CPV 80000000
Zamówienia publiczne – Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Tendova śledzi wszystkie ogłoszenia TED w tym sektorze we wszystkich 27 państwach członkowskich UE. Poniżej najnowsze opublikowane zamówienia — użyj pełnego wyszukiwania, aby filtrować według słowa kluczowego, kraju i terminu.
Źródło danych: Tenders Electronic Daily (TED) — przetargi powyżej progu w całej UE.
466 ofert znaleziono
Portugália – Elemi oktatási szolgáltatások – Desenvolvimento de Atividades Educativas - AEC (Atividades de Enriquecimento Curricular) e Ensino de Inglês no Pré-Escolar - Ano letivo 2026/2027
Município de AmarantePortugaliaPrimary education servicesTermin za 26 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Hollandia – Képzési szolgáltatások – Opleiden, Trainen en Oefenen interne calamiteitenorganisatie
MeerinzichtHolandiaTraining servicesSafety training servicesTermin za 44 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Műszaki képzési szolgáltatások – Usługa szkolenia dla potrzeb bezpieczeństwa teleinformatycznego
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychPolskaTechnical training servicesTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Különleges oktatási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER LA STIPULA DI UN ACCORDO QUADRO CON UN UNICO OPERATORE ECONOMICO AVENTE AD OGGETTO LA SUCCESSIVA CONCLUSIONE DI SINGOLI CONTRATTI RELATIVI AL SERVIZIO DI CORREZIONE/CODIFICA DELLE DOMANDE APERTE DELLE PROVE DI PRE-TEST, ANCORAGGIO, RILEVAZIONI NAZIONALI E PROVE SUL CAMPO E STUDI PRINCIPALI DELLE RILEVAZIONI INTERNAZIONALI (NEI FORMATI CARTACEI E/O COMPUTER BASED CBT) E RELATI
INVALSIWłochySpecial education servicesTermin za 31 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Járművezető-iskolai szolgáltatások – PERMIS POIDS LOURDS, REMORQUES ET CACES - SDIS 28
SDIS 28FrancjaDriving-school servicesTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Észtország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – Laotöötaja-tõstukijuhi koolitus
Eesti TöötukassaEstoniaAdult and other education servicesTermin za 24 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Spanyolország – Oktatási és képzési szolgáltatások – El objeto del presente contrato es la prestación de diversos servicios musicales del Ayuntamiento de Ciutadella de Menorca, por lotes. Lote 1: Servicio de dirección, docencia y gestión de la Escuela de Música y artes escénicas y Lote 2: Servicio de banda de música.
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Ciutadella de MenorcaHiszpaniaEducation and training servicesBand entertainment servicesTermin za 26 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Spanyolország – Iskola előtti oktatási szolgáltatások – Contractació dels serveis de l'Escola Bressol Municipal l'Ametller
Ajuntament de l'Ametlla del VallèsHiszpaniaPre-school education servicesTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lettország – Képzési programmal kapcsolatos szolgáltatások – Muzejpedagoģisko programmu sagatavošana, testēšana un apmācība
Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejsŁotwaTraining programme servicesYouth education servicesTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Svédország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Utbildning: Svenska som andraspråk 15 hp
Örebro kommunSzwecjaEducation and training servicesTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Ausztria – Oktatási és képzési szolgáltatások – Land Oberösterreich - Deutschkurse
Land Oberösterreich, Amt der oö. Landesregierung Direktion Soziales und Gesundheit, Abteilung SozialesAustriaEducation and training servicesTraining servicesProvision of language coursesTermin za 25 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Németország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind Einzelcoaching JC Berlin Tempelhof-Schöneberg
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATNiemcyAdult and other education servicesTermin za 24 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Észtország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – Eesti keele B1 tasemeeksamiks ettevalmistav koolitus
Eesti TöötukassaEstoniaAdult and other education servicesTermin za 26 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Lengyelország – Egészségügyi oktatási szolgáltatások – CP.251.1168.2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFS
Centrum Medycznego Kształcenia PodyplomowegoPolskaMedical education servicesTermin za 18 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – PRESTATIONS DE FORMATION CONTINUE À DESTINATION DES AGENTS
Université de LorraineFrancjaVocational training servicesTermin za 29 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Oktatási és képzési szolgáltatások – ACC Coaching individuel SNCF Réseau
SNCF RESEAUFrancjaEducation and training servicesBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Olaszország – Iskola előtti oktatási szolgáltatások – COMUNE DI POLLENA TROCCHIA (NA): SERVIZIO GESTIONE ASILO NIDO PER MASSIMO N.96 SETTIMANE PERIODO SETTEMBRE 2026 - LUGLIO 2028
Agenzia Locale di Sviluppo dei Comuni dell'Area Nolana S.C.P.A.WłochyPre-school education servicesTermin za 30 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Hollandia – Elsősegély-nyújtási képzési szolgáltatások – Europese openbare aanbestedingsprocedure levering integrale BHV-dienstverlening t.b.v. gemeente Venlo
Gemeente VenloHolandiaFirst-aid training servicesSafety consultancy servicesTermin za 1 dzieńOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Marché de prestation d'accompagnement à la mobilité géographique dans le cadre du projet "ERASMUS+" au bénéfice des personnes à la recherche d'un emploi de la Région Corse
FRANCE TRAVAIL - CORSEFrancjaVocational training servicesGuidance and counselling servicesSocial servicesTermin za 38 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Képzési szolgáltatások – Prestations de formations en anglais
ASNR FONTENAYFrancjaTraining servicesTermin za 30 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Románia – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Servicii de formare profesională pentru consolidarea competențelor în domeniul performanței fondurilor UE - cod SMIS 318850
Ministerul Investițiilor și Proiectelor EuropeneRumuniaVocational training servicesSeminar organisation servicesHotel meeting and conference servicesTermin za 29 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Németország – Oktatási és képzési szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind We are strong JC Berlin Neukölln
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATNiemcyEducation and training servicesTermin za 24 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Málta – Oktatási és képzési szolgáltatások – CT2316/2026 - Tender for the Provision of Operational Support Services for Service Users Residing in Birzebbuga Falling under the remit of Aġenzija Sapport - Re issue CT2136/2026
Department of ContractsMaltaEducation and training servicesTraining servicesSpecialist training servicesTermin za 19 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Litvánia – Szakképzési szolgáltatások – Artimos oro paramos paslauga (pagal VPAGSSĮ)
Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Mokymo ir kovinės paramos centrasLitwaSpecialist training servicesBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Spanyolország – Műszaki képzési szolgáltatások – Servicio de formación en la instalación nuclear Vandellós I
Empresa Nacional de Residuos Radiactivos, S.A., S.M.E. (ENRESA)HiszpaniaTechnical training servicesTermin za 30 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Zamówienia według kraju
Zamówienia według sektora
- Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
- Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne
- Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
- Maszyny rolnicze
- Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki
- Skóra i tkaniny włókiennicze, tworzywa sztuczne i guma
- Druki i produkty podobne
- Produkty chemiczne
- Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
- Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu
- Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny
- Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
- Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
- Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
- Woda zlewnicza i oczyszczona
- Maszyny przemysłowe
- Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
- Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
- Roboty budowlane
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- Usługi naprawcze i konserwacyjne
- Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
- Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
- Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
- Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży
- Usługi pocztowe i telekomunikacyjne
- Obiekty użyteczności publicznej
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
- Usługi w zakresie nieruchomości
- Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
- Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
- Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
- Usługi administracji publicznej, obrony i zabezpieczenia socjalnego
- Usługi przemysłu naftowego oraz gazowniczego
- Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
- Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
- Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
- Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
- Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste