L-Irlanda – Faċilitajjiet tat-taħriġ – 2026/005 Enterprise Ireland is tendering for a Lead Regional Coordination for design, delivery, implementation and training for Regionally Based Pre-Accelerators and Early-Stage Supports for Startup
Deskrizzjoni
Enterprise Ireland jirridi jistabilixxi Framework Agreement wara din il-Konkurrenza. Kontrakt Initial Call-Off għall-dizajn, id-deliverja, l-implementazzjoni u t-traininġ għall-Pre-Accelerators b'bażi regjonali u għall-Enterprise Ireland Supports (ESS) għall-Startups, jitqassam lil t-tenderer ta' successo għal qasir wara l-Agreement tal-Framework. Din il-Konkurrenza tforma parti mill-tliet (3) programmi proposti (mifrux fil-fatt taħt) ta' Enterprise Ireland’s New National Accelerator Programme, inizzjattiva flagship ta' Startup Ireland, parti mill-Enterprise Ireland’s "Delivering for Ireland, Leading Globally (2025-2029)".
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological Universityl-IrlandaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingDeadline fi 27 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT Skillnetl-IrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline fi 9 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144l-IrlandaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesDeadline fi 22 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training Boardl-IrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesDeadline fi 24 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026