CPV 92000000
Openbare aanbestedingen – Cultuur-, sport- en recreatiediensten
Tendova volgt alle TED-aankondigingen in deze sector in alle 27 EU-lidstaten. Hieronder staan de laatst gepubliceerde aanbestedingen — gebruik het volledige zoeken om te filteren op trefwoord, land en termijn.
Gegevensbron: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-wijd boven-drempel aanbiedingen.
427 aanbestedingen gevonden
Spanyolország – Sporttal kapcsolatos szolgáltatások – Prestación del servicio de socorrismo en las piscinas de las instalaciones deportivas de Eibar
Ayuntamiento de Eibar - Ayuntamiento de EibarSpanjeSport-related servicesVervaldatum over 38 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Olaszország – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – Determina a contrarre per l’affidamento in concessione, tramite Finanza di progetto, ai sensi art. 193 del D.lgs. n.36/2023, della progettazione esecutiva, dei lavori e dei servizi di gestione degli Impianti sportivi di proprietà di Roma Capitale, siti in via Bruno Pontecorvo – Municipio IX, SIS 9-20 e 9-21
ROMA CAPITALEItaliëSports facilities operation servicesVervaldatum over 16 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Sportszolgáltatások – Prestations d'enseignement d'activités nautiques
Ville d'Antibes (06)FrankrijkSporting servicesSailing-school servicesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Spanyolország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Prestación de los servicios de personal para apoyo técnico y de dotación de infraestructuras y equipos en general para el desarrollo del programa cultural general anual del ayuntamiento de Alcobendas
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de AlcobendasSpanjeRecreational, cultural and sporting servicesSound equipmentPublic conveniencesVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Accords-cadres à bons de commande relatif à la conception, l’organisation et l’animation des ateliers à destination des publics de l’Académie du Climat de la Ville de Paris, en 14 lots séparés
VILLE de PARIS - DFA - SDAFrankrijkRecreational, cultural and sporting servicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Spanyolország – Sporttal kapcsolatos szolgáltatások – Servicios de Actividades Acuáticas, en las instalaciones deportivas del Ayuntamiento de Eibar que deberán de ser en euskera y castellano
Ayuntamiento de Eibar - Ayuntamiento de EibarSpanjeSport-related servicesVervaldatum over 38 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Lengyelország – Reklámfilm gyártása – Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na kompleksowej produkcji materiałów audiowizualnych dotyczących Funduszy Europejskich i Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Ministerstwo Funduszy i Polityki RegionalnejPolenAdvertising film productionVervaldatum over 11 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Spanyolország – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Casales municipales
Ajuntament de GurbSpanjeRecreational, cultural and sporting servicesVervaldatum over 14 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Norvégia – Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén – Parallel framework agreements for technician for sound, lighting and stage and multi-technician.
Sandnes kommuneNoorwegenRecreational, cultural and sporting servicesArtificial and natural lighting engineering services for buildingsSound technicianVervaldatum over 21 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Kiállítási tárgyak megőrzésével kapcsolatos szolgáltatások – Réalisation de prestations de service de restauration des dioramas pour répondre aux besoins de l’Epppd
Palais de la Porte DoréeFrankrijkPreservation services of exhibitsPreservation services of historical buildingsJoinery workVervaldatum over 52 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Sportesemény-szervezési szolgáltatások – Location d'un camion piscine, d'une solution clé en main d'une piscine itinérante, pour le département des Bouches-du-Rhône
Département des Bouches-du-RhôneFrankrijkSports-event organisation servicesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Könyvtári és levéltári szolgáltatások – Beschaffung und Implementierung einer Online-Bibliothek einschließlich Fortbildungsportal und Clinical Decision Support für die Klinikum Chemnitz gGmbH
Klinikum Chemnitz gGmbH, c/o Klinikum Chemnitz Logistik- und Wirtschaftsgesellschaft mbHDuitslandLibrary and archive servicesDatabase servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Spanyolország – Televízióműsor-szolgáltatások – ACUERDO MARCO PARA LA CONTRATACIÓN DEL SERVICIO DE GRÚA CABEZA CALIENTE PARA LOS PROGRAMAS DE CANAL SUR RADIO Y TELEVISIÓN S.A.
CANAL SUR RADIO Y TELEVISION, S.A.SpanjeTelevision servicesTelevision production servicesVervaldatum over 13 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Olaszország – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – CONCESSIONE DELLA GESTIONE DELL’IMPIANTO SPORTIVO PISTA DI ATLETICA LEGGERA ED AREA LANCI SITO NEL COMUNE DI SANTARCANGELO DI ROMAGNA
COMUNE DI SANTARCANGELO DI ROMAGNAItaliëSports facilities operation servicesVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Spanyolország – Televízióműsor-szolgáltatások – ACUERDO MARCO DEL SERVICIO DE ROTULACIÓN, GRAFISMO, INFOGRAFÍA Y OTROS EFECTOS PARA LOS PROGRAMAS DE CANAL SUR RADIO Y TELEVISIÓN S.A.
CANAL SUR RADIO Y TELEVISION, S.A.SpanjeTelevision servicesTelevision production servicesVervaldatum over 13 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Ausztria – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – ÖPAG - Betreiber Postsportquartier Hernals - Sportanlagen
Österreichische Post AGOostenrijkSports facilities operation servicesSporting servicesSport-related servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 02 sep 2026
Ausztria – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – ÖPAG - Betreiber Postsportquartier Hernals - Gemeinnütziger Vereins- und Schulsport
Österreichische Post AGOostenrijkSports facilities operation servicesSporting servicesSport-related servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Múzeumi kiállítási szolgáltatások – Produktion und Umsetzung der Ausstellung im Wasserturm und Bahnhof Wittenberge
Landesamt für UmweltDuitslandMuseum-exhibition servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 02 sep 2026
Olaszország – Strandszolgáltatások – CUC 15/2026. Procedura aperta per l’affidamento della Concessione in gestione dei servizi connessi alla balneazione sulle spiagge libere con servizi con istallazione su piazzola di sosta, di chiosco per esercizio di somministrazione nel Comune di Sabaudia.
Comune di SabaudiaItaliëBeach servicesVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Franciaország – Múzeumi szolgáltatások – CONCEPTION ET RÉALISATION DE LA SCÉNOGRAPHIE, DU SOCLAGE, DE LA SIGNALÉTIQUE ET DU GRAPHISME DE L'EXPOSITION « OCÉANIE. ÊTRES DE L’EAU » AU CENTRE DE LA VIEILLE CHARITÉ (2 LOTS)
Ville de MarseilleFrankrijkMuseum servicesMuseum-exhibition servicesVervaldatum over 20 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Ausztria – Sportlétesítmény-üzemeltetési szolgáltatások – ÖPAG - Betreiber Postsportquartier Hernals - Sporthalle
Österreichische Post AGOostenrijkSports facilities operation servicesSporting servicesSport-related servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 02 sep 2026
Lengyelország – Mozifilm és videoszalag-gyártás és kapcsolódó szolgáltatások – Produkcję 10 filmów edukacyjnych poruszających tematy wystawy stałej.
MUZEUM GETTA WARSZAWSKIEGOPolenMotion picture and video tape production and related servicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Írország – Műemlékek megőrzésével kapcsolatos szolgáltatások – LIMERICK CITY Grade 1 Conservation Architect Led Design Team Consultancy Services for the conservation of Mount St Lawrence Mortuary Chapel A Protected Structure RPS Reg No 3256
Limerick City and County Council_103432IerlandPreservation services of historical buildingsMasonry workReligious buildings construction workVervaldatum over 12 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Spanyolország – Múzeumi kiállítási szolgáltatások – Servicio de montaje, mantenimiento, desmontaje y transporte de materiales y objetos de exposiciones
Institut Català de les Empreses CulturalsSpanjeMuseum-exhibition servicesVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Spanyolország – Sporttal kapcsolatos szolgáltatások – Servicios de Monitoraje de las Escuelas Deportivas Municipales de Fútbol Sala y Fútbol 7, Gimnasia de Mantenimiento, Pilates, Padel y Multideporte, en Almonte, El Rocío y Matalascañas y Monitoraje y Socorrismo período estival Piscinas de Almonte y El Rocio (Huelva).
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de AlmonteSpanjeSport-related servicesVervaldatum over 16 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Aanbestedingen per land
Aanbestedingen per sector
- Landbouw- en veeteelt-, kwekerij-, visserij-, bosbouw- en aanverwante producten
- Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
- Mijnbouw, basismetalen en aanverwante producten
- Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
- Landbouwmachines
- Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
- Leder, textielweefsels, kunststof en rubber materialen
- Drukwerk en aanverwante producten
- Chemische producten
- Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten
- Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting
- Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
- Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten
- Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
- Muziekinstrumenten, sportartikelen, spelletjes, speelgoed, handwerk, kunstartikelen en toebehoren
- Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
- Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
- Verzameld en gezuiverd water
- Bedrijfsmachines
- Machines voor de mijnbouw, steengroeven en voor de bouw
- Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur)
- Bouwwerkzaamheden
- Software en informatiesystemen
- Reparatie- en onderhoudsdiensten
- Installatiediensten (uitgezonderd software)
- Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel
- Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
- Ondersteunende en aanvullende vervoersdiensten; reisbureaudiensten
- Post- en telecommunicatiediensten
- Openbare voorzieningen
- Financiële en verzekeringsdiensten
- Makelaarsdiensten
- Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
- Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
- Diensten voor openbaar bestuur, defensie en sociale verzekering
- Diensten in verband met de olie- en gasindustrie
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
- Diensten voor onderwijs en opleiding
- Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
- Overige gemeenschaps-, sociale en persoonlijke diensten