CPV 09000000
Openbare aanbestedingen – Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
Tendova volgt alle TED-aankondigingen in deze sector in alle 27 EU-lidstaten. Hieronder staan de laatst gepubliceerde aanbestedingen — gebruik het volledige zoeken om te filteren op trefwoord, land en termijn.
Gegevensbron: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-wijd boven-drempel aanbiedingen.
894 aanbestedingen gevonden
Görögország – Kőolaj és párlatok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΩΔΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣGriekenlandPetroleum and distillatesUnleaded petrolDiesel oilVervaldatum over 39 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Lengyelország – Villamos energia – Zakup energii elektrycznej
Gmina Miasta GdańskaPolenElectricityElectricity distributionVervaldatum over 11 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Románia – Villamos energia – Acord cadru de furnizare energie electrica
TRANS-BUS S.A. BUZAURoemeniëElectricityVervaldatum over 8 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Kreis Gütersloh 2027/2028/2029
Kreis Gütersloh, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHDuitslandElectricityVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Lengyelország – Radioaktív izotópok – 248/PN/2026 - Sukcesywna dostawa 18F-DCFPyl (piflufolastat 18F) dla UCK
Uniwersyteckie Centrum KlinicznePolenRadio-isotopesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Földgáz – Erdgasausschreibung Stadt Monschau 2027 - 2029
Stadt Monschau, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHDuitslandNatural gasVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Lengyelország – Villamos energia – ZAOPATRZENIE PSSE MEDIA OPERATOR SP. Z O.O. W ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ NA ROK 2027
PSSE Media Operator Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąPolenElectricityVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Görögország – Kőolaj és párlatok – ΔΙΑΚ. 1/26
ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣGriekenlandPetroleum and distillatesDiesel oilUnleaded petrolVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Lengyelország – Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia – ENERGIA ELEKTRYCZNA -dostawa energii elektrycznej do obiektów Służby Ochrony Państwa
Służba Ochrony PaństwaPolenElectricity, heating, solar and nuclear energyVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Portugália – Propán és bután – CONCURSO PÚBLICO INTERNACIONAL N.º 10/2026 PARA A CELEBRAÇÃO DO ACORDO QUADRO PARA FORNECIMENTO DE GÁS
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do AlgarvePortugalPropane and butaneVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Spanyolország – Dízelolaj – Suministro de gasoil A y gasoil C a domicilio, para diferentes edificios del CIE
Consell Executiu del Consell Insular d'EivissaSpanjeDiesel oilPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Szlovénia – Tüzelőanyagok – OSKRBA S POGONSKIM GORIVOM
OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKESloveniëFuelsVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Lengyelország – Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia – Dostawa energii elektrycznej dla Muzeum Sztuki w Łodzi
Muzeum Sztuki w ŁodziPolenElectricity, heating, solar and nuclear energyElectricityVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Gázolaj – FOURNITURE DE CARBURANTS A LA POMPE PAR CARTES ACCREDITIVES POUR L'ENSEMBLE DES VEHICULES DE LA COMMUNAUTE DE COMMUNES
Communauté de Communes du Pays de Mortagne (85)FrankrijkGas oilsUnleaded petrolAgency fuel cardsVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Villamos energia – Offenes Verfahren
Trink- und Abwasserzweckverband VorharzDuitslandElectricityVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Lengyelország – Tüzelőanyagok – Dostawa paliw do Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
Uniwersytet Przyrodniczy w LubliniePolenFuelsUnleaded petrolDiesel oilVervaldatum over 10 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Belgium – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – Fourniture de gasoil de chauffage pour l'année 2027
Ville de WalcourtBelgiëPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyVervaldatum over 37 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Írország – Villamos energia – Supply of renewable electricity
Port of Waterford CompanyIerlandElectricityElectricity suppliesVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Lengyelország – Napelemek – Budowa odnawialnych źródeł energii na terenie Miasta i Gminy Włodowice (II postępowanie)
Miasto i Gmina WłodowicePolenSolar panelsSolar photovoltaic modulesBuilding installation workVervaldatum over 19 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Lengyelország – Villamos energia – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb 11 jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w okresie od 01 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r.
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskiePolenElectricityVervaldatum over 19 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Gemeinde Haimhausen 2027/2028/2029
Gemeinde Haimhausen, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHDuitslandElectricityVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Horvátország – Villamos energia – Nabava električne energije
Hrvatske ceste d.o.o.KroatiëElectricityVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Lengyelország – Villamos energia – Świadczenie usług w zakresie sprzedaży energii elektrycznej dla UG Zielonki oraz jednostek podległych na terenie Gminy Zielonki w latach 2027 - 2028
GMINA ZIELONKIPolenElectricityVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Lengyelország – Fényelektromos napelemmodulok – "Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych w budynkach będących własnością Gminy Godów"
Gmina GodówPolenSolar photovoltaic modulesElectrical wiring and fitting workElectrical wiring workVervaldatum over 5 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Lengyelország – Földgáz – Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E oraz zaazotowanego Ls do obiektów Morskiego Oddziału Straży Granicznej
MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJPolenNatural gasGas distributionVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Aanbestedingen per land
Aanbestedingen per sector
- Landbouw- en veeteelt-, kwekerij-, visserij-, bosbouw- en aanverwante producten
- Mijnbouw, basismetalen en aanverwante producten
- Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
- Landbouwmachines
- Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
- Leder, textielweefsels, kunststof en rubber materialen
- Drukwerk en aanverwante producten
- Chemische producten
- Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten
- Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting
- Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
- Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten
- Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
- Muziekinstrumenten, sportartikelen, spelletjes, speelgoed, handwerk, kunstartikelen en toebehoren
- Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
- Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
- Verzameld en gezuiverd water
- Bedrijfsmachines
- Machines voor de mijnbouw, steengroeven en voor de bouw
- Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur)
- Bouwwerkzaamheden
- Software en informatiesystemen
- Reparatie- en onderhoudsdiensten
- Installatiediensten (uitgezonderd software)
- Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel
- Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
- Ondersteunende en aanvullende vervoersdiensten; reisbureaudiensten
- Post- en telecommunicatiediensten
- Openbare voorzieningen
- Financiële en verzekeringsdiensten
- Makelaarsdiensten
- Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
- Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
- Diensten voor openbaar bestuur, defensie en sociale verzekering
- Diensten in verband met de olie- en gasindustrie
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
- Diensten voor onderwijs en opleiding
- Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
- Cultuur-, sport- en recreatiediensten
- Overige gemeenschaps-, sociale en persoonlijke diensten