L-Irlanda – Servizzi ta' edukazzjoni u taħriġ – 2024/37 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots
Deskrizzjoni
LMETB ħabbat panel minnha tistgħu tħallu servizzisti tal-qualità kiffejjin programmi ta' formazzjoni, minnhom jistgħu jitħallew li jippartikipaw f'mini kompetizzjoni għal kontratt ta' kuntest għal id-dizajn, id-demonstrazzjoni, l-istudju, il-kustomizzazzjoni, l-akkreditazzjoni, u l-deliverji ta' programmi ta' formazzjoni meta jitħallew bżonnijiet speċifiki. LMETB qed jippropagandja kollox li jaf, jidentifika, u jkollu programmi, kursi, u programmi li qed jirruna. Din il-konkurrenza pubblika ta' kontratti ta' kuntest ser tiġi mqassma f'Lots kif jidher fid-dokumenti ta' l-istgħa. L-applikanti jistgħu jippreżentaw applikazzjoni għal Lot jew aħħar minn Lots. Ma hemmx restrizzjoni għal il-ħadd ta' Lots li jistgħu jippreżentaw applikazzjoni fihom, bħalissa jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jkunu jk
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological Universityl-IrlandaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDeadline fi 25 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT Skillnetl-IrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline fi 7 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144l-IrlandaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDeadline fi 20 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training Boardl-IrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline fi 22 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026