ételkészítési szolgáltatások – GARA RISTORAZIONE ASL 1
AreaCom - Agenzia regionale dell'Abruzzo per la Committenzal-ItaljaMeal-preparation servicesDeadline fi 38 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Spanyolország – Étkezdei és egyéb korlátozott vevőkörű büfészolgáltatás – Ofrecer el servicio de bar cafetería con criterios saludables y sostenibles que conlleva prestaciones directas a favor de la ciudadanía en distintos Centros de la UCM
Rectorado de la Universidad Complutense de MadridSpanjaCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Spanyolország – Iskolai élelmezési szolgáltatások – Servicio de Comedor y Cocina en las Escuelas Infantiles Municipales del Ayuntamiento de Almonte
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de AlmonteSpanjaSchool catering servicesMeal-serving servicesMeal-preparation servicesDeadline fi 14 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Svédország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – Leasing av kaffeautomater, samt köp av tillhörande förbrukningsvaror
Stockholmsmässan Aktiebolagl-IżvezjaHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsElectric coffee makersDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Lengyelország – Ételkészítési szolgáltatások – Świadczenie usług związanych z przygotowaniem całodziennego wyżywienia z uwzględnieniem diet i kaloryczności dla pacjentów Szpitala Świętej Trójcy, Centrum Zdrowia Psychicznego – Dzienny Oddział Psychiatryczny oraz Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Płocku
Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.il-PolonjaMeal-preparation servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Offerti skont il-pajjiż
Offerti skont is-settur
- Prodotti agrikoli, tal-biedja, tas-sajd, tal-foresti u prodotti relatati
- Prodotti taż-żejt (petroleum), fjuwil, elettriku u għejun oħra ta' l-enerġija
- Tħaffir tal-minjieri, metalli bażiċi u prodotti relatati
- Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
- Makkinarju agrikolu
- Ilbies, xedd is-saqajn, valiġġerija u aċċessorji
- Drappijiet tal-ġilda u tat-tessuti, plastik u materjali oħra
- Materjal stampat u prodotti relatati
- Prodotti kimiċi
- Tagħmir ta' l-uffiċċju u tal-kompjuter, tagħmir u provvisti għajr għamara u pakketti tas-softwer
- Makkinarju, appart, tagħmir u oġġetti tal-konusm elettriċi. Dawl
- Tagħmir tar-radju, tat-televiżjoni, tal-komunikazzjoni, tat-telekomunikazzjoni u tagħmir relatat
- Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali
- Tagħmir tat-trasport u prodotti awżiljari għat-trasport
- Tagħmir għas-sigurtà, tifi tan-nar, pulizija u difiża
- Strumenti mużikali, oġġetti sportivi, logħob, ġugarelli, oġġetti magħmula bl-idejn, materjali għall-arti u aċċessorji
- Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
- Għamara (inkluża għamara ta' l-uffiċċju), aċċessorji, apparat domestiku (minbarra dwal) u prodotti tat-tindif
- Ilma miġbur u purifikat
- Makkinarju industriali
- Makkinarju għall-minjieri, il-barrieri u l-kostruzzjoni
- Strutturi u materjali tal-kostruzzjoni, prodotti awżiljarji għall-kostruzzjoni (minbarra apparat elettriku)
- Xogħol tal-kostruzzjoni
- Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
- Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni
- Servizzi ta' stallazzjoni (minbarra softwer)
- Servizzi ta' trasport (eskluż it-trasport ta' l-iskart)
- Servizzi ta’ appoġġ u trasport awżiljarju; servizzi ta’ l-aġenziji ta’ l-ivvjaġġar
- Servizzi tal-posta u tat-telekomunikazzjonijiet
- Utilitajiet pubbliċi
- Servizzi finanzjarji u ta' assigurazzjoni
- Servizzi ta' bini immobbli
- Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
- Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
- Servizzi ta' riċerka u żvilupp u servizzi relatati mal-konsulenza
- Servizzi ta' l-amministrazzjoni, difiża, u sigurtà soċjali
- Servizzi relatati ma' l-industrija taż-żejt u tal-gass
- Servizzi agrikoli, forestali, ta' l-ortikoltura, ta' l-akkwakultura u ta' l-apikultura
- Servizzi ta' negozju: Liġi, kummerċjalizzazzjoni, konsulenza, reklutaġġ, stampar u sigurtà
- Servizzi ta' edukazzjoni u taħriġ
- Servizzi dwar saħħa ta' xogħol soċjali
- Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali
- Servizzi rekreazzjonali, kulturali u sportivi
- Servizzi oħra tal-komunità, soċjali u personali