CPV 18000000
Openbare aanbestedingen – Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
Tendova volgt alle TED-aankondigingen in deze sector in alle 27 EU-lidstaten. Hieronder staan de laatst gepubliceerde aanbestedingen — gebruik het volledige zoeken om te filteren op trefwoord, land en termijn.
Gegevensbron: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-wijd boven-drempel aanbiedingen.
381 aanbestedingen gevonden
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Raamovereenkomst Handschoenen
Ministerie van DefensieNederlandClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesOccupational clothingVervaldatum over 58 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Lengyelország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego - odzież specjalna
Służba Ochrony PaństwaPolenClothing, footwear, luggage articles and accessoriesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Belgium – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Het leveren van nieuwe niet-persoonlijke dienstkleding voor het fusieziekenhuis
AZ Jan Palfijn GentBelgiëOccupational clothing, special workwear and accessoriesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Svédország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Arbetskläder 2026 2
LÄNSSTYRELSEN I NORRBOTTENS LÄNZwedenOccupational clothing, special workwear and accessoriesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Portugália – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Fornecimento de artigos diversos de fardamento
Ministério da Defesa Nacional - MarinhaPortugalOccupational clothing, special workwear and accessoriesVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Norvégia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Antistatic shoes/sandals - operation NLSH
SYKEHUSINNKJØP HFNoorwegenClothing, footwear, luggage articles and accessoriesFootwearFootwear with rubber or plastic partsVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Lettország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Valsts policijas formas tērpu, darba apģērbu un to sastāvdaļu iegāde
Valsts policijaLetlandClothing, footwear, luggage articles and accessoriesSpecial clothing and accessoriesFootwearVervaldatum over 24 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Hollandia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Gemeente ZwijndrechtNederlandOccupational clothing, special workwear and accessoriesVervaldatum over 43 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Védőfelszerelések – FOURNITURE DE VETEMENTS DE TRAVAIL ET D’EQUIPEMENTS DE PROTECTION INDIVIDUELLE
Mairie de MontreuilFrankrijkProtective gearClothing, footwear, luggage articles and accessoriesVervaldatum over 11 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – M26031 Acquisition d’équipements de protection individuelle, de vêtements professionnels, de chaussures et d’accessoires
Commune de Saint-Germain-en-LayeFrankrijkOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective footwearVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Csehország – Felsőruházat – GŘ OL – Služební pracovní stejnokroje 2026 (VZN)
Vězeňská služba České republikyTsjechiëOuterwearTrousersVervaldatum over 33 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Lieferung von Persönlicher Schutzbekleidung und Ausrüstung (PSA) [148-2026]
BG BAU - Berufsgenossenschaft der BauwirtschaftDuitslandOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective gearWork glovesVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Olaszország – Egyenruha – Procedura aperta di rilevanza europea, ex art. 71 D. lgs. 36/2023, in unione d'acquisto con A.O. "Ospedali Riuniti Villa Sofia-Cervello" Capofila Arnas Civico, avente ad oggetto la fornitura quinquennale in somministrazione, con opzione di proroga di 12 mesi, di dispositivi di protezione individuale (DPI), materiale tessile e di guardaroba occorrenti a varie UU.OO.
U.O.C. ProvveditoratoItaliëOccupational clothingDisposable glovesWork glovesVervaldatum over 41 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Fourniture d'équipements de protection individuelle, de vêtements de travail, de protections auditives moulées - Années 2027-2028-2029-2030 Relance Lot 2
Département de la Haute-LoireFrankrijkOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective gearCorporate clothingVervaldatum over 39 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Portugália – Egyenruha – CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI
Cascais Próxima - Gestão de Mobilidade, Espaços Urbanos e Energias, EM, SAPortugalOccupational clothingVervaldatum over 25 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Belgium – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Raamovereenkomst voor het leveren van beroepskledij
vzw Zorg-Saam ZKJBelgiëOccupational clothing, special workwear and accessoriesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 02 sep 2026
Lengyelország – Esőkabát – Dostawa w latach 2026-2027 przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – ponczo przeciwdeszczowe
3 Regionalna Baza LogistycznaPolenRaincoatsVervaldatum over 9 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Hollandia – Ajándékok és jutalmak – Eindejaarsgeschenken 2026
Stichting SARONederlandPresents and rewardsVervaldatum over 5 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Spanyolország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Suministro integral de elementos de uniformidad necesarios para la Policía Municipal y los Servicios de Emergencia SEAPA y Protección Civil del Ayuntamiento de Pozuelo de Alarcón.
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Pozuelo de AlarcónSpanjeOccupational clothing, special workwear and accessoriesSpecial clothingCrash helmetsVervaldatum over 25 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Litvánia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Apsauginių darbo drabužių (nuoma ir priežiūra) pirkimas
UAB Vilniaus viešasis transportas (PV)LitouwenOccupational clothing, special workwear and accessoriesVervaldatum over 9 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣGriekenlandPulloversVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Spanyolország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Adquisición y suministro de uniformidad destinada a los integrantes de la Unidad de Intervención Policial y Unidad de Prevención y Reacción.
División Económica y Técnica (Cuerpo Nacional de Policía)SpanjeClothing, footwear, luggage articles and accessoriesVervaldatum over 94 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Portugália – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Aquisição de Fardamento
Santa Casa da Misericórdia de LisboaPortugalOccupational clothing, special workwear and accessoriesVervaldatum over 25 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – A02.55.2025 Bedrijfskleding
Gemeente LeidenNederlandClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective and safety clothingVervaldatum over 18 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Belgium – Egyenruha – Accord-cadre pluriannuel de fournitures pour l’acquisition de diverses tenues au profit des Unités Spéciales de la Police Fédérale
Police FédéraleBelgiëOccupational clothingVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Aanbestedingen per land
Aanbestedingen per sector
- Landbouw- en veeteelt-, kwekerij-, visserij-, bosbouw- en aanverwante producten
- Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
- Mijnbouw, basismetalen en aanverwante producten
- Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
- Landbouwmachines
- Leder, textielweefsels, kunststof en rubber materialen
- Drukwerk en aanverwante producten
- Chemische producten
- Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten
- Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting
- Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
- Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten
- Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
- Muziekinstrumenten, sportartikelen, spelletjes, speelgoed, handwerk, kunstartikelen en toebehoren
- Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
- Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
- Verzameld en gezuiverd water
- Bedrijfsmachines
- Machines voor de mijnbouw, steengroeven en voor de bouw
- Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur)
- Bouwwerkzaamheden
- Software en informatiesystemen
- Reparatie- en onderhoudsdiensten
- Installatiediensten (uitgezonderd software)
- Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel
- Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
- Ondersteunende en aanvullende vervoersdiensten; reisbureaudiensten
- Post- en telecommunicatiediensten
- Openbare voorzieningen
- Financiële en verzekeringsdiensten
- Makelaarsdiensten
- Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
- Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
- Diensten voor openbaar bestuur, defensie en sociale verzekering
- Diensten in verband met de olie- en gasindustrie
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
- Diensten voor onderwijs en opleiding
- Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
- Cultuur-, sport- en recreatiediensten
- Overige gemeenschaps-, sociale en persoonlijke diensten