CPV 09000000
Zamówienia publiczne – Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
Tendova śledzi wszystkie ogłoszenia TED w tym sektorze we wszystkich 27 państwach członkowskich UE. Poniżej najnowsze opublikowane zamówienia — użyj pełnego wyszukiwania, aby filtrować według słowa kluczowego, kraju i terminu.
Źródło danych: Tenders Electronic Daily (TED) — przetargi powyżej progu w całej UE.
894 oferty znaleziono
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Kreis Gütersloh 2027/2028/2029
Kreis Gütersloh, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHNiemcyElectricityTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Villamos energia – Zakup energii elektrycznej
Gmina Miasta GdańskaPolskaElectricityElectricity distributionTermin za 11 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Románia – Villamos energia – Acord cadru de furnizare energie electrica
TRANS-BUS S.A. BUZAURumuniaElectricityTermin za 8 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Portugália – Propán és bután – CONCURSO PÚBLICO INTERNACIONAL N.º 10/2026 PARA A CELEBRAÇÃO DO ACORDO QUADRO PARA FORNECIMENTO DE GÁS
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do AlgarvePortugaliaPropane and butaneTermin za 26 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Radioaktív izotópok – 248/PN/2026 - Sukcesywna dostawa 18F-DCFPyl (piflufolastat 18F) dla UCK
Uniwersyteckie Centrum KlinicznePolskaRadio-isotopesTermin za 30 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Németország – Földgáz – Erdgasausschreibung Stadt Monschau 2027 - 2029
Stadt Monschau, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHNiemcyNatural gasTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Villamos energia – ZAOPATRZENIE PSSE MEDIA OPERATOR SP. Z O.O. W ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ NA ROK 2027
PSSE Media Operator Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąPolskaElectricityTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Görögország – Kőolaj és párlatok – ΔΙΑΚ. 1/26
ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣGrecjaPetroleum and distillatesDiesel oilUnleaded petrolTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia – ENERGIA ELEKTRYCZNA -dostawa energii elektrycznej do obiektów Służby Ochrony Państwa
Służba Ochrony PaństwaPolskaElectricity, heating, solar and nuclear energyTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Horvátország – Villamos energia – Nabava električne energije
Hrvatske ceste d.o.o.ChorwacjaElectricityTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Görögország – Kőolaj és párlatok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΩΔΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣGrecjaPetroleum and distillatesUnleaded petrolDiesel oilTermin za 39 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Szlovénia – Tüzelőanyagok – OSKRBA S POGONSKIM GORIVOM
OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKESłoweniaFuelsTermin za 32 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Németország – Villamos energia – Offenes Verfahren
Trink- und Abwasserzweckverband VorharzNiemcyElectricityTermin za 30 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Gázolaj – FOURNITURE DE CARBURANTS A LA POMPE PAR CARTES ACCREDITIVES POUR L'ENSEMBLE DES VEHICULES DE LA COMMUNAUTE DE COMMUNES
Communauté de Communes du Pays de Mortagne (85)FrancjaGas oilsUnleaded petrolAgency fuel cardsTermin za 32 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Tüzelőanyagok – Dostawa paliw do Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
Uniwersytet Przyrodniczy w LubliniePolskaFuelsUnleaded petrolDiesel oilTermin za 10 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia – Dostawa energii elektrycznej dla Muzeum Sztuki w Łodzi
Muzeum Sztuki w ŁodziPolskaElectricity, heating, solar and nuclear energyElectricityTermin za 30 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Belgium – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – Fourniture de gasoil de chauffage pour l'année 2027
Ville de WalcourtBelgiaPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyTermin za 37 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Írország – Villamos energia – Supply of renewable electricity
Port of Waterford CompanyIrlandiaElectricityElectricity suppliesTermin za 26 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Napelemek – Budowa odnawialnych źródeł energii na terenie Miasta i Gminy Włodowice (II postępowanie)
Miasto i Gmina WłodowicePolskaSolar panelsSolar photovoltaic modulesBuilding installation workTermin za 19 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Villamos energia – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb 11 jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w okresie od 01 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r.
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskiePolskaElectricityTermin za 19 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Fényelektromos napelemmodulok – "Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych w budynkach będących własnością Gminy Godów"
Gmina GodówPolskaSolar photovoltaic modulesElectrical wiring and fitting workElectrical wiring workTermin za 5 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Gemeinde Haimhausen 2027/2028/2029
Gemeinde Haimhausen, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHNiemcyElectricityTermin za 30 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Spanyolország – Dízelolaj – Suministro de gasoil A y gasoil C a domicilio, para diferentes edificios del CIE
Consell Executiu del Consell Insular d'EivissaHiszpaniaDiesel oilPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Villamos energia – Świadczenie usług w zakresie sprzedaży energii elektrycznej dla UG Zielonki oraz jednostek podległych na terenie Gminy Zielonki w latach 2027 - 2028
GMINA ZIELONKIPolskaElectricityTermin za 30 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Földgáz – Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E oraz zaazotowanego Ls do obiektów Morskiego Oddziału Straży Granicznej
MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJPolskaNatural gasGas distributionTermin za 30 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Zamówienia według kraju
Zamówienia według sektora
- Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne
- Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne
- Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
- Maszyny rolnicze
- Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki
- Skóra i tkaniny włókiennicze, tworzywa sztuczne i guma
- Druki i produkty podobne
- Produkty chemiczne
- Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
- Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu
- Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny
- Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
- Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
- Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
- Woda zlewnicza i oczyszczona
- Maszyny przemysłowe
- Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
- Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
- Roboty budowlane
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- Usługi naprawcze i konserwacyjne
- Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
- Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
- Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
- Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży
- Usługi pocztowe i telekomunikacyjne
- Obiekty użyteczności publicznej
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
- Usługi w zakresie nieruchomości
- Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
- Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
- Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
- Usługi administracji publicznej, obrony i zabezpieczenia socjalnego
- Usługi przemysłu naftowego oraz gazowniczego
- Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
- Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
- Usługi edukacyjne i szkoleniowe
- Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
- Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
- Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste