CPV 63000000
Zamówienia publiczne – Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży
Tendova śledzi wszystkie ogłoszenia TED w tym sektorze we wszystkich 27 państwach członkowskich UE. Poniżej najnowsze opublikowane zamówienia — użyj pełnego wyszukiwania, aby filtrować według słowa kluczowego, kraju i terminu.
Źródło danych: Tenders Electronic Daily (TED) — przetargi powyżej progu w całej UE.
295 ofert znaleziono
Olaszország – Turistainformációs szolgáltatások – S26008 ACCORDO QUADRO DI DURATA QUADRIENNALE PER LAFFIDAMENTO DELLA GESTIONE INTEGRATA DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA, INFORMAZIONE, ASSISTENZA E PROMOZIONE TURISTICA DELLA CITTA DI BARI PRESSO GLI INFO-POINT TURISTICI COMUNALI
Comune di Bari - Ripartizione Stazione Unica Appaltante, Contratti e Gestione Lavori PubbliciWłochyTourist information servicesTermin za 30 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Vasúti szállítást támogató szolgáltatások – Utrzymanie infrastruktury kolejowej bocznicy PGG S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit” z podziałem na dwa zadania: Zadanie nr 1 - Diagnostyka, konserwacja i bieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej wraz z usługą oraz dostawą elementów niezbędnych do realizacji napraw bieżących Zadanie nr 2 - Kompleksowa naprawa infrastruktury kolejowej
Polska Grupa Górnicza S.A.PolskaSupport services for railway transportRailway-track maintenance servicesRailway signalling worksTermin za 9 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Kompleksowa obsługa placów składowych i transportu wewnętrznego na powierzchni (w tym kopalnianych sieci kolei wąskotorowych) oraz obsługa urządzeń przeładunkowych i transportowych zamawiającego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice
Polska Grupa Górnicza S.A.PolskaCargo handling and storage servicesTermin za 31 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Ausztria – Hajócharterezési szolgáltatások – 26-012.778 Charterung eines Forschungsschiffes
Universität WienAustriaShip chartering servicesResearch vessel servicesHire of sea-going vessels with crewBrak terminuOpublikowano 03 wrz 2026
Litvánia – Utazási irodák, utazásszervezők szolgáltatásai és idegenvezetői szolgáltatások – Kelionių organizavimo ir kitos paslaugos
Kauno jėzuitų gimnazijaLitwaTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesTermin za 3 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Prestations de déménagement, de garde meuble et de nettoyage dans le cadre d’évacuation en application des pouvoirs de polices du Maire, et prestations de déménagement au sein des bâtiments municipaux
COMMUNE DE SAINT-DENISFrancjaCargo handling and storage servicesCleaning servicesStorage and warehousing servicesTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Parkolói szolgáltatások – Accord-cadre gestion du stationnement payant sur voirie
Mairie de NiortFrancjaParking servicesTermin za 31 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Észtország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – Sildumisteenuse osutamine Paldiski Lõunasadamas
aktsiaselts TALLINNA SADAMEstoniaPort operation servicesTermin za 30 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Utazási irodák szolgáltatásai és hasonló szolgáltatások – Marché voyagiste de l'ANFR
AGENCE NATIONALE DES FREQUENCESFrancjaTravel agency and similar servicesTermin za 31 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Svédország – Szállítást támogató és kiegészítő szolgáltatások; utazási irodai szolgáltatások – Bussresor - Dynamiskt inköpssystem
Skara KommunSzwecjaSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesTransport agency servicesBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Prestations de déménagements pour les besoins de l'EPPDCSI
EPPDCSI - UNIVERSCIENCE Etablissement public à caractère industriel et commercial créé par décret interministériel du 3 décembre 2009FrancjaCargo handling and storage servicesStorage and warehousing servicesRelocation servicesTermin za 26 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Portugália – Árukezelési szolgáltatások – Aquisição de serviços de mudanças e transporte para a AIMA I.P. (2026-2028)
Agência para a Integração, Migrações e Asilo, IPPortugaliaCargo handling servicesTermin za 28 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Svédország – Szállítást támogató és kiegészítő szolgáltatások; utazási irodai szolgáltatások – Bussresor - Dynamiskt inköpssystem
GÖTENE KOMMUNSzwecjaSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesTransport agency servicesBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Lengyelország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Kompleksowa obsługa placów składowych i transportu wewnętrznego na powierzchni (w tym kopalnianych sieci wąskotorowych) w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda
Polska Grupa Górnicza S.A.PolskaCargo handling and storage servicesTermin za 29 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Észtország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – Sildumisteenuse osutamine Vanasadamas
aktsiaselts TALLINNA SADAMEstoniaPort operation servicesTermin za 30 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Lengyelország – Közúti szállítást támogató szolgáltatások – Świadczenie usług przewozowych dla pracowników PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.PolskaSupport services for road transportTermin za 9 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Bulgária – Jegyértékesítéssel és társasutak árusításával kapcsolatos szolgáltatások – ОСИГУРЯВАНЕ НА САМОЛЕТНИ БИЛЕТИ И СЪПЪТСТВАЩИ ДЕЙНОСТИ ЗА НУЖДИТЕ НА НАРОДЕН ТЕАТЪР „ИВАН ВАЗОВ“- ГР. СОФИЯ
НАРОДЕН ТЕАТЪР "ИВАН ВАЗОВ"BułgariaSale of travel tickets and package tours servicesTermin za 26 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Utazási irodák, utazásszervezők szolgáltatásai és idegenvezetői szolgáltatások – FOURNITURE DE SERVICES DE VOYAGES, DE TRANSPORTS, D'HERBERGEMENT ET DE PRESTATIONS ASSOCIEES POUR LE SDIS GUYANE
SDIS 973FrancjaTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesTravel servicesTermin za 24 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Hollandia – Kikötő- és víziút-üzemeltetési és kiegészítő szolgáltatások – Integrale Opdracht Haven- en Sluis/brugbeheer en klein onderhoud met Leerwerk- en Participatiedoelstelling in Broek op Langedijk (voorbehouden opdracht aan een sociale onderneming).
Gemeente Dijk en WaardHolandiaPort and waterway operation services and associated servicesVocational rehabilitation servicesTermin za 43 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Franciaország – Parkolói szolgáltatások – FOURNITURE, ENTRETIEN ET MAINTENANCE DES HORODATEURS SITUES SUR LE TERRITOIRE COMMUNAL
COMMUNE DE BEAULIEU-SUR-MERFrancjaParking servicesTermin za 29 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Svédország – Parkolói szolgáltatások – Telefonparkering för anslutning HUB
Piteå kommunSzwecjaParking servicesSoftware package and information systemsTransaction-processing software packageTermin za 4 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Írország – Forgalomfelügyeleti szolgáltatások – Framework Agreement for Traffic and Transport Survey Resources for transport related projects funded by the National Transport Authority
National Transport Authority_1149IrlandiaTraffic monitoring servicesArchitectural, engineering and surveying servicesTermin za 26 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAHiszpaniaStorage and warehousing servicesTermin za 26 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Lengyelország – Buszpályaudvari szolgáltatások – Utrzymanie czystości przystanków lokalnego transportu zbiorowego w Radomiu
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w RadomiuPolskaBus station servicesStreet-cleaning servicesStreet-sweeping servicesTermin za 31 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Portugália – Utazási szolgáltatások – Concurso Público n.º 20/DRL/DA/2026 - Aquisição de serviços de viagens, transportes e alojamento, para a Guarda Nacional Republicana GNR), para os anos de 2027 a 2031
Guarda Nacional RepublicanaPortugaliaTravel servicesTermin za 24 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Zamówienia według kraju
Zamówienia według sektora
- Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne
- Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
- Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne
- Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
- Maszyny rolnicze
- Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki
- Skóra i tkaniny włókiennicze, tworzywa sztuczne i guma
- Druki i produkty podobne
- Produkty chemiczne
- Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
- Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu
- Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny
- Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
- Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
- Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
- Woda zlewnicza i oczyszczona
- Maszyny przemysłowe
- Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
- Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
- Roboty budowlane
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- Usługi naprawcze i konserwacyjne
- Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
- Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
- Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
- Usługi pocztowe i telekomunikacyjne
- Obiekty użyteczności publicznej
- Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
- Usługi w zakresie nieruchomości
- Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
- Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
- Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
- Usługi administracji publicznej, obrony i zabezpieczenia socjalnego
- Usługi przemysłu naftowego oraz gazowniczego
- Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
- Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
- Usługi edukacyjne i szkoleniowe
- Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
- Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
- Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste