Terug naar zoeken
Deze aanbieding is verlopen.
Görögország – Fűtőolaj – Διακήρυξη 2/2026 συστημικός αριθμός 463178
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥGriekenlandGepubliceerd op 20 mei 2026
Vervaldatum verstrekenBeschrijving
Διακήρυξη για την προμήθεια υγρών καυσίμων για την φοιτητική εστία για το Παν. Πελοποννήσου
CPV-codes
Heating oilDiesel oil
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Görögország – Kőolaj és párlatok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΩΔΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣGriekenlandPetroleum and distillatesUnleaded petrolDiesel oilVervaldatum over 40 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Görögország – Kőolaj és párlatok – ΔΙΑΚ. 1/26
ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣGriekenlandPetroleum and distillatesDiesel oilUnleaded petrolVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑGriekenlandFuelsHeating oilDiesel oilVervaldatum over 33 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑGriekenlandFuelsPetroleum and distillatesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026