Terug naar zoeken
Duitsland – Reactiemotorbrandstof van het kerosinetype – Flugturbinenkraftstoff F-44, FY0025
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der BundeswehrDuitslandGepubliceerd op 21 apr 2026
Geen vervaldatum opgegevenBeschrijving
Levering van 3.248 m³ vliegturbinebrandstof F-44, FY0025 volgens specificatie DEF STAN 91-86, Issue 7, Publication Date 28 September 2025 voor de leverperiode 01.09.2026 - 30.11.2026. Er zijn 2 lots gevormd.
CPV-codes
Kerosene jet type fuels
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Kreis Gütersloh 2027/2028/2029
Kreis Gütersloh, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHDuitslandElectricityVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Villamos energia – Offenes Verfahren
Trink- und Abwasserzweckverband VorharzDuitslandElectricityVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Gemeinde Haimhausen 2027/2028/2029
Gemeinde Haimhausen, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHDuitslandElectricityVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Földgáz – Erdgasausschreibung Stadt Monschau 2027 - 2029
Stadt Monschau, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHDuitslandNatural gasVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026