L-Irlanda – Servizzi ta' l-edukazzjoni sekondarja, teknika u vokazzjonali – 2024/36 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Welding Training Courses and Demonstrations in 8 Lots
Deskrizzjoni
LMETB kienet ġie l-istabilment ta' panel għal Service Providers iddeċenti għall-provizzjoni ta' Kurs tal-Traininġ tal-Welding u Demonstrazzjonijiet f'8 Lots fil-4 ta' Lulju 2024. Dan il-panel se jidur għal 3 sena sa 3 ta' Lulju 2027 u huwa maħluq għall-applikazzjonijiet f'dan il-periodu. Il-panel se jitħallaw għal-ġdid f'bażi annwali. Il-ġħaqda ta' dan il-panel hi li tistgħu AMTCE tiftaħar Service Providers iddeċenti li jiddeliverja Programmi tal-Traininġ, minnha Service Providers jistgħu jiġu seħħu għal parti f'kompetizzjoni minori għall-award ta' kontratt għall-ġħamlu, idemonstrazzjoni, l-istudju, il-kustomizzazzjoni, l-akkreditament, u l-deliverja ta' programmi tal-traininġ meta jkunu jitħallu bżonnijiet specifici. LMETB jista' jippreżenta fuq eTenders kollha l-programmi, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs, il-kategoriji tal-kurs
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological Universityl-IrlandaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDeadline fi 23 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT Skillnetl-IrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline fi 5 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144l-IrlandaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDeadline fi 18 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training Boardl-IrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline fi 20 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026