L-Irlanda – Servizzi ta' lukandi, ristoranti u bejgħ bl-imnut – Request for Tender to establish Dynamic Panel for the provision of Venue Hire and Venue Hire with Catering Services for Administration Offices, Schools and Centres under the auspices of KCETB
Deskrizzjoni
F'żewwieg, il-KCETB irid jistabilixxa Dinamiku Ġdid tal-Panel għall-provizzjoni ta' Servizzi ta' Affitt tal-Venju u Servizzi ta' Affitt tal-Venju ma' Servizzi ta' Katering għall-Uffiċċji ta' Amministrazzjoni, Skoli u Ċentri fuq il-kontroll ta' Kilkenny and Carlow Education and Training Board. Il-ħġieġ tal-servizzi mħtħaġa jkunu minn affitt tal-venju stand-alone għal affitt tal-venju ma' servizzi ta' katering fuq il-post. Il-data tal-ħtija li tħares l-istabiliment tal-panel hi l-Erbgħa 4 ta' Ġunju 2026 sa 12 Noon (Irish Standard Time). Meta jkunu stabiliti, il-ġdid Tenderers jistgħu jitqabbdu għall-applikazzjoni għall-apppuntament għal-Panel Arrangement dwar il-ħajja tal-DPS. Din hi Dinamiku Ġdid tal-Panel għal-KCETB. Kollha l-membri tal-panel li jkunu jistgħu jitqabbdu għall-applikazzjoni għal-istabiliment fuq din il-panel ġdida.
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcl-IrlandaHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349l-IrlandaCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesDeadline fi 29 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Írország – Élelmezési szolgáltatások – The provision of Concession Catering Services and operation of the Catering Facilities and including the Operation of the Retail Facility at Belvedere House Gardens and Park Mullingar Co Westmeath
Westmeath County Councill-IrlandaCatering servicesCanteen and catering servicesCatering services for other enterprises or other institutionsDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Írország – Szállodaipari szolgáltatások – P20861 OEJU Tender for a short term hotel operator at existing Dublin airport Maldron hotel
daa plcl-IrlandaHotel servicesHotel accommodation servicesOther hotel servicesDeadline fi 11 ajamIppubblikat f'16 Aww 2026