L-Irlanda – Servizzi tat-testijiet tas-sewqan – ET2604 - Provision of Driver Theory Test and National Driver Licence Services
Deskrizzjoni
L-Awtorità tal-Awtorità tal-Sigurtà fil-Biċċa (Awtorità) hi responsabbli għall-provvizzjoni tal-Servizzi tal-Prova Teorika tal-Kumandanti (DTTS) f'Irlanda, per mekku l-Awtorità taħdem li kull potenzjali kummandanti jidemonstraw il-ħafna ta' konoxxji essenzjali dwar il-regoli tal-biċċa, il-perċept tar-risċju, il-ħsieb tal-ħażar u l-prattiki tal-kumandanti siguri kif parti tal-proċess tal-licenza tal-kummandanti. L-Awtorità hi ukoll responsabbli għall-provvizzjoni tal-Servizzi Nazzjonali tal-Licenza tal-Kummandanti (NDLS) f'Irlanda. Il-NDLS hi responsabbli għall-provvizzjoni tal-permessi tal-istudenti u l-licenzi tal-kumandanti f'Irlanda, inkluż l-issu, il-riċċikli, il-bidli tal-kategorija, l-applikazzjoni għall-istampa u l-skambju tal-licenzi estranji. L-Awtorità tgħid li tħaġġel għal-proċess ta' fornitur għall-provvizzjoni tal-servizzi DTTS u NDLS fuq kontratt ġdid ġoċċa integrat, ma' dan il-ħidma tal-integrazzjoni tal-servizzi tgħaġġla minn soluzzjoni teknoloġika li tgħid li tinteġri, tistreamlina u tgħaġġel l-akċess għall-servizzi onlajn ma' esperjenza ta' registrazzjoni tal-klient u l-applikazzjoni mħeġġa. Il-fornitur jkollu l-responsabbiltà għall-provvizzjoni tal-servizzi għall-deliverja tal-kull tip ta' provi teoriki tal-kumandanti u l-licenzi tal-kumandanti u l-permessi tal-istudenti f'Irlanda. Fuq kontratt servizzi DTTS u NDLS integrat, jkollna ukoll il-ħaġa għal-rete immobiljari konsolidata tal-Ċentri tal-Awtorità. Kull Ċentru jinteġri bħala DTTS u NDLS servizzi, jgħinhom joperaw minn fiċċilità waħda, kombinata. Il-partitij interessati jgħidul li l-produzzjoni tal-karti tal-licenza tal-kumandanti u l-permessi tal-istudenti (inkluż l-provvizzjoni tal-karti tal-takograf u jista' jinkludi ukoll il-karti tal-ċertifikat tal-kompetenza professionali jew l-karti tal-istruzzjoni tal-kumandanti approvati), jibqgħu kontratt separat u jitħaġġlu fuq proċess ta' proċura separat. Il-ħaġa tal-servizzi fuq il-kontratt integrat DTTS u NDLS, jkollu ukoll il-ħaġa għall-integrazzjoni li jmissu mal-kontratt separat tal-produzzjoni tal-karti. Il-proċess jitħaġġel fuq il-Regolamenti tal-Kontratti tal-Konċessjoni u jkun ħafna li proċedura ta' dialoġġ kompetittiv ma' stazzjon ta' pre-kwalifikazzjoni, imbagħad invitat għal-partiċipazzjoni fil-dialoġġ kompetittiv għal-kandidati mħaġġla kif jitħaġġel dwar.
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological Universityl-IrlandaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDeadline fi 23 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT Skillnetl-IrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline fi 5 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144l-IrlandaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDeadline fi 18 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training Boardl-IrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline fi 20 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026