Duitsland – Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren – Rahmenvertrag Bekleidung / Los 5: Oberbekleidung Workwear & Business
Beschrijving
De aanbesteding voor de onderbrekingsvrije inkoop van arbeids- en brandweerkleding en dienstkleding voor ongeveer 1.700 kledingdragers van de FBB GmbH is onderverdeeld in de volgende lotsen:
Lot 1 | Arbeidskleding, snijbeschermende en functionele kleding - uitgeschreven als onderhandelsprocedure met deelnamewedstrijd
Inhoud: basis- en elektrotechnische kleding, snijbeschermende kleding, functionele ondergoed, knie-insertpolsters
Kalkulatie bij het moment van bekendmaking: 917 afroepartikelen
Lot 2 | Waarschuwings- en weerbestendige kleding | uitgeschreven als onderhandelsprocedure met deelnamewedstrijd
Inhoud: waarschuwingsvesten, waarschuwingsjassen en parka's, dienstkleding/arbeidsbescherming/luchthavenbeveiliging, brandweerparka, waarschuwings-T-shirt & vlooien, reddingsdienstjassen
Kalkulatie bij het moment van bekendmaking: 1.746 afroepartikelen
Lot 3 | Handschuhen, PSA & kleine artikelen | uitgeschreven als bagatelllot
Inhoud: handschuhen van alle soorten, hoofd- en gehoorbescherming, snijbeschermende PSA, oogbescherming, wintermuts, base caps, brandweerhelm & toebehoren
Kalkulatie bij het moment van bekendmaking: 255 afroepartikelen
Lot 4 | Veiligheidsschoenen & laarzen | uitgeschreven als onderhandelsprocedure met deelnamewedstrijd
Inhoud: S3 veiligheidsschoenen en enkelschuhen, winterhalflaren en enkelschuhen, S1 veiligheidssandalen, brandweerlaarzen, inzetschuhen en laarzen, snijbeschermende laarzen
Kalkulatie bij het moment van bekendmaking: 144 afroepartikelen
Lot 5 | Bovenkleding workwear & business | uitgeschreven als onderhandelsprocedure met deelnamewedstrijd
Inhoud: T-shirts & polo's, lange mouwen, vloeken, fleecejassen, business T-shirts & lange mouwen
Kalkulatie bij het moment van bekendmaking: 707 afroepartikelen
Lot 6 | Sportkleding brandweer | uitgeschreven als bagatelllot
Inhoud: trainingpak, sportshirt, sportbroek, sportschuhen
Kalkulatie bij het moment van bekendmaking: 96 afroepartikelen
Lot 7 | Cargo-broeken business & luchthavenbeveiliging | uitgeschreven als onderhandelsprocedure met deelnamewedstrijd
Inhoud: edel-cargo-broeken & multi-cargo-inzetbroeken luchthavenbeveiliging
Kalkulatie bij het moment van bekendmaking: 559 afroepartikelen
Lot 8 | Koppel & toebehoren luchthavenbeveiliging | uitgeschreven als bagatelllot
Inhoud: security-koppel en onderkoppel, handschuhenhouder, eervst-hulpzak, gordeltas, drinkfleshouder, drinkfles, nylonriem
Kalkulatie bij het moment van bekendmaking: 1.176 afroepartikelen
Lot 9 | Business- en dienstkleding (zware confectie), bovenkleding, tricot en accessoires | uitgeschreven als onderhandelsprocedure met deelnamewedstrijd
Inhoud: jas/blazer, broeken, rok, etuikleed, hemd en blouse, tricotpullover/cardigan, das/touw
Kalkulatie bij het moment van bekendmaking: 397 afroepartikelen
Lot 10 | Brandweerbeschermingskleding voor brandbestrijding, TH-kleding & dienstkleding brandweer | uitgeschreven als onderhandelsprocedure met deelnamewedstrijd
Inhoud: jas & broek brandbestrijding, handschuhen, reddingssysteem, jas & broek technische hulpverlening, lijfriem, kenmerkingsvest
Kalkulatie bij het moment van bekendmaking: 1.303 afroepartikelen
Lot 11 | Inzetvest luchthavenbeveiliging | uitgeschreven als bagatelllot
Inhoud: ballistische inzetvest & wisselhuls, tagetas
Kalkulatie bij het moment van bekendmaking: 280 afroepartikelen
Lot 12 | Merchandise | uitgeschreven als onderhandelsprocedure met deelnamewedstrijd
Inhoud: T-shirts & hoodies voor BER-team, beurs-T-shirts, kinderwaarschuwingsvesten, BER-sleutelband & Jojo-clip, BER-sneakers enz.
Kalkulatie bij het moment van bekendmaking: 4.000 afroepartikelen
Het doel is om de beste partner voor het prestatieonderdeel te binden, en beslissend voor de toewijzing is de economische voordeligheid van de individuele lots. Er zal geen aanbestedings- en geen toewijzingsbeperking zijn.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Lieferung von Persönlicher Schutzbekleidung und Ausrüstung (PSA) [148-2026]
BG BAU - Berufsgenossenschaft der BauwirtschaftDuitslandOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective gearWork glovesVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Rahmenvertrag Beschaffung/Kauf von Berufsbekleidung
Universitätsklinikum ErlangenDuitslandOccupational clothing, special workwear and accessoriesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 30 aug 2026
Németország – Védőkesztyű – Einsatzhandschuhe mit und ohne Schlagschutzprotektor
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das Bundesministerium des Innern, vertreten durch das Beschaffungsamt des BMIDuitslandWork glovesVervaldatum over 53 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Németország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – 3in1 Jacke
Hessisches Polizeipräsidium für TechnikDuitslandOccupational clothing, special workwear and accessoriesVervaldatum over 56 dagenGepubliceerd op 24 aug 2026