Terug naar zoeken
Deze aanbieding is verlopen.
Németország – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Provision of administrative temporary labour
European Central BankDuitslandGepubliceerd op 08 feb 2026
Vervaldatum verstrekenBeschrijving
Procurement for the provision of administrative temporary labour (agency staff) to the ECB as detailed in the tender documents.
CPV-codes
Supply services of personnel including temporary staff
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)DuitslandSecurity servicesVervaldatum over 33 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését – Kunstmuseum Moritzburg - Umzug
Kulturstiftung Sachsen-AnhaltDuitslandProject-management services other than for construction workGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfDuitslandAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Piackutatási szolgáltatások – Rahmenvertrag Marktforschungsleistungen
degewo AGDuitslandMarket research servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026