CPV 16000000
Openbare aanbestedingen – Landbouwmachines
Tendova volgt alle TED-aankondigingen in deze sector in alle 27 EU-lidstaten. Hieronder staan de laatst gepubliceerde aanbestedingen — gebruik het volledige zoeken om te filteren op trefwoord, land en termijn.
Gegevensbron: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-wijd boven-drempel aanbiedingen.
84 aanbestedingen gevonden
Románia – Vontató – Furnizare tractor cu remorcă și încărcător, servicii de leasing financiar și asigurări CASCO și RCA aferente - DS Timis
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RARoemeniëTractorsFinancial leasing servicesMotor vehicle insurance servicesVervaldatum over 33 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Szlovénia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – PKT_2 2026 Prilagojen kmetijski traktor z gozdarsko nadgradnjo, gozdarsko prikolico z dvigalom in vsaj enim vitlom
Slovenski državni gozdovi, d. o. o.SloveniëSpecialist agricultural or forestry machineryParts of agricultural and forestry machineryTractorsVervaldatum over 34 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Norvégia – Vontató – Procurement of an electric tractor for Kjelle VGS
Anskaffelser i Akershus, Buskerud og Østfold KONoorwegenTractorsElectric motorsVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Openbare aanbesteding voor leveringen met betrekking tot 'Aankoop van Agrovoedingsmiddelenapparatuur voor het Mosala Resource Center dat profiteert van de FEE - KIN interventie'
EnabelBelgiëAgricultural machineryVervaldatum over 41 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Franciaország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Acquisition de matériels agricoles
ODARC - Etablissement public à caractère industriel et commercialFrankrijkSpecialist agricultural or forestry machineryTractor accessoriesSeeders, planters or transplantersVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Medvežės ir jos techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)LitouwenSpecialist agricultural or forestry machineryCentral processing unit (CPU) or processorsComputer-related equipmentVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Mezőgazdasági gépek – Systemraupen
Landesbetrieb Forst Brandenburg - Vergabemanagement Standort EberswaldeDuitslandAgricultural machineryVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Marché public de fournitures pour «un accord-cadre, avec un opérateur économique par lot en vue de l’acquisition de kits solaires, de matériels d’appui à la production et à la transformation agroalimentaire dans la zone d’intervention du projet NER21003_ASYPON GMV, Région de Tillabéri »
EnabelBelgiëAgricultural machinerySolar energyVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Szlovénia – Mezőgazdasági gépek – Dobava traktorja za potrebe UL BF
UNIVERZA V LJUBLJANI, BIOTEHNIŠKA FAKULTETASloveniëAgricultural machineryVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Franciaország – Mezőgazdasági és erdészeti gépek alkatrészei – Fourniture et livraison d'outillages, équipements et pièces détachées pour l'entretien des espaces verts - 6 lots
DEPARTEMENT DU GERSFrankrijkParts of agricultural and forestry machineryMiscellaneous gardening equipmentVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Lengyelország – Mezőgazdasági gépek – Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskiePolenAgricultural machineryParts of agricultural and forestry machineryGenerator unitsVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Észtország – Különféle kertészeti eszközök – Aiatehnika ostmine, hooldus ja remont
Riigi Kaitseinvesteeringute KeskusEstlandMiscellaneous gardening equipmentPneumatic or motorised hand toolsRepair and maintenance services of machineryVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Spanyolország – Vontató – Subministrament de 4 tractors i equipaments destinats als treballs de neteja mecànica, manteniment i conservació de les platges del TM d'Alcúdia.
Consejo de Administración de la Empresa Municipal de Serveis d'Alcudia SAUSpanjeTractorsParts of agricultural machineryVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Csehország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Vyvážeč
Lesy obcí Trhové Sviny a Besednice s.r.o.TsjechiëSpecialist agricultural or forestry machineryVervaldatum over 10 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Franciaország – Fejőgép – FOURNITURE ET INSTALLATION D'UNE SALLE DE TRAITE
INRAE BRETAGNE NORMANDIEFrankrijkMilking machinesVervaldatum over 24 dagenGepubliceerd op 27 aug 2026
Szlovákia – Vontató – Obstaranie traktoru na separovaný zber 3
Obec ŠoporňaSlowakijeTractorsWheeled loadersFront-end shovel loadersVervaldatum over 17 dagenGepubliceerd op 27 aug 2026
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – XXS dydžio medkirtės ir medvežės bei jų techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)LitouwenSpecialist agricultural or forestry machineryVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 27 aug 2026
Belgium – Fűnyíró – Aankoop en levering van robotmaaiers
Sport VlaanderenBelgiëLawnmowersVervaldatum over 3 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026
Hollandia – Mezőgazdasági gépek – Levering tractor met snippermachine
Gemeente WesterkwartierNederlandAgricultural machineryTractorsVervaldatum over 38 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026
Franciaország – Fűnyíró park, sportpálya, pázsit nyírására – Acquisition de matériels, de pièces détachées et d'entretien pour la gestion des espaces verts
Ville de VilleurbanneFrankrijkLawn, park or sports-ground mowersRepair and maintenance services of machineryMiscellaneous gardening equipmentVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026
Románia – Vontató – Furnizare Tractoare -DS Dolj
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RARoemeniëTractorsVervaldatum over 18 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026
Németország – Vontató – Universität Hohenheim - Großschlepper
Universität HohenheimDuitslandTractorsUsed tractorsVervaldatum over 24 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026
Románia – Mezőgazdasági gépek alkatrészei – Furnizare tamburi de însămânțare (kituri) pentru speciile Abies alba, Acer pseudoplatanus și Fagus sylvatica, pentru Linia de însămânțare URBINATI Beta 65 - dssv
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA -DIRECTIA SILVICA SUCEAVARoemeniëParts of agricultural machineryVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026
Németország – Terményválogató vagy -osztályozó gép – Lieferung von einem Mietenumsetzer
Zweckverband Abfallwirtschaft Region HannoverDuitslandMachines for sorting or grading produceVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 25 aug 2026
Írország – Mezőgazdasági gépek – AG3819C - Request for Tenders for the Supply of a Flatbed Lorry for the Department of Agriculture, Food and the Marine (DAFM)
Education Procurement Service (EPS)IerlandAgricultural machineryVervaldatum over 17 dagenGepubliceerd op 25 aug 2026
Aanbestedingen per land
Aanbestedingen per sector
- Landbouw- en veeteelt-, kwekerij-, visserij-, bosbouw- en aanverwante producten
- Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
- Mijnbouw, basismetalen en aanverwante producten
- Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
- Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
- Leder, textielweefsels, kunststof en rubber materialen
- Drukwerk en aanverwante producten
- Chemische producten
- Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten
- Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting
- Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
- Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten
- Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
- Muziekinstrumenten, sportartikelen, spelletjes, speelgoed, handwerk, kunstartikelen en toebehoren
- Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
- Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
- Verzameld en gezuiverd water
- Bedrijfsmachines
- Machines voor de mijnbouw, steengroeven en voor de bouw
- Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur)
- Bouwwerkzaamheden
- Software en informatiesystemen
- Reparatie- en onderhoudsdiensten
- Installatiediensten (uitgezonderd software)
- Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel
- Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
- Ondersteunende en aanvullende vervoersdiensten; reisbureaudiensten
- Post- en telecommunicatiediensten
- Openbare voorzieningen
- Financiële en verzekeringsdiensten
- Makelaarsdiensten
- Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
- Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
- Diensten voor openbaar bestuur, defensie en sociale verzekering
- Diensten in verband met de olie- en gasindustrie
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
- Diensten voor onderwijs en opleiding
- Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
- Cultuur-, sport- en recreatiediensten
- Overige gemeenschaps-, sociale en persoonlijke diensten