Bulgária – Élelmezési szolgáltatások egyéb vállalatok és intézmények számára – „Приготвяне и доставка на храна за нуждите на „КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР – ВРАЦА“ ЕООД по две обособени позиции:
Deskrizzjoni
Настоящата обществена поръчка е с предмет „Приготвяне и доставка на храна за нуждите на „КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР – ВРАЦА“ ЕООД по две обособени позиции: Обособена позиция № 1 „Приготвяне и доставка на храна за пациенти и персонала на „КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР – ВРАЦА“ ЕООД“ Обособена позиция № 2 „Приготвяне и доставка на храна за пациенти след проведено оперативно лечение в „КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР – ВРАЦА“ ЕООД““ В предмета на обществената поръчка са включени дейностите по приготвяне и ежедневна доставка на болнична храна и храна за дежурен персонал за нуждите на „Комплексен онкологичен център – Враца“ ЕООД. При условията на настоящата процедура участниците могат да подават оферти само за обособена позиция № 1 „Приготвяне и доставка на храна за пациенти и персонала на „КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР – ВРАЦА“ ЕООД“. Прогнозната стойност на обществената поръчка е в размер на 383 600 (триста осемдесет и три хиляди и шестстотин) евро без включен ДДС или 460 320 (четиристотин и шестдесет хиляди и триста и двадесет) евро с ДДС и представлява максималния финансов ресурс, с който Възложителят разполага за нейното изпълнение. Прогнозната стойност за обособена позиция № 1 е в размер на 380 600 евро (триста и осемдесет хиляди и шестстотин) евро без включен ДДС или 456 720 (четиристотин петдесет и шест хиляди седемстотин и двадесет евро) евро с ДДС и представлява максималния финансов ресурс за съответната обособена позиция. Прогнозната стойност за обособена позиция № 2 е в размер на 3000 евро (три хиляди) евро без включен ДДС или 3600 (три хиляди и шестстотин) евро с ДДС. Предвид, че стойността изпълнява условията на чл. 21, ал. 6 от ЗОП, във връзка с чл. 20, ал. 4, т. 2 от ЗОП същата ще бъде възложена по приложимия ред за индивидуалната стойност на обособената позиция и за нея не следва да се подава оферта по настоящата процедура. Предвид спецификата на постоперативните грижи за пациенти, непредвидимостта на количеството пациенти, които биха имали потребност от оперативно лечение за периода на поръчката и индивидуалният хранителен режим, който следва да е съобразен с конкретни предписания на лекуващия лекар обществената поръчка е разделена на две обособени позиции. На основание чл. 21, ал. 6 от Закона за обществените поръчки, Възложителят ще възложи Обособена позиция № 2 по реда, валиден за индивидуалната й стойност. Прогнозната стойност на обособена позиция № 2 попада в обхвата на чл. 20, ал. 4, т. 2 от ЗОП. Храната се приготвя по диети в съответствие със Сборника на Министерството на здравеопазването за болнично хранене. Изискванията към приготвянето и доставката на храната и прогнозните количества са подробно описани в Техническата спецификация.Настоящата обществена поръчка е с предмет „Приготвяне и доставка на храна за нуждите на „КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР – ВРАЦА“ ЕООД по две обособени позиции: Обособена позиция № 1 „Приготвяне и доставка на храна за пациенти и персонала на „КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР – ВРАЦА“ ЕООД“ Обособена позиция № 2 „Приготвяне и доставка на храна за пациенти след проведено оперативно лечение в „КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР – ВРАЦА“ ЕООД““ В предмета на обществената поръчка са включени дейностите по приготвяне и ежедневна доставка на болнична храна и храна за дежурен персонал за нуждите на „Комплексен онкологичен център – Враца“ ЕООД. При условията на настоящата процедура участниците могат да подават оферти само за обособена позиция № 1 „Приготвяне и доставка на храна за пациенти и персонала на „КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР – ВРАЦА“ ЕООД“. Прогнозната стойност на обществената поръчка е в размер на 383 600 (триста осемдесет и три хиляди и шестстотин) евро без включен ДДС или 460 320 (четиристотин и шестдесет хиляди и триста и двадесет) евро с ДДС и представлява максималния финансов ресурс, с който Възложителят разполага за нейното изпълнение. Прогнозната стойност за обособена позиция № 1 е в размер на 380 600 евро (триста и осемдесет хиляди и шестстотин) евро без включен ДДС или 456 720 (четиристотин петдесет и шест хиляди седемстотин и двадесет евро) евро с ДДС и представлява максималния финансов ресурс за съответната обособена позиция. Прогнозната стойност за обособена позиция № 2 е в размер на 3000 евро (три хиляди) евро без включен ДДС или 3600 (три хиляди и шестстотин) евро с ДДС. Предвид, че стойността изпълнява условията на чл. 21, ал. 6 от ЗОП, във връзка с чл. 20, ал. 4, т. 2 от ЗОП същата ще бъде възложена по приложимия ред за индивидуалната стойност на обособената позиция и за нея не следва да се подава оферта по настоящата процедура. Предвид спецификата на постоперативните грижи за пациенти, непредвидимостта на количеството пациенти, които биха имали потребност от оперативно лечение за периода на поръчката и индивидуалният хранителен режим, който следва да е съобразен с конкретни предписания на лекуващия лекар обществената поръчка е разделена на две обособени позиции. На основание чл. 21, ал. 6 от Закона за обществените поръчки, Възложителят ще възложи Обособена позиция № 2 по реда, валиден за индивидуалната й стойност. Прогнозната стойност на обособена позиция № 2 попада в обхвата на чл. 20, ал. 4, т. 2 от ЗОП. Храната се приготвя по диети в съответствие със Сборника на Министерството на здравеопазването за болнично хранене. Изискванията към приготвянето и доставката на храната и прогнозните количества са подробно описани в Техническата спецификация.
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Bulgária – Szállodai szállásszolgáltatás – ОСИГУРЯВАНЕ НА ХОТЕЛСКО НАСТАНЯВАНЕ НА ТЕРИТОРИЯТА НА СТРАНАТА И ИЗВЪН НЕЯ ЗА НУЖДИТЕ НА НАРОДЕН ТЕАТЪР „ИВАН ВАЗОВ“ – ГР. СОФИЯ
НАРОДЕН ТЕАТЪР "ИВАН ВАЗОВ"il-BulgarijaHotel accommodation servicesDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Bulgária – Iskolai élelmezési szolgáltatások – Приготвяне и доставка на готова храна за обедно хранене за учениците от І до ІV клас на СУ "Летец Христо Топракчиев"
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ "ЛЕТЕЦ ХРИСТО ТОПРАКЧИЕВ"il-BulgarijaSchool catering servicesDeadline fi 30 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Bulgária – Ételkészítési szolgáltatások – Приготвяне и доставка на готова храна за лица от рискови групи по проект „Топъл обяд“ в Община Антоново
ОБЩИНА АНТОНОВОil-BulgarijaMeal-preparation servicesDeadline fi 18 ajamIppubblikat f'20 Aww 2026
Bulgária – Élelmezési szolgáltatások egyéb vállalatok és intézmények számára – „Приготвяне и доставка на готова храна ежедневно за нуждите на социалните услуги от Комплекс за социални услуги за възрастни хора „Гергана“ – второстепенен разпоредител с бюджет към Община Варна, включително доставка на готова храна за пълнолетни лица, нуждаещи се от специфичен режим на хранене, по обособени позиции“
ОБЩИНА ВАРНАil-BulgarijaCatering services for other enterprises or other institutionsDeadline fi 5 ajamIppubblikat f'20 Aww 2026