Terug naar zoeken
Görögország – Irodai kellékek – Προμήθεια γραφικής ύλης και ειδών γραφείου, εντύπων, χαρτιού εκτύπωσης, φωτοαντιγραφικού υλικού, εκτυπώσεων και αναλωσίμων μηχανογράφησης για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Κατερίνης
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣGriekenlandGepubliceerd op 02 sep 2026
32 dagen overBeschrijving
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια γραφικής ύλης και ειδών γραφείου, εντύπων, χαρτιού εκτύπωσης, φωτοαντιγραφικού υλικού, υλικών και αναλωσίμων μηχανογράφησης για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Κατερίνης.Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 564.504,30 ευρώ, πλέον (Φ.Π.Α.24%) 135.481,03 ευρώ, σύνολο 699.985,33 ευρώ με Φ.Π.Α.
CPV-codes
Office suppliesFormsPhotocopier paperPhrase stampsPrinting servicesHandicraft and art suppliesPhotocopying servicesOffice machinery, equipment and supplies except computers, printers and furnitureGraphic design servicesPrinter ribbonsToner for laser printers/fax machinesDrums for office machineInk sources for printing machinery
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής ανά Τμήμα, στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Ερευνητική υποδομή Τμήματος Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Πανεπιστημίου Αιγαίου» (Κωδικός ΟΠΣ 6038280)
ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥGriekenlandComputer equipment and suppliesSuper computerPortable computersVervaldatum over 34 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού ΤΠΕ σε σχολικές μονάδες της Περιφέρειας Κρήτης
ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ Υ.ΠΑΙ.Θ.ΑGriekenlandComputer equipment and suppliesVervaldatum over 33 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Kupon – 1072/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.GriekenlandCouponsVervaldatum over 42 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Αναβάθμιση Υποδομής Πληροφοριακού Κέντρου και Υποδομών Κεντρικής Υπηρεσίας ΜΟΔ Α.Ε. & Ειδικών Υπηρεσιών
Μονάδα Οργάνωσης της Διαχείρισης Αναπτυξιακών Προγραμμάτων (ΜΟΔ) Α.Ε.GriekenlandComputer equipment and suppliesComputer-related servicesVervaldatum over 15 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026