CPV 75000000
Openbare aanbestedingen – Diensten voor openbaar bestuur, defensie en sociale verzekering
Tendova volgt alle TED-aankondigingen in deze sector in alle 27 EU-lidstaten. Hieronder staan de laatst gepubliceerde aanbestedingen — gebruik het volledige zoeken om te filteren op trefwoord, land en termijn.
Gegevensbron: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-wijd boven-drempel aanbiedingen.
252 aanbestedingen gevonden
Norvégia – Üzleti műveletekkel kapcsolatos igazgatási szolgáltatások – 463 Framework agreement for the procurement of administrative services
Norsk nukleær dekommisjonering (NND)NoorwegenAdministrative services for business operationsAnalysis servicesBusiness analysis consultancy servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – PRESTATION SANTE PREVOYANCE POUR LES SALARIES DE SEMCODA
SEMCODAFrankrijkBenefit servicesSickness benefitsMaternity benefitsVervaldatum over 25 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Olaszország – Végrehajtói és törvényhozói szolgáltatások – Gara a procedura aperta sensi dell’art. 71, del D.Lgs. 36/2023 dei servizi di monitoraggio istituzionale, parlamentare e normativo per IIT
Istituto Italiano di TecnologiaItaliëExecutive and legislative servicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Tűzmegelőzési szolgáltatások – Δ8497
ΕΤΑΙΡΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε. (Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.)GriekenlandFire-prevention servicesGuard servicesVervaldatum over 20 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – Marché à prix global et forfaitaire portant sur des prestations relatives à la mise en oeuvre des maisons itinérantes du projet LNCPA
SNCF RESEAUFrankrijkBenefit servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Kormányzati szolgáltatások – Projektträgerschaft zur fachlichen und administrativen Umsetzung der Förderrichtlinie „Etablierung einer industriellen Bioökonomie durch die Weiterentwicklung und Skalierung biobasierter Verfahren sowie den Aufbau regionaler Innovationscluster“
Bundesministerium für Wirtschaft und EnergieDuitslandGovernment servicesBusiness development consultancy servicesResearch and development services and related consultancy servicesVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Kormányzati szolgáltatások – Erfahrungsaustausch zu Vergrämungsmaßnahmen (Los 1) und Planung von koordinierten Vergrämungsabschüssen (Los 2) für das Interreg-Projekt "Fischartenschutz und Kormoranmanagement am Bodensee"
Ministerium für Ländlichen Raum, Landwirtschaft und Heimat Baden-WürttembergDuitslandGovernment servicesSupporting services for the governmentWildlife preservation servicesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – Fourniture et livraison de Chèques d'Accompagnement Personnalisé (CAP) et de Chèques Emploi Service Universel (CESU) pour le CCAS de Lyon
CCAS DE LYONFrankrijkBenefit servicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Tűzmegelőzési szolgáltatások – Konzession für die Aufschaltung von Brandmeldeanlagen auf die IRLS
Landkreis OsterholzDuitslandFire-prevention servicesFire-alarm systemsVervaldatum over 17 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Franciaország – Tűzoltási és mentési szolgáltatások – Mise à disposition de personnels pour le secours aux personnes et la sécurité incendie
COMMUNE DU TAMPONFrankrijkFire-brigade and rescue servicesVervaldatum over 18 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Németország – Általános kormányzati személyzeti szolgáltatások – OFD GB Psych / FK-FB
Land Baden-Württemberg, vertreten durch die Oberfinanzdirektion Baden-Württemberg sowie die Betriebsleitung des Landesbetriebs Vermögen und Bau Baden-WürttembergDuitslandGeneral personnel services for the governmentGeneral public servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 01 sep 2026
Németország – Kormányzati kisegítő szolgáltatások – UNtangling our SEAs (UNSEA) – Ein holistischer Lösungsansatz zur Vermeidung der Belastung der Meeresumwelt mit Fischfanggeräten
UmweltbundesamtDuitslandSupporting services for the governmentVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Olaszország – Közigazgatási egészségügyi szolgáltatások – Procedura aperta servizi CUP
Servizio Centrale Unica di Committena - Regione MoliseItaliëAdministrative healthcare servicesVervaldatum over 34 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Olaszország – Általános közszolgáltatás – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI AMMINISTRATIVI, INFORMATICI E POSTALI A SUPPORTO DELLA GESTIONE DELLA TASSA AUTOMOBILISTICA REGIONALE.
AREA - AREA BILANCIO, RISORSE FINANZIARIE, ICT, AFFARI GENERALI E SEMPLIFICAZIONE - DIREZIONE - ACQUISTI, AA.GG. E SOS AFFIDAMENTO SERVIZI E FORNITUREItaliëGeneral public servicesPostal services related to lettersVervaldatum over 40 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Svájc – Közigazgatási szolgáltatások – Verkehrsdienstleistungen Reisebusregime 2027 - 2030
Stadt Luzern, TiefbauamtZwitserlandAdministration servicesVervaldatum over 36 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – Contrat de location de distributeurs automatiques de boissons et achats des consommables associés
Voies Navigables de France DTNEFrankrijkBenefit servicesVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Németország – Mentési szolgáltatások – Ärztliche Besetzung der Intensivtransportwagen (ITW) des Essener Rettungsdienstes
Stadt Essen, Zentrales VergabemanagementDuitslandRescue servicesFire-brigade and rescue servicesMedical specialist servicesVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Németország – Tűzmegelőzési szolgáltatások – Bestellung eines externen Brandschutzbeauftragten für die Dienststellen der Bundesanstalt für Geowissenschaften und Rohstoffe (BGR); Vertragslaufzeit: 01.01.2027 - 31.12.2028 + Option 2029
Bundesanstalt für Geowissenschaften und RohstoffeDuitslandFire-prevention servicesFireproofing workVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Németország – Kormányzati szolgáltatások – Zuwendungssachbearbeitung im Referat der Gleichstellung von Frauen in der Arbeitswelt und Wirtschaftswelt, Strukturpolitik in der Abteilung für Frauen und Gleichstellung des Landes Berlin
Land Berlin, vertreten durch Senatsverwaltung für Arbeit, Soziales, Gleichstellung, Integration, Vielfalt und AntidiskriminierungDuitslandGovernment servicesSupporting services for the governmentProject-management services other than for construction workVervaldatum over 16 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Hollandia – Kormányzati kisegítő szolgáltatások – Inhuur externe projectgroep aanpak werkvoorraad Veilig thuis Noord-Holland Noord
Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst Hollands NoordenNederlandSupporting services for the governmentVervaldatum over 55 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Németország – Közigazgatási, honvédelmi és társadalombiztosítási szolgáltatások – 10016015-Support to implementation of trade facilitation projects in Asia, Africa and Eastern Europe
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbHDuitslandAdministration, defence and social security servicesVervaldatum over 24 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Franciaország – Tűzoltó szolgáltatások – MAINTENANCE PREVENTIVE, CORRECTIVE ET FOURNITURE D'EQUIPEMENTS DES SYSTEMES DE SECURITE INCENDIE ET DES MOYENS DE SECOURS INCENDIE
Groupement Hospitalier de Territoire du GersFrankrijkFire-brigade servicesPreventive maintenance servicesFire extinguishersVervaldatum over 44 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Olaszország – Kormányzati kisegítő szolgáltatások – PROCEDURA APERTA EX ART. 71 D.LGS N.36/2023 E S.M.I. PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ASSISTENZA TECNICA E SUPPORTO ALLA GOVERNANCE DI PROGRAMMI E PROGETTI PER LE AMMINISTRAZIONI CENTRALI, ENTI PUBBLICI LOCALI TERRITORIALI ED ENTI PUBBLICI NON TERRITORIALI
Cassa Depositi e Prestiti S.p.A.ItaliëSupporting services for the governmentVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Belgium – Általános közszolgáltatás – Service Framework Contract for the provision of “Media and Communication Support Services”
European Defence AgencyBelgiëGeneral public servicesVervaldatum over 37 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Németország – Kormányzati szolgáltatások – 110-6837 Wärmeplanung
Kommunale Informationsverarbeitung Sachsen - KISADuitslandGovernment servicesVervaldatum over 24 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Aanbestedingen per land
Aanbestedingen per sector
- Landbouw- en veeteelt-, kwekerij-, visserij-, bosbouw- en aanverwante producten
- Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
- Mijnbouw, basismetalen en aanverwante producten
- Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
- Landbouwmachines
- Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
- Leder, textielweefsels, kunststof en rubber materialen
- Drukwerk en aanverwante producten
- Chemische producten
- Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten
- Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting
- Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
- Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten
- Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
- Muziekinstrumenten, sportartikelen, spelletjes, speelgoed, handwerk, kunstartikelen en toebehoren
- Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
- Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
- Verzameld en gezuiverd water
- Bedrijfsmachines
- Machines voor de mijnbouw, steengroeven en voor de bouw
- Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur)
- Bouwwerkzaamheden
- Software en informatiesystemen
- Reparatie- en onderhoudsdiensten
- Installatiediensten (uitgezonderd software)
- Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel
- Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
- Ondersteunende en aanvullende vervoersdiensten; reisbureaudiensten
- Post- en telecommunicatiediensten
- Openbare voorzieningen
- Financiële en verzekeringsdiensten
- Makelaarsdiensten
- Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
- Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
- Diensten in verband met de olie- en gasindustrie
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
- Diensten voor onderwijs en opleiding
- Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
- Cultuur-, sport- en recreatiediensten
- Overige gemeenschaps-, sociale en persoonlijke diensten