Irlandia – Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej – 2024/36 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Welding Training Courses and Demonstrations in 8 Lots
Opis
LMETB utworzył panel dostawców usług dla zapewnienia Kursu Szkolenia Spawalniczego i Demonstracji w 8 Partiach 4 lipca 2024 roku. Ten panel będzie funkcjonował przez 3 lata do 3 lipca 2027 roku i będzie otwarty na wnioski w tym okresie. Panel będzie ponownie ogłaszany co roku. Celem tego panelu jest umożliwienie AMTCE źródła odpowiednio zakwalifikowanych dostawców usług do dostarczania programów szkoleniowych, z których dostawcy usług mogą być wybrani do udziału w mini konkursie na przyznanie kontraktu za projektowanie, demonstrację, rozwój, dostosowanie, akredytację, dostarczanie programów szkoleniowych, gdy pojawią się określone potrzeby. LMETB ogłasza na eTenders wszystkie znane, zidentyfikowane, potencjalne kategorie programów, kursów, które zostały zidentyfikowane lub prowadzone wcześniej. Ta publiczna konkurencja w zakresie zamówień publicznych zostanie podzielona na Partie, jak opisano w dokumentach przetargowych. Wnioskodawcy mogą wnioskować o jedną lub więcej partii. Nie ma ograniczeń dotyczących liczby Partii, do których można wnioskować, pod warunkiem spełnienia kryteriów przyznania. Panel zostanie utworzony dla każdej Partii z co najmniej jednym dostawcą, pod warunkiem, że ta liczba spełnia minimalne kryteria i zasady. Wnioski będą przyjmowane przez email na adres [email protected] z następującym tematem: Wniosek o członkostwo w Panelu dla Zapewnienia Kursów Szkolenia Spawalniczego i Demonstracji.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrlandiaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingTermin za 22 dniOpublikowano 26 sie 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrlandiaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTermin za 4 dniOpublikowano 26 sie 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrlandiaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesTermin za 17 dniOpublikowano 24 sie 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrlandiaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTermin za 19 dniOpublikowano 24 sie 2026