CPV 16000000
Offerti pubbliċi – Makkinarju agrikolu
Tendova ssegwi kull avviż TED f'dan is-settur fis-27 Stat Membru kollha tal-UE. Hawn taħt hemm l-aħħar offerti ppubblikati — uża t-tfittxija sħiħa biex tiffiltra skont kelma prinċipali, pajjiż u skadenza.
Sors ta' dati: Tenders Electronic Daily (TED) — tender EU-wide fuq il-ħaġa.
84 offerti
Szlovénia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – PKT_2 2026 Prilagojen kmetijski traktor z gozdarsko nadgradnjo, gozdarsko prikolico z dvigalom in vsaj enim vitlom
Slovenski državni gozdovi, d. o. o.is-SlovenjaSpecialist agricultural or forestry machineryParts of agricultural and forestry machineryTractorsDeadline fi 33 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Románia – Vontató – Furnizare tractor cu remorcă și încărcător, servicii de leasing financiar și asigurări CASCO și RCA aferente - DS Timis
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RAir-RumanijaTractorsFinancial leasing servicesMotor vehicle insurance servicesDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Norvégia – Vontató – Procurement of an electric tractor for Kjelle VGS
Anskaffelser i Akershus, Buskerud og Østfold KOin-NorveġjaTractorsElectric motorsDeadline fi 30 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Németország – Mezőgazdasági gépek – Systemraupen
Landesbetrieb Forst Brandenburg - Vergabemanagement Standort Eberswaldeil-ĠermanjaAgricultural machineryDeadline fi 25 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Medvežės ir jos techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)il-LitwanjaSpecialist agricultural or forestry machineryCentral processing unit (CPU) or processorsComputer-related equipmentDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Acquisition de matériels agricoles
ODARC - Etablissement public à caractère industriel et commercialFranzaSpecialist agricultural or forestry machineryTractor accessoriesSeeders, planters or transplantersDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Openbare aanbesteding voor leveringen met betrekking tot 'Aankoop van Agrovoedingsmiddelenapparatuur voor het Mosala Resource Center dat profiteert van de FEE - KIN interventie'
Enabelil-BelġjuAgricultural machineryDeadline fi 40 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Szlovénia – Mezőgazdasági gépek – Dobava traktorja za potrebe UL BF
UNIVERZA V LJUBLJANI, BIOTEHNIŠKA FAKULTETAis-SlovenjaAgricultural machineryDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Marché public de fournitures pour «un accord-cadre, avec un opérateur économique par lot en vue de l’acquisition de kits solaires, de matériels d’appui à la production et à la transformation agroalimentaire dans la zone d’intervention du projet NER21003_ASYPON GMV, Région de Tillabéri »
Enabelil-BelġjuAgricultural machinerySolar energyDeadline fi 30 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Lengyelország – Mezőgazdasági gépek – Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskieil-PolonjaAgricultural machineryParts of agricultural and forestry machineryGenerator unitsDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Franciaország – Mezőgazdasági és erdészeti gépek alkatrészei – Fourniture et livraison d'outillages, équipements et pièces détachées pour l'entretien des espaces verts - 6 lots
DEPARTEMENT DU GERSFranzaParts of agricultural and forestry machineryMiscellaneous gardening equipmentDeadline fi 30 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Spanyolország – Vontató – Subministrament de 4 tractors i equipaments destinats als treballs de neteja mecànica, manteniment i conservació de les platges del TM d'Alcúdia.
Consejo de Administración de la Empresa Municipal de Serveis d'Alcudia SAUSpanjaTractorsParts of agricultural machineryDeadline fi 25 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Észtország – Különféle kertészeti eszközök – Aiatehnika ostmine, hooldus ja remont
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskusl-EstonjaMiscellaneous gardening equipmentPneumatic or motorised hand toolsRepair and maintenance services of machineryDeadline fi 25 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Csehország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Vyvážeč
Lesy obcí Trhové Sviny a Besednice s.r.o.ir-Repubblika ĊekaSpecialist agricultural or forestry machineryDeadline fi 9 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026
Szlovákia – Vontató – Obstaranie traktoru na separovaný zber 3
Obec Šoporňais-SlovakkjaTractorsWheeled loadersFront-end shovel loadersDeadline fi 16 ajamIppubblikat f'27 Aww 2026
Franciaország – Fejőgép – FOURNITURE ET INSTALLATION D'UNE SALLE DE TRAITE
INRAE BRETAGNE NORMANDIEFranzaMilking machinesDeadline fi 23 ajamIppubblikat f'27 Aww 2026
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – XXS dydžio medkirtės ir medvežės bei jų techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)il-LitwanjaSpecialist agricultural or forestry machineryDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'27 Aww 2026
Németország – Vontató – Universität Hohenheim - Großschlepper
Universität Hohenheimil-ĠermanjaTractorsUsed tractorsDeadline fi 23 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Románia – Mezőgazdasági gépek alkatrészei – Furnizare tamburi de însămânțare (kituri) pentru speciile Abies alba, Acer pseudoplatanus și Fagus sylvatica, pentru Linia de însămânțare URBINATI Beta 65 - dssv
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA -DIRECTIA SILVICA SUCEAVAir-RumanijaParts of agricultural machineryDeadline fi 25 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Belgium – Fűnyíró – Aankoop en levering van robotmaaiers
Sport Vlaanderenil-BelġjuLawnmowersDeadline fi 2 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Franciaország – Fűnyíró park, sportpálya, pázsit nyírására – Acquisition de matériels, de pièces détachées et d'entretien pour la gestion des espaces verts
Ville de VilleurbanneFranzaLawn, park or sports-ground mowersRepair and maintenance services of machineryMiscellaneous gardening equipmentDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Románia – Vontató – Furnizare Tractoare -DS Dolj
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RAir-RumanijaTractorsDeadline fi 17 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Hollandia – Mezőgazdasági gépek – Levering tractor met snippermachine
Gemeente Westerkwartierin-NetherlandsAgricultural machineryTractorsDeadline fi 37 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Írország – Mezőgazdasági gépek – AG3819C - Request for Tenders for the Supply of a Flatbed Lorry for the Department of Agriculture, Food and the Marine (DAFM)
Education Procurement Service (EPS)l-IrlandaAgricultural machineryDeadline fi 16 ajamIppubblikat f'25 Aww 2026
Románia – Vontató – Tractoare în leasing financiar pentru 24 luni, inclusiv servicii de leasing financiar, servicii de asigurare obligatorie (RCA) pentru 12 luni, servicii de asigurare facultativă (CASCO) pentru 24 de luni - DS Botosani
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RAir-RumanijaTractorsFinancial leasing servicesInsurance servicesDeadline fi 23 ajamIppubblikat f'25 Aww 2026
Offerti skont il-pajjiż
Offerti skont is-settur
- Prodotti agrikoli, tal-biedja, tas-sajd, tal-foresti u prodotti relatati
- Prodotti taż-żejt (petroleum), fjuwil, elettriku u għejun oħra ta' l-enerġija
- Tħaffir tal-minjieri, metalli bażiċi u prodotti relatati
- Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
- Ilbies, xedd is-saqajn, valiġġerija u aċċessorji
- Drappijiet tal-ġilda u tat-tessuti, plastik u materjali oħra
- Materjal stampat u prodotti relatati
- Prodotti kimiċi
- Tagħmir ta' l-uffiċċju u tal-kompjuter, tagħmir u provvisti għajr għamara u pakketti tas-softwer
- Makkinarju, appart, tagħmir u oġġetti tal-konusm elettriċi. Dawl
- Tagħmir tar-radju, tat-televiżjoni, tal-komunikazzjoni, tat-telekomunikazzjoni u tagħmir relatat
- Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali
- Tagħmir tat-trasport u prodotti awżiljari għat-trasport
- Tagħmir għas-sigurtà, tifi tan-nar, pulizija u difiża
- Strumenti mużikali, oġġetti sportivi, logħob, ġugarelli, oġġetti magħmula bl-idejn, materjali għall-arti u aċċessorji
- Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
- Għamara (inkluża għamara ta' l-uffiċċju), aċċessorji, apparat domestiku (minbarra dwal) u prodotti tat-tindif
- Ilma miġbur u purifikat
- Makkinarju industriali
- Makkinarju għall-minjieri, il-barrieri u l-kostruzzjoni
- Strutturi u materjali tal-kostruzzjoni, prodotti awżiljarji għall-kostruzzjoni (minbarra apparat elettriku)
- Xogħol tal-kostruzzjoni
- Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
- Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni
- Servizzi ta' stallazzjoni (minbarra softwer)
- Servizzi ta' lukandi, ristoranti u bejgħ bl-imnut
- Servizzi ta' trasport (eskluż it-trasport ta' l-iskart)
- Servizzi ta’ appoġġ u trasport awżiljarju; servizzi ta’ l-aġenziji ta’ l-ivvjaġġar
- Servizzi tal-posta u tat-telekomunikazzjonijiet
- Utilitajiet pubbliċi
- Servizzi finanzjarji u ta' assigurazzjoni
- Servizzi ta' bini immobbli
- Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
- Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
- Servizzi ta' riċerka u żvilupp u servizzi relatati mal-konsulenza
- Servizzi ta' l-amministrazzjoni, difiża, u sigurtà soċjali
- Servizzi relatati ma' l-industrija taż-żejt u tal-gass
- Servizzi agrikoli, forestali, ta' l-ortikoltura, ta' l-akkwakultura u ta' l-apikultura
- Servizzi ta' negozju: Liġi, kummerċjalizzazzjoni, konsulenza, reklutaġġ, stampar u sigurtà
- Servizzi ta' edukazzjoni u taħriġ
- Servizzi dwar saħħa ta' xogħol soċjali
- Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali
- Servizzi rekreazzjonali, kulturali u sportivi
- Servizzi oħra tal-komunità, soċjali u personali