L-Irlanda – Servizzi ta' edukazzjoni u taħriġ – LI3747C Request to Participate in a Panel for the Provision of eBooks to the Education and Training Boards (ETBs) network of schools and centres
Deskrizzjoni
L-Education and Training Boards (ETBs) qed jissu Request to Participate in a Panel għall-Provision of eBooks għal il-reti tal-Education and Training Boards (ETBs) ta' skoli u centri. L-Education and Training Boards (ETBs) huma awtoritajt statutarji li huma responsabbli għall-istudju u t-trainin, il-lavur għal-ġgant u numru ta' oħrajn funzjonijiet. Sbiħa li kienu jismu Vocational Education Committees (VECs) l-Education and Training Boards (ETBs) jiddiru u joperaw skoli tal-istudju secondari, kolleġġi tal-istudju ulterjor, skoli nazzjonali tal-paċi ta' komunità, u numru ta' centri ta' adulti, istudju ulterjor u t-trainin li jipprovdu programmi ta' istudju u t-trainin. Huwa hemm 16 Education and Training Boards li jiddiru u joperaw fuq 700+ postijiet ta' istudju u t-trainin, inkluż: • 260+ skoli tal-istudju secondari (list tal-skoli u centri tista' tgħid minn http://www.etbi.ie/) • 450 approssimativament centri ta' istudju u t-trainin • 19 Centri ta' Trainin • 27 Skoli Nazzjonali tal-Paċi L-Education and Training Boards (ETBs) jikonsultaw mal-membri tal-pannell u jixxieħu l-membru/membri li jkunu l-aktar approprjat/approprjati b'kriterji li jkunu: 1. L-approprjatta ta' l-ebook li jipproponi għall-kurrikulu. 2. Servizz tal-Klijent u Support 3. Kapacità għall-provision/transfer ta' kopji soft ta' ktieb fuq il-device tal-student 4. Il-kost finali L-kwalifikazzjoni għal-pannell ma tikkonstitux l-award ta' kontratt jew ma tindika li kontratt jkollha jkunu jipprovdu.
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT Skillnetl-IrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline fi 7 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological Universityl-IrlandaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDeadline fi 25 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144l-IrlandaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDeadline fi 20 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training Boardl-IrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline fi 22 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026