Regħa għall-ftit
L-Irlanda – Servizzi ta' l-edukazzjoni għolja – UL0660 2026 Panel for International Agents for International Students for the University of Limerick
University of Limerick_1124l-IrlandaNpubblikat fi 26 Mej 2026
Ma ħuwax deadlineDeskrizzjoni
Panel 2026 għall-Aġenti Internazzjonali għall-Istudenti Internazzjonali għall-Università ta' Limerick
Kodi CPV
Higher education services
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological Universityl-IrlandaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDeadline fi 24 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT Skillnetl-IrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline fi 6 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144l-IrlandaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDeadline fi 19 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training Boardl-IrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline fi 21 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026