CPV 18000000
Zamówienia publiczne – Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki
Tendova śledzi wszystkie ogłoszenia TED w tym sektorze we wszystkich 27 państwach członkowskich UE. Poniżej najnowsze opublikowane zamówienia — użyj pełnego wyszukiwania, aby filtrować według słowa kluczowego, kraju i terminu.
Źródło danych: Tenders Electronic Daily (TED) — przetargi powyżej progu w całej UE.
381 ofert znaleziono
Lengyelország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego - odzież specjalna
Służba Ochrony PaństwaPolskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesTermin za 30 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Portugália – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Fornecimento de artigos diversos de fardamento
Ministério da Defesa Nacional - MarinhaPortugaliaOccupational clothing, special workwear and accessoriesTermin za 26 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Svédország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Arbetskläder 2026 2
LÄNSSTYRELSEN I NORRBOTTENS LÄNSzwecjaOccupational clothing, special workwear and accessoriesTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Norvégia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Antistatic shoes/sandals - operation NLSH
SYKEHUSINNKJØP HFNorwegiaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesFootwearFootwear with rubber or plastic partsTermin za 26 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Belgium – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Het leveren van nieuwe niet-persoonlijke dienstkleding voor het fusieziekenhuis
AZ Jan Palfijn GentBelgiaOccupational clothing, special workwear and accessoriesBrak terminuOpublikowano 03 wrz 2026
Lettország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Valsts policijas formas tērpu, darba apģērbu un to sastāvdaļu iegāde
Valsts policijaŁotwaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesSpecial clothing and accessoriesFootwearTermin za 24 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Hollandia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Gemeente ZwijndrechtHolandiaOccupational clothing, special workwear and accessoriesTermin za 43 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Raamovereenkomst Handschoenen
Ministerie van DefensieHolandiaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesOccupational clothingTermin za 57 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Egyenruha – Procedura aperta di rilevanza europea, ex art. 71 D. lgs. 36/2023, in unione d'acquisto con A.O. "Ospedali Riuniti Villa Sofia-Cervello" Capofila Arnas Civico, avente ad oggetto la fornitura quinquennale in somministrazione, con opzione di proroga di 12 mesi, di dispositivi di protezione individuale (DPI), materiale tessile e di guardaroba occorrenti a varie UU.OO.
U.O.C. ProvveditoratoWłochyOccupational clothingDisposable glovesWork glovesTermin za 41 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Németország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Lieferung von Persönlicher Schutzbekleidung und Ausrüstung (PSA) [148-2026]
BG BAU - Berufsgenossenschaft der BauwirtschaftNiemcyOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective gearWork glovesTermin za 26 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Portugália – Egyenruha – CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI
Cascais Próxima - Gestão de Mobilidade, Espaços Urbanos e Energias, EM, SAPortugaliaOccupational clothingTermin za 24 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Fourniture d'équipements de protection individuelle, de vêtements de travail, de protections auditives moulées - Années 2027-2028-2029-2030 Relance Lot 2
Département de la Haute-LoireFrancjaOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective gearCorporate clothingTermin za 39 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Belgium – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Raamovereenkomst voor het leveren van beroepskledij
vzw Zorg-Saam ZKJBelgiaOccupational clothing, special workwear and accessoriesBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Lengyelország – Esőkabát – Dostawa w latach 2026-2027 przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – ponczo przeciwdeszczowe
3 Regionalna Baza LogistycznaPolskaRaincoatsTermin za 9 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – M26031 Acquisition d’équipements de protection individuelle, de vêtements professionnels, de chaussures et d’accessoires
Commune de Saint-Germain-en-LayeFrancjaOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective footwearTermin za 31 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Csehország – Felsőruházat – GŘ OL – Služební pracovní stejnokroje 2026 (VZN)
Vězeňská služba České republikyCzechyOuterwearTrousersTermin za 33 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Védőfelszerelések – FOURNITURE DE VETEMENTS DE TRAVAIL ET D’EQUIPEMENTS DE PROTECTION INDIVIDUELLE
Mairie de MontreuilFrancjaProtective gearClothing, footwear, luggage articles and accessoriesTermin za 11 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Hollandia – Ajándékok és jutalmak – Eindejaarsgeschenken 2026
Stichting SAROHolandiaPresents and rewardsTermin za 5 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Spanyolország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Suministro integral de elementos de uniformidad necesarios para la Policía Municipal y los Servicios de Emergencia SEAPA y Protección Civil del Ayuntamiento de Pozuelo de Alarcón.
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Pozuelo de AlarcónHiszpaniaOccupational clothing, special workwear and accessoriesSpecial clothingCrash helmetsTermin za 25 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Litvánia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Apsauginių darbo drabužių (nuoma ir priežiūra) pirkimas
UAB Vilniaus viešasis transportas (PV)LitwaOccupational clothing, special workwear and accessoriesTermin za 9 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Hollandia – Ajándékok és jutalmak – Eindejaarsgeschenken 2026 - Herzien
Stichting SAROHolandiaPresents and rewardsTermin za 36 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣGrecjaPulloversTermin za 29 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Spanyolország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Adquisición y suministro de uniformidad destinada a los integrantes de la Unidad de Intervención Policial y Unidad de Prevención y Reacción.
División Económica y Técnica (Cuerpo Nacional de Policía)HiszpaniaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesTermin za 94 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Észtország – Hátizsák – Kotid
Politsei- ja PiirivalveametEstoniaRucksacksTermin za 11 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Portugália – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Aquisição de Fardamento
Santa Casa da Misericórdia de LisboaPortugaliaOccupational clothing, special workwear and accessoriesTermin za 24 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Zamówienia według kraju
Zamówienia według sektora
- Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
- Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne
- Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
- Maszyny rolnicze
- Skóra i tkaniny włókiennicze, tworzywa sztuczne i guma
- Druki i produkty podobne
- Produkty chemiczne
- Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
- Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu
- Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny
- Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
- Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
- Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
- Woda zlewnicza i oczyszczona
- Maszyny przemysłowe
- Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
- Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
- Roboty budowlane
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- Usługi naprawcze i konserwacyjne
- Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
- Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
- Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
- Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży
- Usługi pocztowe i telekomunikacyjne
- Obiekty użyteczności publicznej
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
- Usługi w zakresie nieruchomości
- Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
- Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
- Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
- Usługi administracji publicznej, obrony i zabezpieczenia socjalnego
- Usługi przemysłu naftowego oraz gazowniczego
- Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
- Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
- Usługi edukacyjne i szkoleniowe
- Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
- Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
- Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste