Bulgária – Villamos energia – „Доставка на електрическа енергия и координиране на балансираща група за обектите на „ВиК“ ООД - Русе, присъединени на нива ниско и средно напрежение“
Beschrijving
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на активна електрическа енергия и координиране на балансираща група за обектите на „ВиК“ ООД - Русе, присъединени на нива ниско и средно напрежение, от лицензиран доставчик на електрическа енергия и координатор на стандартна балансираща група. В предмета на поръчката се включва изискването минимум 25% от електрическото потребление на Възложителя, посочено в Техническата спецификация на поръчката, да бъде доставяно от възобновяеми енергийни източници (ВЕИ). Обектите са разположени на територията на област Русе. Измерването на страна средно напрежение се извършва с 22 бр. електромери на почасов график. Измерването на страна ниско напрежение се извършва със 140 бр. електромери, от които 47 бр. на почасов график и 93 бр. по стандартизиран товарен профил. Общото прогнозно количество активна електрическа енергия за 12 месеца е 18 626 MWh, от които 13 072 MWh за СрН и 5 554 MWh за НН.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Bulgária – Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia – ДОСТАВКА НА НЕТНА АКТИВНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕНЕРГИЯ ОТ КООРДИНАТОР НА СТАНДАРТНА БАЛАНСИРАЩА ГРУПА ЗА НУЖДИТЕ НА „СТУДЕНТСКИ СТОЛОВЕ И ОБЩЕЖИТИЯ“ ЕАД
"СТУДЕНТСКИ СТОЛОВЕ И ОБЩЕЖИТИЯ" ЕАД ЕАДBulgarijeElectricity, heating, solar and nuclear energyVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026
Bulgária – Villamos energia – Доставка на електрическа енергия и избор на координатор на балансираща група за обекти на Агенция по заетостта по шест обособени позиции
АГЕНЦИЯ ПО ЗАЕТОСТТАBulgarijeElectricityVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026
Bulgária – Villamos energia – Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (високо/средно/ниско напрежение) и избор на координатор на стандартна балансираща група за срок от 12 месеца
ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО СТАРА ЗАГОРА"BulgarijeElectricityVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 25 aug 2026
Bulgária – Villamos energia – Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (високо, средно и ниско напрежение) и избор на координатор на стандартна балансираща група за срок от 12 месеца“ за нуждите на ЦУ на „ЮГОИЗТОЧНО ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ“ ДП
ЮГОИЗТОЧНО ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ ДПBulgarijeElectricityVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 23 aug 2026