CPV 80000000
Offerti pubbliċi – Servizzi ta' edukazzjoni u taħriġ
Tendova ssegwi kull avviż TED f'dan is-settur fis-27 Stat Membru kollha tal-UE. Hawn taħt hemm l-aħħar offerti ppubblikati — uża t-tfittxija sħiħa biex tiffiltra skont kelma prinċipali, pajjiż u skadenza.
Sors ta' dati: Tenders Electronic Daily (TED) — tender EU-wide fuq il-ħaġa.
466 offerti
Svédország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Utbildning: Svenska som andraspråk 15 hp
Örebro kommunl-IżvezjaEducation and training servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Lettország – Képzési programmal kapcsolatos szolgáltatások – Muzejpedagoģisko programmu sagatavošana, testēšana un apmācība
Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejsil-LatvjaTraining programme servicesYouth education servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Észtország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – Laotöötaja-tõstukijuhi koolitus
Eesti Töötukassal-EstonjaAdult and other education servicesDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Lengyelország – Műszaki képzési szolgáltatások – Usługa szkolenia dla potrzeb bezpieczeństwa teleinformatycznego
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnychil-PolonjaTechnical training servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Hollandia – Képzési szolgáltatások – Opleiden, Trainen en Oefenen interne calamiteitenorganisatie
Meerinzichtin-NetherlandsTraining servicesSafety training servicesDeadline fi 46 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Spanyolország – Iskola előtti oktatási szolgáltatások – Contractació dels serveis de l'Escola Bressol Municipal l'Ametller
Ajuntament de l'Ametlla del VallèsSpanjaPre-school education servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Különleges oktatási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER LA STIPULA DI UN ACCORDO QUADRO CON UN UNICO OPERATORE ECONOMICO AVENTE AD OGGETTO LA SUCCESSIVA CONCLUSIONE DI SINGOLI CONTRATTI RELATIVI AL SERVIZIO DI CORREZIONE/CODIFICA DELLE DOMANDE APERTE DELLE PROVE DI PRE-TEST, ANCORAGGIO, RILEVAZIONI NAZIONALI E PROVE SUL CAMPO E STUDI PRINCIPALI DELLE RILEVAZIONI INTERNAZIONALI (NEI FORMATI CARTACEI E/O COMPUTER BASED CBT) E RELATI
INVALSIl-ItaljaSpecial education servicesDeadline fi 33 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Spanyolország – Oktatási és képzési szolgáltatások – El objeto del presente contrato es la prestación de diversos servicios musicales del Ayuntamiento de Ciutadella de Menorca, por lotes. Lote 1: Servicio de dirección, docencia y gestión de la Escuela de Música y artes escénicas y Lote 2: Servicio de banda de música.
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Ciutadella de MenorcaSpanjaEducation and training servicesBand entertainment servicesDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Portugália – Elemi oktatási szolgáltatások – Desenvolvimento de Atividades Educativas - AEC (Atividades de Enriquecimento Curricular) e Ensino de Inglês no Pré-Escolar - Ano letivo 2026/2027
Município de Amaranteil-PortugallPrimary education servicesDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Járművezető-iskolai szolgáltatások – PERMIS POIDS LOURDS, REMORQUES ET CACES - SDIS 28
SDIS 28FranzaDriving-school servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Oktatási és képzési szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI SERVIZI EDUCATIVI SCOLASTICI COMUNALI
CENTRALE DI COMMITTENZA CASALE MONFERRATOl-ItaljaEducation and training servicesDeadline fi 35 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Németország – Oktatási és képzési szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind We are strong JC Berlin Neukölln
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATil-ĠermanjaEducation and training servicesDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Románia – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Servicii de formare profesională pentru consolidarea competențelor în domeniul performanței fondurilor UE - cod SMIS 318850
Ministerul Investițiilor și Proiectelor Europeneir-RumanijaVocational training servicesSeminar organisation servicesHotel meeting and conference servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Málta – Oktatási és képzési szolgáltatások – CT2316/2026 - Tender for the Provision of Operational Support Services for Service Users Residing in Birzebbuga Falling under the remit of Aġenzija Sapport - Re issue CT2136/2026
Department of ContractsMaltaEducation and training servicesTraining servicesSpecialist training servicesDeadline fi 21 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Lengyelország – Egészségügyi oktatási szolgáltatások – CP.251.1168.2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFS
Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowegoil-PolonjaMedical education servicesDeadline fi 20 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Spanyolország – Műszaki képzési szolgáltatások – Servicio de formación en la instalación nuclear Vandellós I
Empresa Nacional de Residuos Radiactivos, S.A., S.M.E. (ENRESA)SpanjaTechnical training servicesDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Oktatási és képzési szolgáltatások – ACC Coaching individuel SNCF Réseau
SNCF RESEAUFranzaEducation and training servicesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Képzési szolgáltatások – Prestations de formations en anglais
ASNR FONTENAYFranzaTraining servicesDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Hollandia – Elsősegély-nyújtási képzési szolgáltatások – Europese openbare aanbestedingsprocedure levering integrale BHV-dienstverlening t.b.v. gemeente Venlo
Gemeente Venloin-NetherlandsFirst-aid training servicesSafety consultancy servicesDeadline fi 3 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Olaszország – Iskola előtti oktatási szolgáltatások – COMUNE DI POLLENA TROCCHIA (NA): SERVIZIO GESTIONE ASILO NIDO PER MASSIMO N.96 SETTIMANE PERIODO SETTEMBRE 2026 - LUGLIO 2028
Agenzia Locale di Sviluppo dei Comuni dell'Area Nolana S.C.P.A.l-ItaljaPre-school education servicesDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Ausztria – Oktatási és képzési szolgáltatások – Land Oberösterreich - Deutschkurse
Land Oberösterreich, Amt der oö. Landesregierung Direktion Soziales und Gesundheit, Abteilung Sozialesl-AwstrijaEducation and training servicesTraining servicesProvision of language coursesDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Litvánia – Szakképzési szolgáltatások – Artimos oro paramos paslauga (pagal VPAGSSĮ)
Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Mokymo ir kovinės paramos centrasil-LitwanjaSpecialist training servicesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Prestations de formation à l’obtention du permis de conduire AM au profit des centres EPIDE
EPIDEFranzaVocational training servicesDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Marché de prestation d'accompagnement à la mobilité géographique dans le cadre du projet "ERASMUS+" au bénéfice des personnes à la recherche d'un emploi de la Région Corse
FRANCE TRAVAIL - CORSEFranzaVocational training servicesGuidance and counselling servicesSocial servicesDeadline fi 40 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Németország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind Einzelcoaching JC Berlin Tempelhof-Schöneberg
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATil-ĠermanjaAdult and other education servicesDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Offerti skont il-pajjiż
Offerti skont is-settur
- Prodotti agrikoli, tal-biedja, tas-sajd, tal-foresti u prodotti relatati
- Prodotti taż-żejt (petroleum), fjuwil, elettriku u għejun oħra ta' l-enerġija
- Tħaffir tal-minjieri, metalli bażiċi u prodotti relatati
- Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
- Makkinarju agrikolu
- Ilbies, xedd is-saqajn, valiġġerija u aċċessorji
- Drappijiet tal-ġilda u tat-tessuti, plastik u materjali oħra
- Materjal stampat u prodotti relatati
- Prodotti kimiċi
- Tagħmir ta' l-uffiċċju u tal-kompjuter, tagħmir u provvisti għajr għamara u pakketti tas-softwer
- Makkinarju, appart, tagħmir u oġġetti tal-konusm elettriċi. Dawl
- Tagħmir tar-radju, tat-televiżjoni, tal-komunikazzjoni, tat-telekomunikazzjoni u tagħmir relatat
- Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali
- Tagħmir tat-trasport u prodotti awżiljari għat-trasport
- Tagħmir għas-sigurtà, tifi tan-nar, pulizija u difiża
- Strumenti mużikali, oġġetti sportivi, logħob, ġugarelli, oġġetti magħmula bl-idejn, materjali għall-arti u aċċessorji
- Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
- Għamara (inkluża għamara ta' l-uffiċċju), aċċessorji, apparat domestiku (minbarra dwal) u prodotti tat-tindif
- Ilma miġbur u purifikat
- Makkinarju industriali
- Makkinarju għall-minjieri, il-barrieri u l-kostruzzjoni
- Strutturi u materjali tal-kostruzzjoni, prodotti awżiljarji għall-kostruzzjoni (minbarra apparat elettriku)
- Xogħol tal-kostruzzjoni
- Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
- Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni
- Servizzi ta' stallazzjoni (minbarra softwer)
- Servizzi ta' lukandi, ristoranti u bejgħ bl-imnut
- Servizzi ta' trasport (eskluż it-trasport ta' l-iskart)
- Servizzi ta’ appoġġ u trasport awżiljarju; servizzi ta’ l-aġenziji ta’ l-ivvjaġġar
- Servizzi tal-posta u tat-telekomunikazzjonijiet
- Utilitajiet pubbliċi
- Servizzi finanzjarji u ta' assigurazzjoni
- Servizzi ta' bini immobbli
- Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
- Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
- Servizzi ta' riċerka u żvilupp u servizzi relatati mal-konsulenza
- Servizzi ta' l-amministrazzjoni, difiża, u sigurtà soċjali
- Servizzi relatati ma' l-industrija taż-żejt u tal-gass
- Servizzi agrikoli, forestali, ta' l-ortikoltura, ta' l-akkwakultura u ta' l-apikultura
- Servizzi ta' negozju: Liġi, kummerċjalizzazzjoni, konsulenza, reklutaġġ, stampar u sigurtà
- Servizzi dwar saħħa ta' xogħol soċjali
- Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali
- Servizzi rekreazzjonali, kulturali u sportivi
- Servizzi oħra tal-komunità, soċjali u personali