Terug naar zoeken
Deze aanbesteding is ingetrokken.
Portugal – Brandstoffen – Aquisição de gasóleo rodoviário aditivado B7 a granel para depósitos do SUCH em Arazede e Coimbra/Trouxemil
Serviço de Utilização Comum dos HospitaisPortugalGepubliceerd op 21 jul 2026
Vervaldatum verstrekenBeschrijving
Procedimento van openbare aanbesteding voor de aankoop en levering van B7-geadditieveed wegdiesel in bulk, bestemd voor de bevoorrading van de opslagplaatsen van het SUCH in de Regionale Directie Centro, gelegen in Arazede en Coimbra/Trouxemil, inclusief alle verplichtingen die verbonden zijn aan de levering, kwaliteit, hoeveelheden, termijnen en locaties van de levering van brandstof.
CPV-codes
Fuels
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Portugália – Propán és bután – CONCURSO PÚBLICO INTERNACIONAL N.º 10/2026 PARA A CELEBRAÇÃO DO ACORDO QUADRO PARA FORNECIMENTO DE GÁS
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do AlgarvePortugalPropane and butaneVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Portugália – Tüzelőanyagok – Concurso Público n.º 3/SRAA/2026 com publicidade internacional para a celebração de contrato de aquisição de combustível para abastecimento da frota de viaturas e máquinas do Gabinete do Secretário Regional da Agricultura e Alimentação e dos Serviços de Desenvolvimento Agrário de Ilha
Secretaria Regional da Agricultura e AlimentaçãoPortugalFuelsVervaldatum over 25 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Portugália – Tüzelőanyagok – 4026021954/DA/E0002/2026-Aquisição de Gasóleo a Granel Portugal Continental
Estado-Maior do ExércitoPortugalFuelsVervaldatum over 25 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Portugália – Kőolaj és párlatok – Fornecimento de Combustíveis Rodoviários para a Frota de Águas de Gaia, EM, SA em Postos de Abastecimento Públicos
Águas de Gaia, EM, SAPortugalPetroleum and distillatesVervaldatum over 13 dagenGepubliceerd op 20 aug 2026